İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yataş Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Yataş Personel Alımı

1988 yılında ülkemizde perakende mağazacılık sistemini başlatan Yataş personel alımı faaliyetlerini arttırarak büyüme sağlamış ve 1996’da yatak ve yan ürünleri sektöründe halka açılan ilk firma olmuştur.

Ankara ve Kayseri’de fabrikaları bulunan şirketin bugün 1500’e yakın personelini mevcuttur. Yataş işçi alımı, hem fabrikalarda hem de satış noktalarında faaliyet gösterilmeye devam edilmesi için yapılmaktadır.

Yataş Personel Alımı

Yataş Çalışma Şartları

Fabrikalarda görev alacak olan işçiler için Yataş çalışma şartları vardiya sistemine bağlı olmaktadır. Türkiye genelinde 400’ü aşkın satış noktası bulunan firmanın, herhangi bir satış noktası için başvuruda bulunduğunuzda ise 08.00 – 17.30 saatleri arasında görev almayı kabul etmiş olursunuz.

Firma, tüm çalışanlarına yemekhane ve servis imkânı sağlamakta, özel sağlık sigortası yapmaktadır. Yataş’a alternatif firmalar; Mondi, Enza, Doğtaş, Bellona, İpek ve Zara Home iş ilanlarını da değerlendirebilirsiniz…

Yataş İş İlanları

Sektöründe öncü olan Yataş iş ilanlarını Secret CV, Kariyer.net ve/veya Linkedin aracılığıyla adaylara duyurmaktadır. İlanlar genellikle Ankara, İstanbul, Kayseri ve İzmir illeri için açılmaktadır.

Ürün yönetim uzman yardımcısı, lojistik uzmanı, bayi satış sorumlusu, yetkili servisler uzmanı, satış temsilcisi, mağaza müdür ve müdür yardımcı gibi birçok alanda açık pozisyon bulunmaktadır.

Ayrıca en az %40 engel derecesi bulunmak ve 40 yaşını aşmamış, çalışmaya istekli, takım çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı olmak şartları kapsamında Yataş engelli alımı da gerçekleştirilmektedir.

Yataş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yataş eleman alımı yaparken, ihtiyacı olan kadrolara yönelik açık pozisyonlar oluşturmakta ve bu pozisyonlara yukarıda belirtilen siteler aracılığıyla başvuru yapılabilmektedir.

Genel başvuruda bulunmak istiyorsanız, şirketin genel müdürlüğündeki İnsan Kaynakları biriminden ya da size en yakın perakende mağazasından Yataş iş başvuru formu alarak doldurabilirsiniz. CV’leri internet üzerinden göndermek isterseniz, bunun için de etkili bir özgeçmiş hazırlamanız ve [email protected] adresine mail atmanız gerekmektedir.

Ayrıca Yataş’ın buradaki adreste görebileceğiniz insan kaynakları sayfasından da başvuruyla ilgili bilgiler alabilmeniz mümkün.

Tüm bu birimler aracılığıyla gönderilen formlar ve güncel iş ilanları üzerinden yapılan başvurular, boş pozisyonların gerektirdiği yetkinliklere göre değerlendirilmekte olup yetkinliklere uyumlu bulunan adaylar görüşmeye çağırılmaktadır.

Bir yorum

  1. Dilek GÜLER 3 Mart 2015

    23 yaşinda bir anneyimm evimi eşimi cok seviyorumm ama diksiyomun güzel ve daha cok cevrem arkadaslarım ve bir ugraş azim istiyorum kendi paramı kazanmak istiorumm o yuzden işe basvurdumm sizin içinde uygunsa neden olmasın allah buyuktur diorum hayırlı gunler ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir