Aksular Gıda Personel Alımı ve İş İlanları 2021

hakkimizda_06

Aksular Gıda personel alımı yapacak!

Aksular Gıda iş başvurusu yaparak sizde Aksular Gıda’ın gücünden güç alabilirsiniz. Aksular Gıda personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Aksular Gıda eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Aksular Gıda insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

AKSULAR GRUP;

1972 Yılında kurucumuz Mahir AKSU önderliğinde ticari faaliyetlerine başlamıştır. Bugün 39 yıllık bilgi birikimi, disiplin, koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti ile toplam kaliteye verdiği önem neticesinde geldiği nokta ; sektörde önemli bir boşluğu doldurmanın da ötesinde;güven duyulan ve aranılan bir şirket konumuna gelmesidir.
Aksular Grup; Orta Karadeniz de teşkilatlanmış gıda ve gıda dışı gruplarını bünyesinde bulunduran dinamik bir firmadır. Dr Oetker,Eczacıbaşı, Balparmak, Uniwipes,Marmarabirlik,İglo,Meysu,Dardanel gibi ülkemizin önde gelen firmalarının Orta Karadeniz Distribütörlüğünü yönetirken,gıda dışı grupta da Mutlu Akü ve malzemelerinin yine Orta Karadeniz Bölge Bayisidir.
2010 Yılında ALY Unlu Mamuller Fabrikasını bünyesine katarak 39 yıllık bilgi birikimini üretime taşımayı başarmıştır.Aksular Grup çatısına dahil ettiği unlu mamüller fabrikasında en son teknolojiyi kullanarak Avrupa ve Amerika’ da benzerleri ile yarışan;üretim kalitesi,hijyen,sanitasyon ve lojistik hızda ,benzerini aratmayan bir konumdadır.Lavaş üretimiyle sektöre adımını atan tesisimizin hedefi; ürün hizmet ve çeşitliğini artırıp yaygınlaştırarak pazarda fark yaratarak lider olmaktır.

MİSYONUMUZ:

– Müşterilerimiz,çalışanlarımız ve toplum için sürekli yeni değerler yaratan, – Yasalara saygılı;İş ahlakı,dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen,
-Kaynakları etkin ve verimli kullanabilen, -Toplumsal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek, – Güvenilir ve sürekli gelişen, -Çalışanlarına değer veren
Tedarikçilerle işbirliğini hedefleyerek gelişen ve geliştiren, Çağdaş yönetim tarzını benimseyen dinamik bir şirket olarak varlığını sürdürmektir.

VİZYONUMUZ:

Büyüyen ve gelişen Türkiye Parakende sektöründe ve dış pazarda en büyük,en kaliteli ve en güçlü marka olabilmektir.

Buradan ilgili ilana ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*