Kıta Lojistik Personel Alımı ve İş İlanları 2021

kita-lojistik

Kıta Lojistik personel alımı yapacak!

Kıta Lojistik iş başvurusu yaparak sizde Kıta Lojistik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Kıta Lojistik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kıta Lojistik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kıta Lojistik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları

Uluslar arası Taşımacılık dünyanın en hızlı gelişen sektörlerinden birisidir. Bizim KITA’daki işimiz bir palet malzemeyi bir noktadan diğerine taşımanın çok ötesindedir. İşimiz çoğunlukla tedarik zincirinin bir parçası olmamızı gerektirir. Bu süreç de malzemenin en verimli şekilde tedariği, planlaması, depolanması ve üretiminden son tüketim noktasına değin akışını içerir. KITA, müşterilerine her aşamada bilginin ve hizmetin en hızlı şekilde akmasını sağlayarak onları rekabet sürecinde destekler.

KITA Grubu’nda çalışmayı isterseniz lütfen aşağıdaki linke tıklayarak özgeçmişinizi bize yollayınız.

Başvurmak için tıklayın.

Kıta Lojistik Hakkında

KITA 1995’te kurulmuş entegre bir lojistik hizmet üreticisidir. KITA, verdiği taşıma ve lojistik hizmetlerinde mükemmelliği hedef almış, kalifiye insan kaynağını en etkin şekilde kullanarak büyümeyi amaçlamıştır.

Global hava kargo hizmetleri, LCL/FCL konteyner hizmetleri, parsiyel ve komple kara nakliye hizmetleri, proje ve fuar lojistiği, yurtiçi dağıtım hizmetleri ve gümrükleme hizmetlerini aynı çatı altında sunmaktadır.

Değişen dünyanın değişen lojistik ihtiyaçları için özenle seçilmiş dünya çapındaki partnerleriyle birlikte müşterilerine hizmet veren KITA, Izmir, Istanbul, Bursa ve Erbil’de 280’i aşkın personeli, depoları ve uluslararası araç filosuyla hizmet vermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*