Gediz Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Aydem Elektrik kuruluşu olan Gediz Perakende 2013 yılında kurulmuştur. Birçok vatandaşa hizmet götürmekte olup, yılın farklı dönemlerinde personel ihtiyacı olur. Bunu karşılamak için iş ilanları duyurur.

Gediz Elektrik İş İlanları  

İş ilanlarını takip etmek istiyorsanız, hızlı bir şekilde interneti kullanabilirsiniz. Bu kapsamda Gediz Elektrik iş ilanları için, hem kendi sitesi, hem de kariyer sayfaları kullanılabilir. Eğer firmanın kendi sitesi incelenirse iş başvuruları yapılabilir ve kurum hakkında gerekli bilgiler elde edilebilir.

Gediz Elektrik aynı zamanda Kariyer.net üzerinde de bir hesaba sahiptir. Eğer bu incelenirse, açık ilanların olduğu görülebilir. Adaylar ilerleyen tarihlerde başvuru fırsatlarını kaçırmamak için, günaşırı kontroller yapmalıdır.

Nasıl Başvurulur?

Gediz Elektrik iş başvurusu yapmak için https://aydem.hrpeak.com/ adresine girilebilir. Ardından ekranın sol tarafındaki özgeçmiş bırak üzerine tıklandığında şu bilgileri içeren bir form çıkar;

 1. Adınız 
 2. Soyadınız
 3. E-Posta Adresiniz
 4. Cinsiyet
 5. Doğum Tarihi
 6. Yaşadığınız İlçe / Şehir
 7. Telefon Numarası
 8. Eğitim Durumu
 9. Son İş Deneyimi
 10. Şifreniz
 11. Şifre Tekrar

Bu gibi bölümlerin doldurulması ardından hesap açılıp, özgeçmiş bırakılabilir. Gediz Elektrik başvurusu için Kariyer.net de kullanabilir. Bunun için ilk olarak burada bir hesap açılır. Lâkin önceden hesap açılmışsa, kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapılabilir. 

Sonrasında ise özgeçmiş hazırlanmalı-güncellenmelidir. Zira eski bilgilerden oluşan bir CV sizi tam anlamıyla yansıtmaz. Bu da başvurulardan istenen sonucun alınamaması demektir. Bu gibi işlemler sonrasında, başvuru kolaylıkla yapılabilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Gediz Elektrik bünyesine girmek istiyorsanız, Kariyer.net üzerinde değerlendirilmesi gereken ilanlar vardır. Ancak başvuru öncesinde adaylardan hangi niteliklerin istendiği kontrol edilmelidir. Bu anlamda görülen ilanlar şöyledir;

 1. Kurumsal İletişim Uzmanı
 2. Satış Uzmanı
 3. Müşteri Temsilcisi
 4. Hesap İşlemleri Yöneticisi
 5. Piyasa Operasyonları Yöneticisi
 6. Pazarlama İletişim Uzmanı
 7. SAP FI Danışmanı
 8. Analiz ve Raporlama Uzmanı / Uzman Yardımcısı 

Her ilan farklı koşullara sahip olduğu için mutlaka incelenmelidir. Firma uyum gösteren adaylarla iletişime geçer.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*