Mondi Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları 2020


mondi-mobilya

Mondi Mobilya personel alımı yapacak!

Mondi Mobilya iş başvurusu yaparak sizde Mondi Mobilya’ın gücünden güç alabilirsiniz. Mondi Mobilya personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Mondi Mobilya eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Mondi Mobilya insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

20 yıldır mobilya sektöründe hizmet veren Mondi, Şubat 2006’da Boydak Holding bünyesine katılmış olup, kısa zamanda sektörde önemli bir yer edinmiştir. Boydak çatısı altında yüzde 500 büyüme kaydeden Mondi, 43.500 m2 kapalı alanda yaklaşık 500 çalışanı ile mobilyadan ev tekstil ürünlerine, yataktan bazaya, yatak odasından bebek odasına kadar birçok farklı ürün grubunu 500 aşkın satış noktasın da tüketicisi ile buluşturmaktadır.

“Sizinde Eviniz Güzel Olacak” sloganı ile yola çıkan Mondi, ev dekorasyonu için kaliteden ödün vermeden, şık ve ekonomik çözümler sunmaya devam etmektedir. Fonksiyonel, estetik ve dekorasyon modasını oluşturan trend renklerden oluşan oturma grupları, koltuk takımları, yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, bebek odası ve ev tekstili ürünleri ile gelecek dönemde de fonksiyonel ve estetiği ön planda tuttuğu yeni trend ürünleri ile tüketicilerinin gönlünde taht kurmaya hazırlanmaktadır.

Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışından da ödün vermeden, yenilikçi kimliği, kaliteli ürün kaliteli hizmet anlayışı ve fonksiyonelliği ön planda tutan tasarımlarıyla sürekli kendini yenileyen Mondi, rekabetçi fiyatlar, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile günden güne artan bir başarı grafiği yakalamaktadır.

Yurtdışı pazarlarda da her geçen gün aranan marka olma yolunda hızla ilerleyen Mondi, başta Amerika, ,İngiltere, Almanya, İtalya olmak üzere 40 a yakın ülkeye toplam üretimin %8–10 oranında ihracat yapmakta ve pazar payını her geçen gün daha da artırmaktadır. Yeni bayilik süreçleri, hizmet kalitesindeki artışı ve yenilenen ürün gamı ve çeşitliliği ile Mondi mobilya pazarında yeni açılımlar yaratmayı hedeflemektedir. Mevcut kapalı alanların metraj, modernizasyon ve makine parkı açısından yenilenme ve genişletilme süreçleri, yeni model ve ürün çeşitliliği için kapasite artırımı ile Mondi, yeni yatırımlarını art arda hayata geçirmektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*