Kilim Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Kilim Mobilya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kilim Mobilya bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kilim Mobilya personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1976 yılında Kayseri’de kurulmuştur. Kısa sürede yurt içinde adından söz ettiren şirket yurt dışına da açılmıştır. Şirket ev mobilyalarının her alanında yıllar boyu kaliteli hizmet vermeyi sürdürmüştür. “Bir Kilim Yeter” reklamıyla başarılı bir şekilde müşterilerin aklına kazınmıştır. Kilim Mobilya’nın cirosunu incelediğimizde, son verilere göre 400 milyon TL’nin üzerinde olduğunu görmekteyiz. Ülkemizde 4 fabrika ve 171 şubesi bulunan Kilim Mobilya, 2 binden fazla personele istihdam sağlamaktadır.

Kilim Mobilya İş İlanları

Kilim Mobilya insan kaynaklarını yakında incelediğimizde personellerine verdikleri önemi çok iyi görebiliyoruz. Bu öneme karşılık da personel seçimlerinde oldukça seçici davrandıklarını söyleyebiliriz. Değişen sistem ve iş koşullarına uyum sağlayabilecek, yetenekli ve işinde başarılı kişileri eğitip geliştirerek personelle birlikte şirketi de daha iyi seviyelere taşımak ilk amaçtır. Bunun yanı sıra işçi ve işveren ilişkisinde örnek bir firma olmakta Kilim Mobilya’nın misyonlarından biridir ve bugüne dek çok iyi başardıkları açıkça söylenebilir.

Şirketin çalışma şartlarından bahsedecek olursak, disiplinli bir iş ortamı olduğunu söyleyebiliriz. Buna karşılık Kilim Mobilya personellerine gerek maaş gerek sosyal ve haklar konusunda cömert davranan bir şirkettir. Fabrika çalışanlarına servis ve yemekhane hakkı sağlanmaktadır. Mesai saatleri ise vardiyaya göre değişmektedir. Mağaza personellerine ise servis yerine maaşa ek yol ücreti ödenmektedir. Yemek ihtiyaçlarını gidermeleri için ise yine maaşa ek yemek kartı sağlanmaktadır. Mesai saatleri ise birçok mağazada 10:00-22:00 saatleri arasında olmaktadır.

fatgpt

Nasıl Başvurulur?

Kilim Mobilya açık pozisyonlarını çeşitli kariyer sitelerinde paylaşmaktadır. Ancak iş başvurusu için pozisyon açıklarının beklemenize gerek yoktur. Şirketin insan kaynakları adresinden iş başvurusu yapabilir ve CV gönderebilirsiniz. Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde olumlu veya olumsuz dönüş yapılmaktadır. İlgili adrese ve forma ulaşmak için tıklayınız. https://kilimmobilya.com.tr/insan-kaynaklari

Ayrıca mağazalara giderek yüz yüze de başvuru yapabilirsiniz. Mağaza müdürleri ile iletişime geçerek iş başvuru formunu elden doldurup teslim edebilirsiniz. Açık pozisyon olması durumunda sizinle iletişime geçerek işe alım için mülakat süreciniz başlatılacaktır.

Kilim Mobilya Açık Pozisyonlar

  • Satış Temsilcisi – Kayseri: Kilim Mobilya mağazalarına gelen müşterilere satış danışmanlığı sunmak, müşteri memnuniyeti sağlamak, mağazaya gelen müşterilere istekleri doğrultusunda öneriler sunabilmek, Kilim Mobilya ürün kataloğuna hakim olarak müşterilere gerekli yönlendirmeler yapmaktan sorumludur.

Kilim Mobilya Benzer İş İlanları

fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*