Parsan Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Parsan’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Parsan bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Parsan personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Parsan Personel Alımı ve İş İlanları

Başlıklar

Parsan Personel Alımı

Şirketin sürekliliğinin ve büyümesinin sağlanması amacıyla, sahip olunan insan kaynağının en etkin şekilde yönetilerek geliştirilmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda, hedeflerle yönetim, yetkinlik ve performans yönetim sistemi gibi değerlendirme ve geliştirme yöntemleri kullanılarak çalışanların bireysel performanslarının arttırılması hedeflenmektedir. Değerlendirme sonuçlarının çıktıları eğitim ve gelişim yönetimi, kariyer planlama, ücret yönetimi süreçlerine girdi sağlanmaktadır.

Parsan İş İlanları

İşe alım sürecinde amacımız, doğru işe doğru kişileri yerleştirmektir. Şirketimiz değerlerine ve kurum kültürüne uygun, müşteri odaklı düşünen, öğrenmeye, gelişmeye ve değişime açık, teknoloji ve yenilikleri takip eden, takım çalışmasına uyumlu adaylar arasından pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip en uygun adaylar değerlendirilerek seçim yapılır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Makine Bakım Elemanı Kocaeli
2 Investment Specialist Kocaeli
3 Method Engineer Kocaeli
4 Otomasyon Bakım Elemanı Kocaeli

Staj Olanakları

Şirketimiz her yıl belirlenen kontenjanlar dahilinde; nitelikli iş gücünden yararlanmak ve gelecekte çalışanımız olabilecek öğrencileri değerlendirmek ve yönlendirmek amacıyla lise, önlisans ve lisans öğrencilerine zorunlu stajlarını yapabilmeleri için staj olanağı sunmaktayız. Staj başvurularınız için insankaynaklari@parsan.com adresine özgeçmişinizi yollayabilirsiniz.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*