Bursa AS Merkez Outlet Personel Alımı ve İş İlanları 2023

 

asmerkez-personel-alımı

As Merkez Outlet personel alımı yapacak!

As Merkez Outlet iş başvurusu yaparak sizde As Merkez Outlet’ın gücünden güç alabilirsiniz. As Merkez Outlet personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan As Merkez Outlet personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. As Merkez Outlet insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Sönmez Holding, büyüme ve değişimdeki öncülüğüne paralel olarak çağdaş insan kaynakları uygulamalarında tüm gelişmelerin takibi ve holdinge uyarlanmasına önem verir.

Girişimci yönetim tarzının teşvik edilmesi, hedeflenenin üzerinde sonuçlar elde etmek ve ayırt edici özellikli işlerde başarı gösterme stratejileriyle bağlantılı olarak etkin insan sermayesinin yönetimi ana hedefimizdir.

Sönmez Holding şirketleri tarafından işe alınacak adaylarda aranan ortak özellik, pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinlikler dışında, ilk olarak değerlerimizle doğru orantılı kişilik özelliklerine sahip olunmasıdır. Dürüst olmak, iş arkadaşlarını , kurumunu ve grubunu sahiplenmek, sonuç odaklı yaratıcı fikirler üretmek ve yenilikçi çözümler getirebilmek öncelikli değerlendirilen kriterlerdir.

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*