Mondi Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Mondi Mobilya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Mondi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Mondi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Mobilya sektöründe kaliteli hizmetler veren Mondi, her yıl istikrarlı bir büyüme seyretmektedir. Mondi personel alımı ile çalışan sayısını genişletmekte olup, böylece büyümesini de hızlandırmaktadır.

Siz de Mondi Mobilya ailesine çalışan olarak katılmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken Mondi iş başvurusu yapmaktır. Kariyer.net üzerinde değerlendirebileceğiniz ilanlar vardır. Bunları inceleyerek, nitelik ve iş tanımlarına baktıktan sonra kısa sürede işlem yapabilirsiniz.

Eğer ilerleyen dönemlerdeki Mondi iş ilanları takibi yapmak istiyorsanız, Kariyer.net platformunu düzenli olarak incelemeniz önerilir. Zira bakmadığınız dönemde kapanan bir duyuruya başvuru gerçekleştiremezsiniz.

Mondi Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları

Mondi Mobilya Personel Alımı Yapacak

Mondi Mobilya iş ilanı yayınlarken teknolojik sistemlerden yararlanmaktadır. Bu nedenle zorluk çekilmeden takip edilebilmekte, başvuru yapılabilmektedir. Bunun için Kariyer.net platformunu incelemeniz yeterlidir.

Buradan başvuru yapabilir, Mondi insan kaynakları tarafından uygun bulunursanız kısa sürede çalışmaya başlayabilirsiniz.

Mondi Mobilya İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Mondi Mobilya’nın Kariyer.net profili incelendiğinde, aktif çok sayıda ilan olduğu görülmektedir. Bunlar şu şekildedir;

Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı: Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde açılan bu ilan PC donanımı , server yönetimi, veri yedekleme, network ve ağ ürünleri üzerine bilgili ve tercihen tecrübeli olma niteliği istemektedir.

  1. Yan Sanayi Geliştirme Uzman Yardımcısı: Endüstri, makine, metalürji ve malzeme mühendisliklerinden mezun olma, Microsoft Office programlarını bilme, analitik düşünebilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  2. Ürün Geliştirme Uzman Yardımcısı: Tercih olarak endüstri ya da malzeme mühendisliği alanlarından mezuniyet sahibi olma, SAP sistemde kod tanımlama, ana veri data girişi yapabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  3. Kalite Yönetim Uzmanı / Uzman Yardımcısı: Kayseri ilinde açılan bu ilanda İİBF, mühendislik bölümlerinden mezun olma, analitik düşünce, raporlama ve organizasyon planlama yetenekleri gelişmiş olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  4. Döşeme Hazırlık Üretim Uzman Yardımcısı: Microsoft Office uygulamalarına hâkim olma, iletişimi güçlü olma, takım çalışması yapabilme, askerlik engeli bulunmama gibi nitelikler aranmaktadır.
  5. Yatak-Baza Üretim Uzman Yardımcısı: Takım çalışmasına yatkın olma, Microsoft Office programlarına hâkim olma, analitik düşünce yeteneği bulundurma gibi niteliklere sahiptir.
  6. E-Ticaret Uzmanı / Uzman Yardımcısı: Uluslararası ticaret, mühendislik ve İİBF gibi bölümlerden mezun olma, İngilizce bilme, içerik üretimi ve tasarım üzerine deneyimli olma gibi nitelikler vardır.
Pazarlama Uzman Yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
07 Mayıs 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kayseri(Meli…

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER

•Üniversitelerin İ.İ.B.F., Endüstri Mühendisliği, veya Sap süreçleri için Bilgisayar mühendisi vb. bölümlerden mezun,

•İletişim yeteneği güçlü,

•Problem çözme ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş,

•MS Office Programlarını aktif kullanan,

•Hızlı, Esnek ve sonuç odaklı çalışabilecek,

•Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek,

•Koordinasyon ve Organizasyon becerisi yüksek

•Raporlama, analiz ve sunum yeteneği gelişmiş,

•Tercihen saha tecrübesi olan,

İŞ TANIMI

Bayi yapılandırma süreçlerinin takibi, yeni açılacak mağazaların açılış organizasyonlarının takibi, bayi tabela ve mağaza içi teşhir alanlarının proje takibini yapmak, mağazada kullanılacak stand siparişlerinin alınması, bayi ziyaretleri, bayi satış cirolarının takibini yapmak, bayi çalışanlarının eğitimlerini organize etmek.

Pazarlama Uzman Yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
07 Mayıs 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Kayseri(Meli…

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER

•Üniversitelerin İ.İ.B.F. ve Endüstri Mühendisliğinden veya Sap süreçleri için Bilgisayar mühendisliği mezunu,

•İletişim yeteneği güçlü,

•Problem çözme ve analitik düşünme yeteneği gelişmiş,

•MS Office Programlarını aktif kullanan,

•Hızlı, Esnek ve sonuç odaklı çalışabilecek,

•Takım çalışmasına uyun sağlayabilecek,

•Koordinasyon ve Organizasyon becerisi yüksek

•Raporlama, Analiz ve sunum yeteneği gelişmiş,

İŞ TANIMI

Yatak-Baza ürünlerinin bayilere pazarlanması ve bayilerden gelen taleplerin planlama ve satınalma birimlerine bildirerek üretim akışının sağlanması, üretilen ürünlerin müşteriye ulaşması sürecinin takibinin yapılması ve raporlanması.

Mondi Mobilya açık birçok ilan bulunduğu için, listeye kendi sitesinden erişmeniz mümkündür.

Mondi Mobilya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kariyer.net üzerinden Mondi Mobilya firmasına ait iş ilanları incelenebildiği gibi, başvuru da yapılabilmektedir. Bunun için şu işlemler takip edilirse, çözüm bulunabilir;

  1. https://www.kariyer.net/ sitesine giriş yapın.
  2. Oturum açmanız ardından, üst tarafta yer alan arama bölümünden firmayı sorgulayın.
  3. Ardından açılan ilanlara bakarak, istediğiniz bir tanesine tıklayın.
  4. Başvuru yapın.

Ardından Mondi insan kaynakları sizi uygun bulursa, iletişime geçecektir.

Mondi Benzer İş İlanları

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*