Makasan Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Makasan Personel Alımı Yapacak

Makasan’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Makasan bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Makasan personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

makasan personel alımı

Makasan’da Çalışmak

Makasan Makine Kalıp San. ve Tic. A.Ş. 1977 yılında kurulmuş olup, 17.000 m² alanda ve 6 Kattan oluşmaktadır. 200’ü aşkın çalışan personeliyle beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermektedir. Konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu ile 10 tondan 600 tona kadar 50 adet presten oluşan pres parkı, kesme ve sıvama kalıplarında tecrübeli kalıphanesi, elektrostatik toz boyahanesi, punta, gaz altı, argon kaynak ve clinç hatları ile metal şekillendirme konusundaki tecrübesine güvenmekte ve ülke sanayisine hizmet etmektedir.

Makasan A.Ş. kalite hedefleri doğrultusunda ISO 9001 kalite güvence sistemini yürütmekte olup, ISO 14001 ve TS 18001 belgelerini almak için gerekli çalışmalara başlamıştır. TS16949 kalite yönetim sistemini 2017 sonuna kadar yürürlüğe sokarak ülkemizin otomotiv sanayisine hizmet etmeyi planlamaktadır.

Makasan İş İlanları

Makasan iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Kalıp Tasarım Sorumlusu İstanbul(Avr.)

Makasan İş Başvurusu Formu

Makasan iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Makasan iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*