İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MTU Türkiye Personel Alımı ve İş İlanları 2019

MTU Türkiye Alımı Yapacak

MTU Türkiye’de çalışmak isteyen adaylara müjde. MTU Türkiye bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve MTU Türkiye personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

MTU Türkiye Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

MTU Türkiye 1990 yılındaki kuruluşundan bu yana sürekli olarak genişleyerek özel, deneyimli ve yüksek motivasyonlu, 150 üzerinde çalışanı olan bir firma haline geldi. MTU Türkiye 2002 yılında 16.000 m2 alana sahip kendi tesisini kurarak merkezini İstanbul Hadımköy’e taşıdı ve faaliyet alanını genişleterek üretim ve montaja başladı.

Müşterilerimize daha yakın olma ihtiyacı, Türkiye içinde ve dışında yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti gerekliliği ve artan Satış potansiyeli nedeniyle İstanbul Kartal’da Satış Pazarlama ve Servis Merkezi kuruldu.

MTU Grubu, MTU’nun kuvvetli hizmet satıcısı şebekesi ve yetkili atölyeleri ile bölgedeki bütün değerli müşterilerimize Satış Sonrası hizmet sağlayabiliyor. 24 Saat Hizmet veren Yardım hatlarımız ile müşterilerimize ihtiyaç anında destek verebiliyor ve ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.

MTU Türkiye İş İlanları

MTU Türkiye’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

CNC Operatörü Alımı

CNC tezgahında yapılacak tornalama, borlama, honlama görevlerini aktif olarak yerine getirerek üretim ve kalite hedeflerine ulaşılması için katkıda bulunmak, Üretim makina, el aletleri ve takımlarının sürekli bakımlı ve kullanıma hazır olmalarını sağlamak, CNC işleme merkezlerinde iş planına göre parçaların bağlanması, takım takibi, İşleme için bağlama aparatları ve mengenelerin bağlanıp sıfırlanması, Gerekli ölçümleri yapabilmek, ilgili ölçüm cihazlarını kullanabilmek, Teknik resme uygun olarak iş parçalarının torna ve honlama işlerinin yapılması.

  • Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Makina alan / bölümlerinden mezun olmak,
  • CNC torna ve / veya honlama tezgahlarında çalışabilecek,
  • Siemens kontrol ünitesine hakim,
  • Teknik resim okuma ve ölçü aletlerinin kullanımı, (kumpas, mikrometre vb.) konularında bilgi sahibi,
  • Vardiyalı çalışabilecek,
  • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Avrupa yakasında ikamet eden,
  • Askerlik hizmetini tamamlamış,

MTU Türkiye İş Başvurusu Formu

MTU Türkiye iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda MTU Türkiye iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir