Yataş Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Yataş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Yataş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yataş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1988 yılında ülkemizde perakende mağazacılık sistemini başlatan Yataş personel alımı faaliyetlerini arttırarak büyüme sağlamış ve 1996’da yatak ve yan ürünleri sektöründe halka açılan ilk firma olmuştur. Ankara ve Kayseri’de fabrikaları bulunan şirketin bugün 1500’e yakın personelini mevcuttur. Yataş işçi alımı, hem fabrikalarda hem de satış noktalarında faaliyet gösterilmeye devam edilmesi için yapılmaktadır.

Yataş Personel Alımı ve İş İlanları

Yataş İş İlanları

Sektöründe öncü olan Yataş iş ilanlarını Secret CV, Kariyer.net ve/veya Linkedin aracılığıyla adaylara duyurmaktadır. İlanlar genellikle Ankara, İstanbul, Kayseri ve İzmir illeri için açılmaktadır. Ürün yönetim uzman yardımcısı, lojistik uzmanı, bayi satış sorumlusu, yetkili servisler uzmanı, satış temsilcisi, mağaza müdür ve müdür yardımcı gibi birçok alanda açık pozisyon bulunmaktadır.

Depo Elemanı
Son Başvuru Tarihi
04 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa(İnegöl)
Satın Alma Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
24 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Muhasebe Uzman yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
18 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara
Satış Sonrası Hizmetler Teknisyeni
Son Başvuru Tarihi
18 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Ankara
Satış Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
03 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir
Mimar
Son Başvuru Tarihi
17 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Yan Sanayi Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
12 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kayseri
Üretim Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
07 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kayseri
Araştırma Geliştirme / Arge Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
18 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kayseri

Ayrıca en az %40 engel derecesi bulunmak ve 40 yaşını aşmamış, çalışmaya istekli, takım çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı olmak şartları kapsamında Yataş engelli alımı da gerçekleştirilmektedir.Yataş eleman alımı yaparken, ihtiyacı olan kadrolara yönelik açık pozisyonlar oluşturmakta ve bu pozisyonlara yukarıda belirtilen siteler aracılığıyla başvuru yapılabilmektedir.

Yataş Çalışma Şartları

Fabrikalarda görev alacak olan işçiler için Yataş çalışma şartları vardiya sistemine bağlı olmaktadır. Türkiye genelinde 400’ü aşkın satış noktası bulunan firmanın, herhangi bir satış noktası için başvuruda bulunduğunuzda ise 08.00 – 17.30 saatleri arasında görev almayı kabul etmiş olursunuz.

Firma, tüm çalışanlarına yemekhane ve servis imkânı sağlamakta, özel sağlık sigortası yapmaktadır. Yataş’a alternatif firmalar; Mondi, Enza, Doğtaş, Bellona, İpek ve Zara Home iş ilanlarını da değerlendirebilirsiniz…

Yataş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Genel başvuruda bulunmak istiyorsanız, şirketin genel müdürlüğündeki İnsan Kaynakları biriminden ya da size en yakın perakende mağazasından Yataş iş başvuru formu alarak doldurabilirsiniz. CV’leri internet üzerinden göndermek isterseniz, bunun için de etkili bir özgeçmiş hazırlamanız ve [email protected] adresine mail atmanız gerekmektedir.

Ayrıca Yataş’ın buradaki adreste görebileceğiniz insan kaynakları sayfasından da başvuruyla ilgili bilgiler alabilmeniz mümkün.

Tüm bu birimler aracılığıyla gönderilen formlar ve güncel iş ilanları üzerinden yapılan başvurular, boş pozisyonların gerektirdiği yetkinliklere göre değerlendirilmekte olup yetkinliklere uyumlu bulunan adaylar görüşmeye çağırılmaktadır.

Yataş Benzer İş İlanları

2 Comments

  1. Selamlar. 29 yaşında evli 2 çocuk babasıyım çağrı merkezi temsilcisi olarak desmer bilgi ve iletişim a.ş de uzun süre görev aldım. Kariyer.net üzerinden başvuruda bulundum ama halen dönüş olmadı. Umarım süreç hızlanır ve birlikte çalışma şansı bulabilirim. İyi çalışmalar

  2. 23 yaşinda bir anneyimm evimi eşimi cok seviyorumm ama diksiyomun güzel ve daha cok cevrem arkadaslarım ve bir ugraş azim istiyorum kendi paramı kazanmak istiorumm o yuzden işe basvurdumm sizin içinde uygunsa neden olmasın allah buyuktur diorum hayırlı gunler ..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*