Suwen Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İstanbul’da 2005 senesinde açılan Suwen, günümüzde de sağladığı hizmetlere devam etmektedir. Burada birçok personeli olup, yılın farklı dönemlerinde yeni alımlar yaparak gereksinimlerini karşılamaktadır.

Suwen İş İlanları

Çevrimiçi kariyer sayfaları, günümüzde büyük bir popülerliğe, yoğunluğa sahiptir. Bu nedenle hem iş arayanlar, hem de işverenler tarafından kullanılmaktadır. Bu bakımdan Kariyer.net, SecretCV.com, LinkedIn ve Yenibiris.com gibi siteler birçok kişi tarafından takip edilmektedir.

Suwen iş ilanları için de adaylar, bunları incelemelidir. SecretCV.com ve Kariyer.net üzerinde aktif ilanlar olup, ilgilenenler hemen başvuru yapabilir. Gelecek dönemlerdeki ilanlar için de düzenli bir biçimde kontroller yapılmalıdır.

Nasıl Başvurulur?

Kariyer.net ve SecretCV.com adresleri üzerinden başvurmak için takip edilmesi gereken maddeler aynıdır. Burada tek yapılması gereken, iki ayrı üyeliğe sahip olmadır. Eğer üye değilseniz,  başvuru için şu işlemle takip edilmelidir;

  1. Kariyer.net ve SecretCv.om zerinde ayrı birer hesap açılır. Eğer birinde veya ikisinde de hesabınız varsa buna gerek yoktur.
  2. Eni oluşturulan hesap için CV hazırlanır. Ancak mevcut olan hesabınıza giriş yapmışsanız, güncelliği kontrol etmeniz gerekir. Zira eski olması nedeniyle, bazı bilgiler sizi tarif etmiyor olabilir.
  3. Sonrasında ise Suwen ilanları ve nitelikler incelenerek, bilgi ve tecrübelerinizle karşılama durumu kontrol edilir.
  4. Son bolara başvuru yapılır.
  5. Bundan sonra yapmanız gereken bir şey yoktur. Çünkü yetkililer uyum gösteren adaylar ile iletişime geçere, bilgilendirme yapar.

Bunlara dikkat ederek başvurunuz çok kısa sürede yapılabilir. Tekstil sektörü oldukça geniş olup, bazı departmanları satış, üretim / imalat, pazarlama, hizmet, müşteri ilişkileri ve diğer gibidir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Suwen’e personel olarak girerek çalışmak istiyorsanız, Kariyer.net üzerinde şu ilanlar hâlâ başvuru yapılabilir durumdadır;

  1. Operational Excellence Specialist
  2. Bölge Müdürü
  3. Mağaza Müdürü
  4. Satış Danışmanı
  5. Yurtdışı satış ve operasyon uzmanı 

SecretCV.com üzerinde ise satış danışmanı, mağaza müdürü ve mağaza müdür yardımcısı ilanları vardır. Bu pozisyonlardan her biri aynı lokasyonlarda değildir. Bu nedenle başvuru öncesinde konumun adaylar için uygun olduğu incelenmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*