Monster Bilgisayar Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Monster Bilgisayar’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Monster Bilgisayar bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Monster Bilgisayar personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Monster Bilgisayar Personel Alımı ve İş İlanları

Monster Bilgisayar Personel Alımı

Günümüzde başarılı olabilmek ve müşterilerin isteklerini karşılayabilmek için sadece ” bilgisayar parçaları dağıtıcısı ” ilkesi güvenilmez hale gelmiştir. Bu ilke ile birlikte mutlaka; güvenilir ürünler, güvenilir iş ortakları, kaliteli hizmet, müşterilerin beklentilerine cevap verebilen profesyonel bir kadro ve tümünün sinerji içerisinde çalışmasını sağlayacak modern bir yönetim anlayışı gerekmektedir.

Monster Bilgisayar İş İlanları

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden emin olabilmek için ilk önce güvenilir iş ortakları ve bu firmaların güvenilir ürünleri ile ilgili antlaşmalar yapmaya karar verdik. İkinci olarak her müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılamaya ve onları ilk sıraya koymaya karar verdik.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Bilgisayar Teknisyeni
İstanbul (Tümü)
Başvur
Human Resources Generalist
İstanbul(Asya)
Başvur
Ürün Tedarik Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Bilgisayar Teknisyeni
İstanbul (Tümü)
Başvur
Teknik Servis Müşteri Hizmetleri Temsilcisi
İstanbul(Asya)
Başvur
Marketplace Manager
İstanbul(Asya)
Başvur
Sevkiyat Şoförü
İstanbul (Tümü)
Başvur

Monster Bilgisayar Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*