Starbucks Personel Alımı ve İş İlanları 2022

starbucks-is-basvurusu

Starbucks personel alımı yapacak!

Starbucks iş başvurusu yaparak sizde Starbucks’ın gücünden güç alabilirsiniz. Starbucks personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Starbucks eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Starbucks insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Starbucks kahve zinciri ABD kökenlidir. Starbucks’ın merkezi Washington’ın Seattle eyaletidir. Simgesi deniz kızı olan Starbucks adını Moby Dick filmindeki Starbuck karakterinden almıştır. Starbucks 1971 yılında öğretmen olan iki kişi ve yazar olan bir kişi ortaklığıyla açılmıştır. Yatırımcı olan Howard Schultz 1982 yılında ortaklığa katıldı ve 1985 yılında İtalyan Espresso barlarından etkilenerek Giornale Kahve Dükkanları zincirini kurmuş oldu. 2-3 yıl sonra Starbucks’ın ilk sahipleri olan Jerry Baldwin ve Zev Siegel Peet’s Coffee and Tea mağazasını satın almasıyla birlikte Starbucks’ı Howard Schultz’a devretmiş oldular.

Starbucks’ta çalışmak arkadaşlarla çalışmak gibidir.

Biz birbirimizi “iş ortağı” olarak görürüz. Misafirlerimize ve birbirimize saygı duyarız. Bizler; etik ticaret anlayışı ile tedarik ettiğimiz kahveleri sunmak, çevreye saygılı uygulamaları hayata geçirmek ve içinde bulunduğumuz toplumlara katkıda bulunmak  için çok çalışıyoruz.

Starbucks’ta Kariyer

Kahvenin en iyi yorumcuları olan baristalar, Starbucks’ın en önemli yapı taşlarından biridir. Barista’nın İtalyanca karşılığı “barmen” olmakla birlikte, İngilizce karşılığı “espresso temelli içecekler konusunda uzmanlaşmış kimse” olarak da söylenebilir. Baristalar, Starbucks başarısının gizli kahramanlarıdır. Çalışanları için benzersiz bir çalışma ortamı sağlayan Starbucks’da her gün, yepyeni ufuklara açılan yeni bir gün olarak kabul edilir. İşlerini severek yapan baristalarımız, kahve konusunun yanı sıra sosyal sorumluluk gibi farklı alanlarda da kendilerini geliştirme fırsatı yakalarlar.

Starbucks’ın kuruluş ve yönetim felsefesi, ‘yapılan işe kalbini koymak’tır. Siz de bizim gibi düşünüyor ve kariyerinizde ilerleme fırsatlarını yakalamak istiyorsanız, Starbucks’ın bir parçası olmak üzere başvurabilirsiniz.

Starbucks firmasına iş başvurusunda bulunmak için buraya tıklayın.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*