İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vatan Bilgisayar Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Vatan Bilgisayar Personel Alımı Yapacak

Vatan Bilgisayar’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Vatan Bilgisayar bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Vatan Bilgisayar personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar iş başvurusu

Firma Hakkında

Vatan Bilgisayar, Türkiye’nin birçok ilinde yeni mağazalar açarak hem istihdam yaratmakta hem de ürünlerini teknoloji severlerle buluşturmaktadır. Türkiye’nin ilk teknoloji marketini açmasının yanı sıra, dünyanın en büyük teknoloji marketini de açarak pek çok ilke imza atan şirket, açılışından bugüne geçen 31 yılda 106 mağazaya ulaşmıştır.

Mutlu müşteri, mutlu tedarikçi, mutlu çalışan misyonu ile sektörde adından sıkça söz ettiren Vatan Bilgisayar, kurumunu geleceğe taşıyacak en büyük değer olarak nitelendirdiği çalışan ailesine yeni çalışma arkadaşları aradığını duyurdu.

Vatan Bilgisayar, personel alım ilanında satış/perakende/mağazacılık alanlarında en az 3 yıl deneyime sahip, satış arttırmaya yönelik çözüm önerileri ve projeler sunabilecek, eğitim olanaklarıyla kariyer basamaklarını donanımlı olarak çıkabilecek çalışma arkadaşları aradığını bildirdi.

Teknoloji perakendeciliğinin öncü firması Vatan Bilgisayar, çalışanların aylık ve dönemsel performans ölçme değerlendirme sistemleri ile kariyer gelişimlerinin ve maddi kazançlarının da zaman içerisinde artış göstereceğini belirtti.

Vatan Bilgisayar İş İlanları

Doğru işe doğru eleman prensibini ilke edinen şirket, işe alım yapacağı elemanlar için seçme ve yerleştirme sistemi uygulayacağını belirtti. Vatan Bilgisayar sistemin temel amacını ise şöyle açıkladı.

‘’Kuruma ve teknoloji perakende sektörüne nitelikli insan kaynağı kazandırmak, şirket değerlerini benimseyip sahip çıkacak doğru adayları doğru işe adil bir değerlendirme sistemiyle yerleştirerek mutlu çalışanlar oluşturmaktır.’’

Açık Pozisyonlar

  • Satış Danışmanı
  • Teknik Servis Personeli
  • Depo Görevlisi
  • Çağrı Merkezi Görevlisi

Vatan Bilgisayar İş Başvurusu Formu

Vatan Bilgisayar iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Eğer siz de Vatan Bilgisayar’da kendinize bir kariyer düşünüyorsanız başvurularınızı [email protected] mail adresinden VATAN BİLGİSAYAR işe alım ekibine iletebilir veya bulunduğunuz şehirdeki mağazalara giderek form doldurabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Bir yorum

  1. Serdar karadeniz. 23 Ocak 2015

    Kaynak mhl 4001 sokak 1/8 Manisa merkez Mesleki açık lise Elektronik bölümü okuyorum tel.05456008913 sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir