İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kilim Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kilim Mobilya Personel Alımı Yapacak

Kilim Mobilya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kilim Mobilya bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kilim Mobilya personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kilim Mobilya iş bşvurusu

Firma Hakkında

Kayseri’de 1976 yılında küçük bir atölyede başlayan ve günümüzde sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük mobilya ve ev içi ürün satış mağazalarından bir tanesi olan Kilim Mobilya yaptığı yatırımlar ile büyümeye devam ediyor.

Her geçen yıl binlerce ürün satışı yapan firma büyümesine oranla eleman alımları yapmaya devam ediyor. Kilim mobilya işçi alımı yapmak için birçok yerde ilan veriyor. Verdiği ilanlarda ne gibi belgelerin gerekli olduğu ve şartları da yazıyor.

Bünyesinde çalıştırdığı binlerce elemanın yanı sıra daha binlerce kişiye de iş umudu olan Kilim Mobilya personel alımı konusunda ilerleyen günlerde yeni bir açıklama yapacak.

Alınan personel sayısı sınırlı olduğu için elbette insanların iş becerisi, çalışma durumları gibi unsurlar ön planda. Siz de kendinize yeni bir iş arıyorsanız ve mobilya işlerinden anlayan bir insansanız şirkete başvuru yapabilirsiniz.

En büyük mobilya ve ev eşyaları firmalarından bir tanesi olan Kilim Mobilya, çalıştığı insanlar arasında kesinlikle ayrıcalık yapmıyor. Yani şirketin en üst rütbeli kişisi ile düşük rütbeli insanlar şirket gözünde aynı olarak görünüyor.

Bu da şirketin ne kadar dürüst ve kaliteli bir şirket olduğunu göz önüne seriyor. Kilim mobilya güvenlik alımı konusunda da gerekli ayrıcalıkları tanıyor. Bu firmada herkesin maaşı düzenli olarak yatırılıyor. Ancak maaşınız şirketteki konumunuza göre veriliyor.

Kilim Mobilya İş İlanları

Kilim mobilya engelli personel alımı yapan nadir firmalardan bir tanesi. Tabi ki günümüzde engelli insanların da çalışması için birçok şirket de onlara belirli alanlarda iş olanakları sunuyor.

Ancak Kilim mobilya iş başvurusu yaparken engelli olduğunuzu önceden bildirmeniz gerekiyor. Yani Kilim mobilya başvuru formunda ne gerekiyorsa eksiksiz olarak doldurmanız gerekiyor. Ayrıca gerekli belgeleri de teslim etmeniz için sizlere belirli bir süre tanınıyor.

Açık Pozisyonlar

  • Planlama Uzmanı
  • Stajyer
  • Genel Başvuru
  • Mimar
  • Engelli Personel

Kilim Mobilya İş Başvurusu Formu

Kilim Mobilya iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

İşçilerine en çok ayrıcalık tanıyan firmalardan Kilim mobilyada sizler de çalışmak istiyorsanız başvuru yapmanız gerekiyor. Ayrıca firma yılın belirli zamanlarında alım yaptığı için bu alım zamanlarını da düzenli olarak takip etmek gerekiyor.

Sizler de başvuru yapmak istiyorsanız ilk olarak Kilim mobilya başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Daha sonra alım olduğu zamanlarda şirket sizinle iletişim kuruyor ve işe alınmış oluyorsunuz.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir