Aksular Gıda Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

hakkimizda_06

Aksular Gıda personel alımı yapacak!

Aksular Gıda iş başvurusu yaparak sizde Aksular Gıda’ın gücünden güç alabilirsiniz. Aksular Gıda personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Aksular Gıda eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Aksular Gıda insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

fatgpt

AKSULAR GRUP;

1972 Yılında kurucumuz Mahir AKSU önderliğinde ticari faaliyetlerine başlamıştır. Bugün 39 yıllık bilgi birikimi, disiplin, koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti ile toplam kaliteye verdiği önem neticesinde geldiği nokta ; sektörde önemli bir boşluğu doldurmanın da ötesinde;güven duyulan ve aranılan bir şirket konumuna gelmesidir.
Aksular Grup; Orta Karadeniz de teşkilatlanmış gıda ve gıda dışı gruplarını bünyesinde bulunduran dinamik bir firmadır. Dr Oetker,Eczacıbaşı, Balparmak, Uniwipes,Marmarabirlik,İglo,Meysu,Dardanel gibi ülkemizin önde gelen firmalarının Orta Karadeniz Distribütörlüğünü yönetirken,gıda dışı grupta da Mutlu Akü ve malzemelerinin yine Orta Karadeniz Bölge Bayisidir.
2010 Yılında ALY Unlu Mamuller Fabrikasını bünyesine katarak 39 yıllık bilgi birikimini üretime taşımayı başarmıştır.Aksular Grup çatısına dahil ettiği unlu mamüller fabrikasında en son teknolojiyi kullanarak Avrupa ve Amerika’ da benzerleri ile yarışan;üretim kalitesi,hijyen,sanitasyon ve lojistik hızda ,benzerini aratmayan bir konumdadır.Lavaş üretimiyle sektöre adımını atan tesisimizin hedefi; ürün hizmet ve çeşitliğini artırıp yaygınlaştırarak pazarda fark yaratarak lider olmaktır.

MİSYONUMUZ:

– Müşterilerimiz,çalışanlarımız ve toplum için sürekli yeni değerler yaratan, – Yasalara saygılı;İş ahlakı,dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen,
-Kaynakları etkin ve verimli kullanabilen, -Toplumsal sorumluluğu ve çevre bilinci yüksek, – Güvenilir ve sürekli gelişen, -Çalışanlarına değer veren
Tedarikçilerle işbirliğini hedefleyerek gelişen ve geliştiren, Çağdaş yönetim tarzını benimseyen dinamik bir şirket olarak varlığını sürdürmektir.

VİZYONUMUZ:

Büyüyen ve gelişen Türkiye Parakende sektöründe ve dış pazarda en büyük,en kaliteli ve en güçlü marka olabilmektir.

Buradan ilgili ilana ulaşabilirsiniz.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

1 Comment

 1. KİŞİSEL BİLGİLER
  AD SOYAD : YILMAZ YİĞİT
  DOĞUM TARİHİ : 01.08.1964
  DOĞUM YERİ : DÜZCE /MERKEZ
  MEDENİ DURUMU : EVLİ
  EĞİTİM DURUMU: ORTA OKUL TERK
  SÜRÜCÜ BELGESİ: E- 1986-SRC -4 –SRC- 2-PSİKOTEK-SÜRÜCÜ-KARTI
  SİGARA VE ALKOL :KULLANMIYORUM
  İŞ DENEYİMİ
  BAŞLAMA TARİHİ : 1986   BETON SANTRAL OPR MİX ŞÖFÖRLÜĞÜ YURT İCİ ESKA İNŞ- ALARKO AŞ-ASTALDİ SPA  -NUH BETON  -VE ÖZBEKİSTAN-AYSEL İNŞ- KESİN DÖNÜŞ:15.02.1998
  BAŞLAMA TARİHİ : 26.02.1998 BİM AŞ KAMYON ŞÖFÖRÜ OLARAK BAŞLADIM- KARTAL -BİM DEPO – 2000 YILINDA VARDİYA ŞEFİ –SAKARYA-2007 YILINDA SEVKİYAT ŞEFİ-GEBZE BİM -DEPO 2009 EMEKLİ VE EMEKLİ OLARAK DEVAM SEVİYAT ŞEFİ -GEBZE BİM DEPO( NİSAN  2013  KENDİ İSTEĞİMLE AYRILMA)
  İŞTEN AYRILMA NEDENİ : KÖYÜME DÖNME KARARI FAKAT COCUKLARIN OKUL DURUMUNDAN TEKRAR İŞ HAYATINA DÖNMEM(15 MAYIS 2013 HAKMAR SANCAKTEPE  PARA TOPLAMA ELEMANI VE 2014 TEPEÖREN HAKMAR KASA SORUMLUSU OLARAK DEVEM ETTİM(01.04.2017 TARİHİNDE  KÖYÜMDE EV YAPTIRMAM NEDENİ İLE CIKIŞ GİRİŞ KIDEM TAZMİNATIMI  ALARAK TEKRAR 15.05.2017 )TARİHİNDEN BERİ HAKMAR MAĞAZACILIK BÜNYESİNDE İST GEBZE MAĞAZALAR ARASI NAKİT PARA TOPLAMA VE TOPLANAN PARALARIN SAYIMI BANKA YA TESLİMİ KASA SORUMLULUK GÖREVİMİ 01.07.2021 TARİNDE SONLANDIRDIM VE DÜZCE YE TAŞINDIM. UYGUN İŞLERDE CALIŞIRIM
  REFERANSALAR
  İLETİŞİM BİLGİLERİ
  DAĞDİBİ KÖYÜ MERKEZ MAH KÜME EVLERİ 29 NO/DÜZCE
  TELEFON : 035352346408

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*