Yataş Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Yataş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Yataş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yataş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1988 yılında ülkemizde perakende mağazacılık sistemini başlatan Yataş personel alımı faaliyetlerini arttırarak büyüme sağlamış ve 1996’da yatak ve yan ürünleri sektöründe halka açılan ilk firma olmuştur. Ankara ve Kayseri’de fabrikaları bulunan şirketin bugün 1500’e yakın personelini mevcuttur. Yataş işçi alımı, hem fabrikalarda hem de satış noktalarında faaliyet gösterilmeye devam edilmesi için yapılmaktadır.

Yataş Personel Alımı ve İş İlanları

Sektör Mobilya, Aksesuar, Yatak ve Yan Ürünleri
Kuruluş Yılı 1976
Çalışan Sayısı 1952
Web Sitesi https://www.yatasbedding.com.tr/  
Açık Pozisyon 27

Yataş İş İlanları

Sektöründe öncü olan Yataş iş ilanlarını Secret CV, Kariyer.net ve/veya Linkedin aracılığıyla adaylara duyurmaktadır. İlanlar genellikle Ankara, İstanbul, Kayseri ve İzmir illeri için açılmaktadır. Ürün yönetim uzman yardımcısı, lojistik uzmanı, bayi satış sorumlusu, yetkili servisler uzmanı, satış temsilcisi, mağaza müdür ve müdür yardımcı gibi birçok alanda açık pozisyon bulunmaktadır.

Kariyer.net İş İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Mağaza Satış Temsilcisi/Feneryolu Yataş Bedding İstanbul(Asya)
2 Mağaza Satış Temsilcisi/Modoko Enza Home İstanbul(Asya)
3 Mağaza Satış Temsilcisi/Ümraniye Meydan Avm İstanbul(Asya)
4 Mağaza Satış Temsilcisi/Viaport Yataş Bedding İstanbul(Asya)
5 Mağaza Satış Temsilcisi/Tuzla Enza Home İstanbul(Asya)
6 Müşteri İlişkileri Sorumlusu/Yakacık Enza Home İstanbul(Asya)
7 Müşteri İlişkileri Sorumlusu/Cemiltopuzlu Enzahome İstanbul(Asya)
8 Cafe Temizlik Personeli/İst Küçükyalı Enza Home İstanbul(Asya)
9 Mağaza Satış Temsilcisi /Ankara Bölge Ankara
10 Cafe Temizlik Personeli/Ankara Etimesgut Outlet Ankara
11 Cafe Temizlik Personeli/Ankara Çankaya Enza Home Ankara
12 Mağaza Satış Temsilcisi/Dudullu Divanev İstanbul(Asya)
13 Cafe Servis Elemanı/ Maslak Enza Home İstanbul(Avr.)
14 Mağaza Satış Temsilcisi /Ankara Etimesgut Outlet Ankara
15 Mağaza Satış Temsilcisi/Yakacık Enza Home İstanbul(Asya)
16 Mağaza Müdürü/İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya)
17 Mağaza Satış Temsilcisi/Kozyatağı Carrefour Avm İstanbul(Asya)
18 Müşteri İlişkileri Sorumlusu / Maslak Enza Home İstanbul(Avr.)
19 İstanbul Avrupa – Mağaza Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.)
20 İzmir – Satış Temsilcisi İzmir
21 İstanbul Beyoğlu/Piyale Paşa Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.)
22 İstanbul Şişli- Mağaza Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.)
23 Kayseri Kumsmall Avm Satış Temsilcisi Kayseri
24 Vadi İstanbul Avm- Mağaza Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.)
25 İstanbul Şişli /İç Mimar Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.)

Indeed.com İş İlanları

 

 

Ayrıca en az %40 engel derecesi bulunmak ve 40 yaşını aşmamış, çalışmaya istekli, takım çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı olmak şartları kapsamında Yataş engelli alımı da gerçekleştirilmektedir.Yataş eleman alımı yaparken, ihtiyacı olan kadrolara yönelik açık pozisyonlar oluşturmakta ve bu pozisyonlara yukarıda belirtilen siteler aracılığıyla başvuru yapılabilmektedir.

Yataş Çalışma Şartları

Fabrikalarda görev alacak olan işçiler için Yataş çalışma şartları vardiya sistemine bağlı olmaktadır. Türkiye genelinde 400’ü aşkın satış noktası bulunan firmanın, herhangi bir satış noktası için başvuruda bulunduğunuzda ise 08.00 – 17.30 saatleri arasında görev almayı kabul etmiş olursunuz.

Firma, tüm çalışanlarına yemekhane ve servis imkânı sağlamakta, özel sağlık sigortası yapmaktadır. Yataş’a alternatif firmalar; Mondi, Enza, Doğtaş, Bellona, İpek ve Zara Home iş ilanlarını da değerlendirebilirsiniz…

Yataş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Genel başvuruda bulunmak istiyorsanız, şirketin genel müdürlüğündeki İnsan Kaynakları biriminden ya da size en yakın perakende mağazasından Yataş iş başvuru formu alarak doldurabilirsiniz. CV’leri internet üzerinden göndermek isterseniz, bunun için de etkili bir özgeçmiş hazırlamanız ve yatas.ik@yatas.com.tr adresine mail atmanız gerekmektedir.

Ayrıca Yataş’ın buradaki adreste görebileceğiniz insan kaynakları sayfasından da başvuruyla ilgili bilgiler alabilmeniz mümkün.

Tüm bu birimler aracılığıyla gönderilen formlar ve güncel iş ilanları üzerinden yapılan başvurular, boş pozisyonların gerektirdiği yetkinliklere göre değerlendirilmekte olup yetkinliklere uyumlu bulunan adaylar görüşmeye çağırılmaktadır.

Yataş Benzer İş İlanları

2 yorum

  1. Selamlar. 29 yaşında evli 2 çocuk babasıyım çağrı merkezi temsilcisi olarak desmer bilgi ve iletişim a.ş de uzun süre görev aldım. Kariyer.net üzerinden başvuruda bulundum ama halen dönüş olmadı. Umarım süreç hızlanır ve birlikte çalışma şansı bulabilirim. İyi çalışmalar

  2. 23 yaşinda bir anneyimm evimi eşimi cok seviyorumm ama diksiyomun güzel ve daha cok cevrem arkadaslarım ve bir ugraş azim istiyorum kendi paramı kazanmak istiorumm o yuzden işe basvurdumm sizin içinde uygunsa neden olmasın allah buyuktur diorum hayırlı gunler ..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*