Esas Gayrimenkul Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Esas Gayrimenkul’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Esas Gayrimenkul bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Esas Gayrimenkul personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Esas Gayrimenkul Personel Alımı ve İş İlanları

Esas Gayrimenkul Personel Alımı

Güçlü marka değeri ve kendine özgü yatırım anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışındaki gayrimenkul fırsatlarını yakından takip eden Esas Gayrimenkul, müşterilerini kaliteli projeler ile buluşturmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Esas Gayrimenkul olarak amacımız hizmete sunduğumuz alışveriş ve yaşam merkezlerini şehrin sosyal buluşma ve çekim noktası haline getirmektir.

Esas Gayrimenkul İş İlanları

Türkiye genelinde 7 alışveriş merkezi, 3 ofis binası, 1 konut ve 1 otel projesini hayata geçiren Esas Gayrimenkul, sahibi olduğu alışveriş merkezlerinin yanı sıra yönetimini üstlendiği alışveriş merkezleriyle AVM yönetimi alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

Güçlü marka değeri ve kendine özgü yatırım anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışındaki gayrimenkul fırsatlarını yakından takip eden Esas Gayrimenkul, iş ortaklarını kaliteli projeler ile buluşturmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Esas Gayrimenkul olarak amacımız hizmete sunduğumuz alışveriş ve yaşam merkezlerini şehrin sosyal buluşma ve çekim noktası haline getirmektir.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Avm Operasyon Yöneticisi
Kocaeli
Başvur
İşletme Teknisyeni (Elektrik)
İstanbul(Asya)
Başvur
Kıdemli Kiralama Uzmanı
İstanbul (Tümü)
Başvur
Avm Danışma Asistanı (Konya Kent Plaza Avm)
Konya
Başvur
Finansal Kontrolör
İstanbul (Tümü)
Başvur
Avm İşletme Teknisyeni (Mekanik)
Çanakkale
Başvur
Avm İşletme Teknisyeni
Çanakkale +3 il daha
Başvur

Esas Gayrimenkul Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*