Kıta Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kıta Lojistik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Kıta Lojistik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kıta Lojistik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kıta Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları

Kıta Lojistik Personel Alımı

Türkiye’de pazar liderlerinden biri olarak KITA Lojistik, 1995’den beri küresel havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, proje taşımacılığı alanlarından hizmet vermektedir. Geniş çaplı Lojistik Proje aktivitelerimiz ve 25 seneyi aşkın tecrübemizden gelen uzmanlığımız ile Havacılık, Hızlı Tüketim Malları, Sağlık ve Tekstil dahil tüm sektörlere imza atmış bulunmaktayız.

Kıta Lojistik İş İlanları

Dünyanın en ünlü markaları yükleme organizasyonlarında esnek ve hızlı karar alma süreçlerine güvendikleri KITA Lojistik’i tercih etmektedir. En karmaşık lojistik süreçlerde dahi yenilikçi ve maliyet odaklı çözümler üretme yeteneğimiz ile gurur duymaktayız. 250’den fazla tecrübeli çalışanı ve dünya çapında profesyonel iş ortakları ile en değerli yüklerinizin güvenli ve verimli taşınması konusunda bize güvenebilirsiniz.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*