Casper Bilgisayar Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Casper Bilgisayar’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Casper Bilgisayar bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Casper Bilgisayar personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Casper Bilgisayar Personel Alımı ve İş İlanları

Casper Bilgisayar Personel Alımı

1991 yılında başlayan yolculuğumuzda, bugün ülkemizin teknolojide dünyadaki en önemli temsilcilerinden biri ve Türkiye’de dijital dönüşüme yön veren lider markalardan olmanın gururunu yaşıyoruz.

Casper Bilgisayar İş İlanları

Türkiye’nin teknoloji markası Casper, 1991 yılında, üç bilgisayar mühendisi girişimci tarafından kuruldu. Bugün 34.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesislerinden biri olma özelliğine sahip olan Casper’da, tüm ürünlerimizin tasarım ve AR&GE süreçlerini kendi mühendislerimiz ile yürütüyoruz.

Yıllık 1 milyon adet bilgisayar ve 500bin adet telefon üretimi yapılabilen Casper tesislerinde, 417 kişi istihdam ediliyor. Global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetimizle yerel üretim avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri, ürün gamını ve satış sonrası destek hizmetini sunmak için çalışıyoruz.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Üretim Personeli – İşkur
İstanbul(Asya)
Başvur
Teknoloji Danışmanı
İstanbul (Tümü) +64 il daha
Başvur
AR-GE Mühendisi
İstanbul(Asya)
Başvur
Laptop Teknisyeni
İstanbul(Asya)
Başvur
Dış Satın Alma Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Ürün Sorumlusu
İstanbul(Asya)
Başvur

Casper Bilgisayar Benzer İş İlanları

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*