Mondi Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Mobilya sektöründe kaliteli hizmetler veren Mondi, her yıl istikrarlı bir büyüme seyretmektedir. Mondi personel alımı ile çalışan sayısını genişletmekte olup, böylece büyümesini de hızlandırmaktadır.

Siz de Mondi ailesine çalışan olarak katılmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken Mondi iş başvurusu yapmaktır. Kariyer.net üzerinde değerlendirebileceğiniz ilanlar vardır. Bunları inceleyerek, nitelik ve iş tanımlarına baktıktan sonra kısa sürede işlem yapabilirsiniz.

Eğer ilerleyen dönemlerdeki Mondi iş ilanları takibi yapmak istiyorsanız, Kariyer.net platformunu düzenli olarak incelemeniz önerilir. Zira bakmadığınız dönemde kapanan bir duyuruya başvuru gerçekleştiremezsiniz.

Sektör Mobilya & Mağazacılık
Kuruluş Yılı 1993
Çalışan Sayısı 26000
Web Sitesi https://www.mondigroup.com.tr/
Açık Pozisyon 7

Mondi Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları

Mondi Personel Alımı Yapacak

Mondi iş ilanı yayınlarken teknolojik sistemlerden yararlanmaktadır. Bu nedenle zorluk çekilmeden takip edilebilmekte, başvuru yapılabilmektedir. Bunun için Kariyer.net platformunu incelemeniz yeterlidir.

Buradan başvuru yapabilir, Mondi insan kaynakları tarafından uygun bulunursanız kısa sürede çalışmaya başlayabilirsiniz.

Mondi İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Mondi’nin Kariyer.net profili incelendiğinde, aktif çok sayıda ilan olduğu görülmektedir. Bunlar şu şekildedir;

Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı: Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde açılan bu ilan PC donanımı , server yönetimi, veri yedekleme, network ve ağ ürünleri üzerine bilgili ve tercihen tecrübeli olma niteliği istemektedir.

  1. Yan Sanayi Geliştirme Uzman Yardımcısı: Endüstri, makine, metalürji ve malzeme mühendisliklerinden mezun olma, Microsoft Office programlarını bilme, analitik düşünebilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  2. Ürün Geliştirme Uzman Yardımcısı: Tercih olarak endüstri ya da malzeme mühendisliği alanlarından mezuniyet sahibi olma, SAP sistemde kod tanımlama, ana veri data girişi yapabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  3. Kalite Yönetim Uzmanı / Uzman Yardımcısı: Kayseri ilinde açılan bu ilanda İİBF, mühendislik bölümlerinden mezun olma, analitik düşünce, raporlama ve organizasyon planlama yetenekleri gelişmiş olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  4. Döşeme Hazırlık Üretim Uzman Yardımcısı: Microsoft Office uygulamalarına hâkim olma, iletişimi güçlü olma, takım çalışması yapabilme, askerlik engeli bulunmama gibi nitelikler aranmaktadır.
  5. Yatak-Baza Üretim Uzman Yardımcısı: Takım çalışmasına yatkın olma, Microsoft Office programlarına hâkim olma, analitik düşünce yeteneği bulundurma gibi niteliklere sahiptir.
  6. E-Ticaret Uzmanı / Uzman Yardımcısı: Uluslararası ticaret, mühendislik ve İİBF gibi bölümlerden mezun olma, İngilizce bilme, içerik üretimi ve tasarım üzerine deneyimli olma gibi nitelikler vardır.
Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı Başvur Kayseri(Melikgazi)
Yan Sanayi Geliştirme Uzman Yardımcısı Başvur Kayseri
E-Ticaret Uzmanı / Uzman Yardımcısı Başvur Kayseri(Melikgazi)
Kalite Yönetim Uzmanı / Uzman Yardımcısı Başvur Kayseri
Ürün Geliştirme Uzman Yardımcısı Başvur Kayseri(Melikgazi)
Yatak-Baza Üretim Uzman Yardımcısı Başvur Kayseri(Melikgazi)
Döşeme Hazırlık Üretim Uzman Yardımcısı Başvur Kayseri(Melikgazi)

Mondi açık birçok ilan bulunduğu için, listeye kendi sitesinden erişmeniz mümkündür.

Mondi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kariyer.net üzerinden Mondi firmasına ait iş ilanları incelenebildiği gibi, başvuru da yapılabilmektedir. Bunun için şu işlemler takip edilirse, çözüm bulunabilir;

  1. https://www.kariyer.net/ sitesine giriş yapın.
  2. Oturum açmanız ardından, üst tarafta yer alan arama bölümünden firmayı sorgulayın.
  3. Ardından açılan ilanlara bakarak, istediğiniz bir tanesine tıklayın.
  4. Başvuru yapın.

Ardından Mondi insan kaynakları sizi uygun bulursa, iletişime geçecektir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*