Lazzoni Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Lazzoni Mobilya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Lazzoni Mobilya bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Lazzoni Mobilya personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Lazzoni Mobilya’nın kuruluşunun temelleri 100 yıl önce Artvin’in Arhavi ilçesinde atılmıştır. Arhavi’de bulunan serender ustası Hasan Usta’nın temellerini atarak başlattığı ve babadan oğula aktararak geçirdiği bu miras, günümüze dünyada birçok ülkede şubesi olan bir mobilya firması halinde tecil etmiştir.

Dünya çapında tasarımlar yapan Lazzoni Mobilya, günümüzde İstanbul, Ankara, Ürdün, Bakü, New York, New Jersey, Chelsea gibi birçok şehirde faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda 2015 yılında Lazzoni Hotel de hizmete başlamış ve firma turizm sektörüne de girmiştir.

Lazzoni Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları

Lazzoni Mobilya İş İlanları

Lazzoni Mobilya, Türkiye’de ve dünyada önemli bir firma olduğu için firma bünyesinde çalışmak da önemli bir yer tutuyor. Birçok insan, firma bünyesinde çalışabilmek için iş başvurusu yapıyor veya CV’lerini bırakıyor. Lazzoni Mobilya da dönem dönem bünyesine çeşitli işe alımlar gerçekleştiriyor.

Pozisyon Lokasyon Başvur
İç Mimar Adana Başvur
Mobilya Montaj Elemanı İstanbul (Tümü), Ankara Başvur
Santral Operatörü İstanbul(Avr.) Başvur
Bellboy İstanbul(Avr.) Başvur
Finans Uzmanı Ankara Başvur
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) Başvur
Chef D Partie İstanbul(Avr.) Başvur
Restoran Kaptanı İstanbul(Avr.) Başvur
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Başvur
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Başvur
Chef De Cuisine İstanbul(Avr.) Başvur
Bilgi Sistemleri Uzmanı Ankara Başvur
Üretim Metot Mühendisi (Döşeme Hattı) Ankara Başvur
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Başvur
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) Başvur
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Başvur
Spa Terapisti İstanbul(Avr.) Başvur
Mobilya Montaj Elemanı İstanbul (Tümü), Ankara Başvur
Cnc Delik Operatörü Ankara Başvur
Boyacı İstanbul(Avr.) Başvur
Garson İstanbul(Avr.) Başvur
İç Mimar Gaziantep Başvur
İç Mimar İstanbul (Tümü), Ankara Başvur
Üretim Metot Mühendisi (Panel Hattı) Ankara Başvur
Satış Sonrası Hizmetler Uzmanı İstanbul (Tümü) Başvur

Firma bünyesinde açılan pozisyonlara yapacağınız başvuruda sizin kişisel özellikleriniz ve işe yetkinliğiniz gibi unsurlar ön plana çıkıyor. Her pozisyonda seçeceğiniz başvuruya uygun olmanız doğrultusunda işe alınma şansınız da doğru orantılı olarak yükseliyor.

Nasıl Başvurulur?

Lazzoni Mobilya’nın resmi web sitesi üzerinden insan kaynakları sekmesinden başvuru yapabilmeniz mümkün durumda bulunuyor. Sitede yer alan başvuru formunu doldurarak ve CV bırakarak açık pozisyonlara başvurabilme imkanı bu şekilde yaratılmış oluyor.

Bunun dışında kariyer.net, eleman.net gibi iş arama sitelerinde yer alan Lazzoni Mobilya Sanayi Turizm ve İnşaat Anonim Şirketi sayfasını takip ederek de açılan başvuruları takip edebiliyorsunuz. Aynı zamanda firmanın bölge müdürlüklerine de CV bırakma ihtimaliniz bulunuyor.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Satış elemanı.
  • Üretim/İmalat.
  • Müşteri ilişkileri

Pozisyonlar Açıklamaları:

  • Mimar: Yaşanılan mekanları güzelleştirmek ve estetik görüştürme gayesi sağlamak amacıyla firmadan mobilya ve benzeri ürünleri alan insanlara yardımcı olmak, aynı zamanda ürün tasarımları konusunda fikirler vermek.
  • Satış elemanı: Ülkenin farklı şubelerindeki mobilya mağazalarında satış elemanı olarak bulunmak, müşterileri güler yüzle ve ilgiyle karşılayarak akıcı bir konuşma ve hitabetle ürün satışı gerçekleştirmek.
  • Üretim imalat: Mobilyaların ortaya çıktığı fabrikalarda çalışarak ürünlerin ortaya çıkarılmasına hizmet etmek…
  • Pazarlama: Firmanın sektörde gelişimini sağlamak ve pazar içerisinde rekabet ortamı yaratmak için çalışmalar gerçekleştirmek.
  • Müşteri ilişkileri: Müşterinin satın aldığı ürünler ve genel olarak sağlanan hizmetle ilgili olumlu/olumsuz geri dönüşleriyle ilgilenmek, müşteri memnuniyetini sağlama yolunda çalışmalar gerçekleştirmek.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18.

Çalışma Saatleri: 08.00-18-00. Haftada 1 gün izin.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Ankara, Mersin.

Lazzoni Mobilya Benzer İş İlanları

10 yorum

  1. Merhabalar adım Sezai Şahinli daha once de sevkiyat, kalite kontrolcü ve kendi imalat dükkanımız vardı. Depo sorumluluğu yaptım fabrikanızda çalışmak istiyorum

  2. 20yıldan beri sitelerdeçalışmakdayım çocuk odası ranza yapıyordum ve son 8 sene menzil aksesuarda fason çalıştım 3ayda menzil aksesuar akyurtdaki fabrikasında usta başılık yaptım yaşım 34 tel 05323563429

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*