İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vatan Bilgisayar Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Vatan Bilgisayar Personel Alımı

Bilgisayar mağazacılığı alanında ülkemizin ilk faaliyet gösteren şirketi olarak tanınan Vatan Bilgisayar, Türkiye genelinde şube sayısını 100’e ulaştırmayı başardı. Şube sayısı arttıkça Vatan Bilgisayar personel alımı ilanları da çoğaldı diyebiliriz.

Her gün onlarca farklı ilan yayımlayan Vatan Bilgisayar eleman alımını dürüstlük, güler yüzlülük,  yardımseverlik, saygı ve samimiyet değerlerine bağlı olarak yapmaktadır. Firmanın eğitim olanaklarını, çalışma şartlarını ve güncel iş ilanlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Personel Alımı

Vatan Bilgisayar Çalışma Şartları

Kariyer sitelerinden bolca İnsana Saygı Ödülü alan firma, aynı zamanda neredeyse her yıl tüm sektörlerin en çok başvuru alan şirketi olmaktadır.

Bu nedenle Vatan Bilgisayar çalışma şartları için tüm yasal prosedürlere uygun, emeğe ve insana saygılı, gösterilen performansa bağlı olarak kariyer yapma fırsatı veren ve ücretlerle gerekli artışı yapan bir firma diyebiliriz.

Ayrıca Vatan Bilgisayar engelli alımı gerçekleştirerek de, belirli bir yüzdenin üstünde engeli olan kişilere istihdam sağlamaktadır.

Çalışma Saatlerimiz

• Mağazalarımız haftanın 7 günü 10:00 22:00 arasında hizmet vermektedir.
• Çağrı merkezimizden ( 444 56 56 ) Haftaiçi 9:00 – 19:00 hafta sonu 10:00 17:00 saatleri arasında destek hizmeti, haftanın 7 günü 9:00 22:00 saatleri arasında satış yapılmaktadır.
• Vatanbilgisayar.com internet sitesinden 7 gün 24 saat satış hizmeti verilmektedir.
• Satış sonrası destek 10:00 – 19:00 arasında hizmet vermektedir ve satış sonrası destek ekibinde çalışan sayısı satış ekibinde çalışan sayısının % 20 si kadardır.

Elemanlarımız:
– Doğru işe doğru eleman prensibi ile seçilir, sürekli eğitimlere tabi tutulur.
– Amirleri ve gizli müşteri tarafından devamlı olarak gözlemlenip raporlanır.
– Kendilerinden yapmaları istenilen işlerdeki aylık ve dönemsel performansları ve hedefleri üzerinden değerlendirilip kariyer planlamaları yapılır.
– Üst pozisyonun gerektirdiği özellikleri taşıyıp taşımadıkları sınavlarla belirlenir.
– Üst mevkilere eleman gerektiğinde öncelik mevcut elemanlara verilir.
– Ağustos 2012 itibari ile bir kısmı güvenlik, temizlik firmaları gibi taşeronlar üzerinde bordrolu, bir kısmı tedarikçi firmaların promotörleri olmak üzere 2.583 kişi istihdam etmekteyiz.

Vatan Bilgisayar İş İlanları

3 büyük il dışında Bursa, Antalya, Aydın, Konya, Aksaray, Adana, Niğde, Afyon ve Kütahya gibi illerde alım yapan Vatan Bilgisayar iş ilanlarını Kariyer.net ve Yenibiris.com portalları aracığıyla duyurmaktadır.

Şirketin en çok alım yaptığı pozisyonlar ise satış, depo ve kasa elemanıdır. Şube sayısı gün geçtikçe arttığı için her yeni açılan şubede personel eksikliğinin giderilebilmesi için hemen ilan açılmaktadır.

Bu ilanları belirtilen siteler üzerinden takip edebilir, hangi il ve ilçelerde Vatan Bilgisayar işçi alımı yapıldığını detaylıca inceleyebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                           Şehir
İstanbul Avrupa-Satış Elemanı       İstanbul(Avr.)
Kasa Elemanı-AVRUPA                    İstanbul(Avr.)
Ürün Yöneticisi                                   İstanbul
Satış Elemanı-                                     İstanbul(Avr.)
Satış Elemanı-                                     Ankara
Grafiker / Editör                                 İstanbul
Denetim Elemanı                                İstanbul
İŞE ALIM ELEMANI ( ENGELLİ)  İstanbul(Avr.)
Satış Elemanı-                                     İzmir
Müşteri Hizmetleri – BAHÇELİEVLER İstanbul(Avr.)
Muhasebe Elemanı                             İstanbul
Depo Elemanı-GM                              İstanbul(Avr.)
Satış Elemanı                                        Bolu
Satış Elemanı-                                     Malatya
Ürün Yönetici Asistanı                       İstanbul
Şoför-GAZİANTEP                             Gaziantep
Teknik Servis Elemanı-Çorlu            Tekirdağ

Vatan Bilgisayar İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vatan Bilgisayar başvuru süreci genel müdürlük ve mağaza bölümlerinden gelen talep üstüne başlatılmakta olup, öncelikle söz konusu pozisyon için Yenibiris ve Kariyer portallarında ilan açılmaktadır.

http://www.vatanbilgisayar.com/insan-kaynaklari/

Sonrasında aday filtrasyonu ile pozisyona göre telefon mülakatları yapılmaktadır. Vatan Bilgisayar iş başvuru formu gönderen kişiler belirli kıstaslara göre değerlendirildikten sonra yetkinlik bazlı insan kaynakları mülakatlarıyla süreç devam ettirilir.

Mağaza ya da bölüm müdürleri ile yapılan görüşmelerin ardından ilgili pozisyona alınacak olan nihai aday belirlenir. Şayet bu aşamada olumsuz yanıt alırsanız; Acer, HP, Vestel, Teknosa, Media Markt, Samsung, Asus ve Casper şirketlerinin ilanlarına da başvuruda bulunabilirsiniz.

 

 

Bir yorum

  1. Serdar karadeniz. 23 Ocak 2015

    Kaynak mhl 4001 sokak 1/8 Manisa merkez Mesleki açık lise Elektronik bölümü okuyorum tel.05456008913 sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir