İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kahve Dünyası Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kahve Dünyası Personel Alımı

Kahve Dünyası personel alımı süreci, uygun pozisyona doğru insan prensibine göre gerçekleşmektedir. Bu kapsamda çeşitli kariyer fırsatları sunan firma, merkez ofis ve mağazalarında çalıştırılmak üzere personel alımı almaktadır.

2004’de Eminönü’nde ilk şubesini açan şirket hızlı bir büyüme kaydederek, 140’dan fazla şube açmış ve Türk kahve kültürünü dünyada hakkettiği yere taşımak için çeşitli çalışmalarda bulunmuştur.

Yiyecek-içecek üretimi ve sunumunu alanlarında sürdürülebilir kalite anlayışıyla standartlarını koruyan Kahve Dünyası işçi alımı yapmaya devam etmektedir.

Kahve Dünyası Personel Alımı

Kahve Dünyası Çalışma Şartları

Gıda hizmetlerinde faaliyet gösteren Kahve Dünyası’nın 1800’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Firmanın mavi yaka çalışan sayısı ise 1000-1499 aralığında belirtilmekte olup, tüm çalışanlara yemek kartı verilmekte ve sigorta yapılmaktadır.

Kahve Dünyası çalışma şartları, tüm mağazaları için aynı olmaktadır. Haftanın 7 günü hizmet veren mağazalarda, dönüşümlü olarak görev alınmakta ticket, setcard ve multinet gibi kartlardan yararlanılabilmektedir.

Kahve Dünyası engelli alımı ile işe girdiğiniz takdirde çalışma şartları bedensel engelinize göre değişkenlik gösterebilir.

Kahve Dünyası İş İlanları

Kahve Dünyası eleman alımı, genellikle üst kadrolar için yapılmamaktadır. Çünkü firma, geleceğin yöneticilerini sunulan gelişim süreçleri ve eğitim fırsatları sonrasında kendi içinden yetiştirmesi ilke edinmiştir.

Bu nedenle genellikle kasa satış sorumlusu, mağaza sorumlusu, servis personeli, depo sorumlusu, mutfak personeli ve mağaza çalışanı gibi pozisyonlarda alım yapıldığını belirtelim.

Bu pozisyonlara dair güncel Kahve Dünyası iş ilanları olup olmadığını kariyer siteleri üzerinden sorgulatabilirsiniz.

Personel alımlarını sürdüren Kahve Dünyası bugün itibariyle;

 • Satış Müdürü
 • Raporlama Uzmanı
 • Çikolata Satış Personeli
 • Kasiyer
 • Servis Personeli
 • Gıda Teknikeri
 • Mağaza Sorumlusu
 • Ekmek Ustası
 • Dondurma Ustası
 • Mutfak Personeli
 • Garson

gibi birçok farklı pozisyonda işçi alımı yapmaktadır. Özel sektörde çalışmak isteyenler söz konusu iş ilanlarına internet üzerinden online başvuru yapabilirler.

Kahve Dünyası İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kahve Dünyası iş başvuru formu ile işe alım sürecini başlatmak ya da staj başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Kariyer.net sitesine üye girişi yapmanız ve başvurunuzu doğru bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Özellikle kasa satış çalışanı ve servis personeli pozisyonlarında çalışmak istiyorsanız bunun için Antalya, Ankara, Muğla, İzmir, Bursa ve Eskişehir illerindeki açık iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Söz konusu illerde sık sık servis elemanı ve kasiyer alımı yapılmaktadır. Kahve Dünyası başvuru duyurularını inceleyen kişilerin en çok başvurduğu diğer firmalara da örnek verecek olursak; Tchibo, CostaCoffee, Starbucks ve Kahve Sarayı diyebiliriz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir