Yataş Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Yataş Personel Alımı

1988 yılında ülkemizde perakende mağazacılık sistemini başlatan Yataş personel alımı faaliyetlerini arttırarak büyüme sağlamış ve 1996’da yatak ve yan ürünleri sektöründe halka açılan ilk firma olmuştur.

Ankara ve Kayseri’de fabrikaları bulunan şirketin bugün 1500’e yakın personelini mevcuttur. Yataş işçi alımı, hem fabrikalarda hem de satış noktalarında faaliyet gösterilmeye devam edilmesi için yapılmaktadır.

Yataş Personel Alımı ve İş İlanları

Sektör Mobilya, Aksesuar, Yatak ve Yan Ürünleri
Kuruluş Yılı 1976
Çalışan Sayısı 1952
Web Sitesi https://www.yatasbedding.com.tr/  
Açık Pozisyon 25

Yataş Çalışma Şartları

Fabrikalarda görev alacak olan işçiler için Yataş çalışma şartları vardiya sistemine bağlı olmaktadır. Türkiye genelinde 400’ü aşkın satış noktası bulunan firmanın, herhangi bir satış noktası için başvuruda bulunduğunuzda ise 08.00 – 17.30 saatleri arasında görev almayı kabul etmiş olursunuz.

Firma, tüm çalışanlarına yemekhane ve servis imkânı sağlamakta, özel sağlık sigortası yapmaktadır. Yataş’a alternatif firmalar; Mondi, Enza, Doğtaş, Bellona, İpek ve Zara Home iş ilanlarını da değerlendirebilirsiniz…

Yataş İş İlanları

Sektöründe öncü olan Yataş iş ilanlarını Secret CV, Kariyer.net ve/veya Linkedin aracılığıyla adaylara duyurmaktadır. İlanlar genellikle Ankara, İstanbul, Kayseri ve İzmir illeri için açılmaktadır.

Ürün yönetim uzman yardımcısı, lojistik uzmanı, bayi satış sorumlusu, yetkili servisler uzmanı, satış temsilcisi, mağaza müdür ve müdür yardımcı gibi birçok alanda açık pozisyon bulunmaktadır.

Ayrıca en az %40 engel derecesi bulunmak ve 40 yaşını aşmamış, çalışmaya istekli, takım çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı olmak şartları kapsamında Yataş engelli alımı da gerçekleştirilmektedir.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Yataş Bedding Kategori Kıdemli Uzmanı
İstanbul (Tümü)
Başvur
Ticari Satın Alma Yöneticisi
İstanbul(Asya)
Başvur
Mimar
İstanbul(Asya)
Başvur
SAP Modül Uzmanı
Kayseri
Başvur
SAP ABAP Uzmanı
Kayseri
Başvur
Lojistik Uzman Yardımcısı
Ankara
Başvur
Bayi Denetimi Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı
Ankara
Başvur
Bayi Denetimi Kurulum Kalite Kontrol İşçisi
Ankara
Başvur
Bayi Denetimi Kurulum Kalite Kontrol İşçisi
İstanbul(Asya)
Başvur
Bayi Denetimi Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı
İstanbul(Asya)
Başvur
Metot Şefi
Ankara
Başvur
Bakım Onarım Teknisyeni
Ankara
Başvur
Sünger Fabrikası Kimya Mühendisi
Kayseri
Başvur
Kıdemli Lojistik Uzmanı Kayseri
Kayseri
Başvur
Eksper
İzmir
Başvur
Mağaza Satış Temsilcisi/Kozyatağı Carrefour Avm
İstanbul(Asya)
Başvur
Mağaza Satış Temsilcisi/Maltepe Carrefour
İstanbul(Asya)
Başvur
Mobilya Satış Danışmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Mağaza Satış Temsilcisi/Dudullu Divanev
İstanbul(Asya)
Başvur
Mağaza Satış Temsilcisi /Ankara Bölge
Ankara
Başvur
Mağaza Satış Temsilcisi/Yakacık Enza Home
İstanbul(Asya)
Başvur
Senior Recruitment Specialist
İstanbul(Asya)
Başvur
Mağaza Satış Temsilcisi /Çanakkale Biga
Çanakkale
Başvur
Çözüm Merkezi Uzman Yardımcısı
İstanbul(Asya)
Başvur
Borçlar Muhasebesi Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur

Yataş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yataş eleman alımı yaparken, ihtiyacı olan kadrolara yönelik açık pozisyonlar oluşturmakta ve bu pozisyonlara yukarıda belirtilen siteler aracılığıyla başvuru yapılabilmektedir.

Genel başvuruda bulunmak istiyorsanız, şirketin genel müdürlüğündeki İnsan Kaynakları biriminden ya da size en yakın perakende mağazasından Yataş iş başvuru formu alarak doldurabilirsiniz. CV’leri internet üzerinden göndermek isterseniz, bunun için de etkili bir özgeçmiş hazırlamanız ve yatas.ik@yatas.com.tr adresine mail atmanız gerekmektedir.

Ayrıca Yataş’ın buradaki adreste görebileceğiniz insan kaynakları sayfasından da başvuruyla ilgili bilgiler alabilmeniz mümkün.

Tüm bu birimler aracılığıyla gönderilen formlar ve güncel iş ilanları üzerinden yapılan başvurular, boş pozisyonların gerektirdiği yetkinliklere göre değerlendirilmekte olup yetkinliklere uyumlu bulunan adaylar görüşmeye çağırılmaktadır.

Yataş Benzer İş İlanları

2 yorum

  1. Selamlar. 29 yaşında evli 2 çocuk babasıyım çağrı merkezi temsilcisi olarak desmer bilgi ve iletişim a.ş de uzun süre görev aldım. Kariyer.net üzerinden başvuruda bulundum ama halen dönüş olmadı. Umarım süreç hızlanır ve birlikte çalışma şansı bulabilirim. İyi çalışmalar

  2. 23 yaşinda bir anneyimm evimi eşimi cok seviyorumm ama diksiyomun güzel ve daha cok cevrem arkadaslarım ve bir ugraş azim istiyorum kendi paramı kazanmak istiorumm o yuzden işe basvurdumm sizin içinde uygunsa neden olmasın allah buyuktur diorum hayırlı gunler ..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*