Enne Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Enne Mobilya personel alımı yapacak!

Enne Mobilya iş başvurusu yaparak sizde Enne Mobilya’ın gücünden güç alabilirsiniz. Enne Mobilya personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Enne Mobilya eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Enne Mobilya insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

ENNE, Ankara merkezli bir mobilya ve iç mimarlık şirketidir. 1999 dan bu yana ENNE birçok iç mekan projesine imza atmış ve bu süre içinde kendi mobilya koleksiyonunu oluşturmuştur.

ENNE, koleksiyonu çağdaş hayatın yalınlığını ve hızını yansıtan modern mobilyalardan ve gelenekseli yeniden yorumlayan tarz sahibi ürünlerden oluşur. Koleksiyondaki her parça ENNE kalitesinin ve tasarım anlayışının bir sonucudur.

ENNE, yeniyi farklıyı ve bizden olanı aramaya, hayal edileni gerçekleştirmeye ve mekanlarda iletişim kurmaya devam ediyor.

ENNE daha çok kişiye ulaşmaya devam ediyor…

ENNE, emsalsiz kimliğiyle, zengin ürün yelpazesi ve gerektiğinde müşterilerinin özel ihtiyaçlarına uygun çok çeşitli çözümler sunan iç mimarlık, tasarım ve üretim olmak üzere, tüm iş süreçlerini kendisinde en maksimum etkinlikle uygulama vizyonunu barındıran; 1999 yılında Ankara’da kurulmuş mobilya ve iç mimarlık firmasıdır. Ankara merkez olmak üzere, İstanbul, Kıbrıs, Urfa, Samsun, Kayseri, Adana, Tahran ve Halep’te şubeleri bulunan firma, iç mimari projeler de gerçekleştiriyor.

ENNE bünyesinde, her biri nitelikli 50 uzman ve 200 çalışanıyla, İcra ve Yönetim kurulu, Satış ve Pazarlama, İç Mimarlık, Proje,  Lojistik, Ar-Ge (Araştırma ve Geliştirme) ve Tasarım olmak üzere birbirini bütünler nitelikte bir dizi departman barındırmaktadır.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SEKRETER Ankara Enne Mobili-Enne Mobilya Otomotiv İnşaat Tekstil
AĞAÇ İŞLERİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ Ankara ENNE MOBİLYA
İnsan Kaynakları Uzmanı Ankara Enne Mobilya

Başvuru için tıklayınız. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*