Philip Morris Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Philip Morris, 160 ülkede başarıyla hizmet veren ve satış yapan uluslararası bir tütün firmasıdır. Firma, dünyadaki en büyük tütün şirketi olarak bilinmekte ve çalışmalarını dünya çapında gerçekleştirmekte.  Philip Morris, 50’den fazla ülkede fabrika olarak üretim yapıyor.

75 binden fazla çalışanıyla üretim ve satış yapan firma 80 milyar doların üzerinde ciro değerine sahip. Firmanın merkezi New York’tadır. ABD’de kurulan firma ilk olarak ülke dışında 1954 yılında Avustralya’da açılmıştır.

Philip Morris iş başvurusu

Philip Morris İş İlanları

Philip Morris, dünya genelinde hizmet veren ve gerçekleştirdiği çalışmalarla sektörde önemli bir yere sahip olan firmadır. Firma, Türkiye’de ilk defa 1992 yılında kurulmuştur. Sabancı Holding ile ortaklaşa açılan firmada yıllardır personel alımı devam ediyor. Firma, her geçen gün gelişiyor ve daha geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor.

Bu nedenle ihtiyaç doğrultusunda personel alımı yapıyor. Firmanın iş ilanları farklı siteler üzerinden yayınlanıyor. Alınacak olan personelden istenilen bazı özellikler bulunuyor. Bu özellikler doğrultusunda uygun pozisyona uygun bireyler işe alınıyor.

Nasıl Başvurulur?

Philip Morris tarafından yayınlanan iş ilanlarını inceleyerek sizin için uygun olan pozisyona iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusu yapmak için sizlere farklı seçenekler sunulur. Firmanın kendi sitesi üzerinden başvurunuzu oluşturabileceğiniz gibi farklı kariyer siteleri üzerinden de iş başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer başvurunuzu Philip Morris web sitesi üzerinden yapmak istiyorsanız aşağıdaki aşamaları takip edebilirsiniz.

 • Philip Morris web sayfasına giriş yapmak
 • İnsan Kaynakları seçeneğine tıklamak
 • Kariyer seçeneğine tıklamak
 • Başvuru formunu doldurmak
 • Başvuruyu göndermek

Sadece birkaç adımda iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Kariyer.net gibi sitelerden de firmanın iş ilanları yayınlanmaktadır. Bu siteleri takip edebilir, kendi çalışan profilinizi oluşturarak firmaya CV gönderebilirsiniz. Başvurular firma tarafından incelenir ve uygun adaylar için görüşme sağlanır. Görüşme sonrasında eğer aday aranan özelliklere uygunsa firma tarafından adaya dönüş yapılır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zincir mağazalar temsilcisi
 • Elektrik elektronik teknisyeni
 • Temizlik görevlisi
 • Güvenlik görevlisi

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • Zincir mağazalar temsilcisi: Firmaya ait şubeler arasındaki iletişimi sağlar, gerekli kontrolleri yapar ve çalışmaları takip eder.
 • Elektrik elektronik teknisyeni: Elektrik sistemini ve elektronik cihazları kontrole eder. Tamir, bakım ve onarım gibi çalışmaları gerçekleştirir.
 • Temizlik görevlisi: Firma içinde görevlendirildiği bölgenin temizliğinden sorumludur.
 • Güvenlik görevlisi: Firmanın güvenliğini sağlar ve korur. Can ve mal güvenliğini korumakla görevlendirilir.

Temel Bilgiler:

Minimum çalışma yaşı: 18

Çalışma saatleri: Hafta içi 08:30 – 17:30, cumartesi 09:00 – 13:30

Alım yapılacak şehirler: İzmir, İstanbul

6 Comments

 1. iyi günler bergama izmirde ikamet etmekteyim.aslen yozgat doğma büyüme istanbul dayım 10 yıldır bergamada yaşıyorum.yaş 36 lise mezunuyum muhasebe bölümünden ön muhasebe veya satış sorumlusu olarak başvuru yapmak istiyorum.

 2. Asker emeklisiyim 45 yasindayim silahli ozel guvenlik kimlik kartve e/sinifi surucu belgesine sahibim sirketinizin ozel guvenlik departmanlarinda calismak istiyorum

 3. iyi günler ben şirketinize iş başvurusunda bulunmuştum.yıllarca tekstilde çalıştıktan sonra hayatın sırf bundan ibaret olmadığını anladım.şimdi ise işini yaparken içine sinerek iyi yapan biri olarak ve ileride yükselebileceğin bir firmada çalışmak en büyük isteğim bunun için en iyi şirket Philip morris enerjimi en iyi şekilde değerlendirebileceğim bir şirket uyumlu çalışan algılama ve çözüm bulma konusunda iyi olduğumu düşünüyorum şirketinizde çalışmayı çok istiyorum.umarım değerlendirmeye alınırım
  .iyi çalışmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*