Tosçelik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tosçelik’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Tosçelik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tosçelik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1950’li yıllara kadar dayanan bir geçmişi olan Tosçelik, 1997 senesinde İskenderun Organize Sanayi Bölgesi içerisine imalata geçmiştir. 2004’e gelindiğinde ise Tosçelik Galvanizli Boru Üretim Tesisi hizmete başlamıştır.

Tosçelik personel alımı

Tosçelik İş İlanları

Tosçelik iş ilanları, kendi sitesinden kolaylıkla aranabilmektedir. Bunun için adayların aşağıdaki aşamaları takip etmesi gerekir;

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İşletme Mühendisi Hatay
2 Elektrik Bakım Mühendisi Kocaeli
3 İşletme Şefi Osmaniye +2 il daha
4 Makine Bakım Mühendisi Hatay
5 Elektrik Teknikeri Kocaeli
6 SAP Modül Uzmanı Hatay
 1. https://www.toscelik.com.tr/ adresine girin.
 2. En üstte “insan kaynakları” sekmesine tıklayın.
 3. “Tosyalı kariyer” linkine tıklayın.

Yönlendirildiğiniz sayfada alt kısımda “iş ara” butonuna tıkladığınızda, açık tüm ilanları görüntülemeniz mümkündür. Tosyalı Holding’in Kariyer.net üzerinde bir profili de vardır. Başvurmak istiyorsanız, hâlâ aktif olan bir ilan vardır.

Nasıl Başvurulur?

Tosçelik personeli olmak istiyorsanız, yukarıda verdiğimiz yolu izlemek başvuru yapmanızı sağlar. Bunun için ilanların sağ tarafında bulunan “eylem seç” kısmından “başvur” demeniz gerekir. Ardından sistem sizden hesabınıza girmenizi talep eder. Şayet daha önceden bir kullanıcı adı almamışsanız, alt kısımda üyelik alabileceğinizi belirten linki takip edin.

Üyelik işlemleri ardından da başvurunuzu tamamlayın. Kariyer.net üzerindeki ilana başvurmak istiyorsanız, aşağıdaki maddeleri takip etmeniz gerekir;

 1. Kariyer.net platformunda üyelik hesabı açın veya mevcut hesabınıza giriş yapın.
 2. CV oluşturun veya mevcut olanı güncelleyin.
 3. Açılan ilanı inceleyin ve başvuru gerçekleştirin. 

Firmaya bu şekilde yaptığınız başvuru ardından, yetkiler sizi inceler. Değerlendirmede uyumlu bulunan adaylar ile irtibat kurulur. Dolayısıyla tek yapmanız gereken beklemedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Tosçelik’in kendi sitesi üzerinde görülen aktif ilanlar şöyledir;

 1. Mekanik Bakım Teknik Ressam
 2. SAP Modül Uzmanı

Eğer ilanlarla ilgileniyorsanız, hemen başvuru yapabilirsiniz.

Pozisyon Açıklamaları

Yukarıda verdiğimiz pozisyonların açıklamaları şöyledir;

 • Mekanik Bakım Teknik Ressam: Aranan nitelikler arasında Autocad ve Solidworks gibi çizim programlarına hâkim olma gibi şartlar vardır. 
 • SAP Modül Uzmanı: SAP sürecini kontrol etme, destek verme gibi görevleri vardır.

Eğer ilanlar ile ilgileniyorsanız, tüm detayları kendi sayfası üzerinden bulabilirsiniz. Eğer bilgi ve tecrübeleriniz firmanın aradığı nitelikler ile uyum gösteriyorsa, başvuru yapabilirsiniz.

Temel Nitelikler

Minimum çalışma yaşı: 18

Alım Yapılacak Şehirler: Osmaniye, İskenderun.

4 Comments

 1. Hidayet Avcu İş makineleri Bakım onarım deneyim var cezayir tavan vinçleri ve

 2. insaat islerinin butun kalemlerini yaparim.ozellike Saha betonu epoksi bu isleri de daha deneyimliyim.sizinle calismak istiyorum Sayville..

 3. slm ben aşçı ustasıyım sizinle çalışmak istiyorum uluslar arası belgelerim var sizlere hizmet etmek istiyorum tlf 0532 158 29 95 iskendrunda kalıyom 1974 doğumluyum 15 yıllık tercübem var saygılarımla gereyinin yapımasını arz ederim

 4. SELAM İYİ ÇALIŞMALAR DEVAMLI BİR İŞ ARIYORUM BU YÜZDEN SİZİNLE ÇALIŞMAK İŞTERİM ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ VEYA PORTRİF OPERATÖRLÜGÜ VEYA ÖZEL ŞÖFÖR OLARAK ÇALIŞIRIM İNŞALLAH BANA GÖRE Bİ İŞ VARDIR…

  GSM:0539-370-97-57

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*