İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Anadolu Efes Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Anadolu Efes Personel Alımı Yapacak

Anadolu Efes’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Anadolu Efes bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Anadolu Efes personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Anadolu Efes Personel Alımı ve İş İlanları

Firma hakkında

15 bira fabrikası, 6 Malt fabrikası ve 1 Şerbetçiotu tesisi ile dünyada 12. ve Avrupa’da 6. Olan Anadolu Efes Türkiye’nin farklı illerinde personel alımına başlamıştır. Anadolu Efes personel alımı için İstanbul(Asya), Adana, Ankara ve diğer illerindeki şubelere giderek başvuru yapabilirsiniz.

Anadolu Efes işçi alımı için yukarıda verilen illerde ikamet eden kişilerin şubelere giderek ya da internet üzerinden CV ve başvuru formu ile görüşmeye gidebilirler.

Anadolu Efes iş başvuru formu için firmanın resmi internet sayfasındaki aranan personel duyuruları ve istenilen koşullarına bakarak internet üzerinden forum doldurarak kayıt oluşturabilirsiniz.

Anadolu Efes iş ilanı ve başvurusu için daha önce tecrübesi olan kişilere öncelik verilmekte. Araç kullanabilen ve diksiyonu düzgün, satış ve pazarlamada ikna kabiliyeti iyi olan çalışanlar aranmakta.

Anadolu Efes insan kaynakları yazışma adresi ve iletişim adresi üzerinden verilen iş ilanları hakkında hangi il, çalışma koşulları, istenen talepler ve maaş konusunda bilgi için başvuru kaydı oluşturabilirsiniz.

Anadolu Efes İş İlanları

Anadolu Efes eleman alımı farklı personel statülerinde olacaktır. Tedarik planlama yöneticisi, satış temsilcisi, finansal planlama ve raporlama ve diğer alanlarda görevlendirilmek istenen statüler.

Anadolu Efes iş ilanları farklı iş ilanları verilen sitelerde de yayımlanmıştır. İnternetten arama yaparak firmaya ait olan iletişim adreslerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Satış Temsilcisi
  • Planlama ve Raporlama Uzmanı
  • Mağazalar Satış ve Yatırımlar Saha Sorumlusu
  • Tedarik Planlama Yöneticisi

Anadolu Efes İş Başvurusu

Anadolu Efes iş başvurusu için firmanın bulunduğu illerdeki şubelere giderek buralara istenilen statü için forum ve CV bırakabilirsiniz. Firma ürün çalışanları ve üreticilerinin yanı sıra Anadolu Efes güvenlik alımı içinde başvurulara yer verilmiştir.

Güvenlik sertifikası ve istenilen yaş sınır şartı sağlandığında başvuru formu, CV ve alınan sertifikalar ile şubelere ya da ana firmaya giderek ön görüşme yaparak kayıt oluşturabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

İnsan; her işimizin, kararımızın ve davranışımızın odağında. Bu nedenle çalışanlarımızı ve toplumu her zaman ön planda tutuyoruz. Değerlerimizin olduğu gibi, insan kaynakları politikamızın temelini de insan oluşturur.

İnsan kaynakları misyonumuz; şirketimizin vizyon, misyon ve stratejileri doğrultusunda insan kaynakları stratejileri geliştirmek, çalışan verimliliğini artırarak nitelikli, motive, bağlılığı yüksek iş gücü oluşturarak şirketimizin büyümesine katkıda bulunmak ve tüm operasyonlarımızda insan kaynakları sistemlerinin uygulanmasını koordine etmektir.

İnsan kaynakları stratejimiz ise, şirket hedeflerine odaklı, takım halinde bilgi ile çalışan, sürekli gelişen, mutlu, motivasyonu ve bağlılığı yüksek, eğitimli bir insan gücü oluşturmaktır. Şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkelerini yönetim biçimimize yansıtır, bunları vazgeçilmezlerimiz olarak görürüz.

Bir yorum

  1. MEHMET 21 Ağustos 2014

    SIHHI TESİSAT BAKIM ONARIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir