İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2018

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

İstanbul nüfusu yıllara göre düzenli olarak artış göstermektedir. Bu durum hem işe olan ihtiyacı hem de hizmetlerin artmasına neden olmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı yaparak verdiği hizmetlerin kalitesini artırmayı hedeflemektedir. Yerel yönetim tarafından yapılan açıklamalara göre 2017 yılının kalan bölümünde pek çok farklı kademede eleman alımı yapılacaktır. 39 ilçesi bulunan İstanbul’da eleman alımları hemen hemen her ilçeyi kapsamaktadır.

istanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Belediye kadrolarında yer alan ve işçi statüsünden görev yapan bölümlere ciddi oranlarda eleman alımı yapılacağı kurum tarafından duyurulmuştur. Temizlik işçisinden peyzaj elemanına, elektrik ustasından sekretere, bekçiden güvenlik elemanına kadar hemen her kadroda görülen açıklar tamamlanıncaya kadar eleman alımlarına devam edilecektir. İstanbul’da belediyenin yanı sıra belediyeye hizmet veren taşeron firmalarda veya özel kurum ve kuruluşlarda da ciddi sayılarda eleman alımı gerçekleştirilmektedir.

Son dönemlerde en popüler uygulama sosyal medya ağları üzerinden eleman taleplerinin daha geniş kitlelere duyurulmasının sağlanmasıdır. En kalabalık il olan İstanbul bu özelliğiyle en fazla maddi katkı alan iller listesinde de ilk sıraya oturmaktadır.

Şehrin uzun yıllardır belediye başkanlığı görevini sürdüren Kadir Topbaş’ın girişimleri sayesinde hem belediyeye, hem ilçe belediyelerine hem de belediyeye hizmet veren kurumlara ciddi eleman alımları gerçekleştirilmektedir.

Şehrin 39 ilçesinde de eleman alımı yapılmakla beraber en çok istihdam yaratan ilçeler arasında; Avcılar, Bakırköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenler, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Sancaktepe, Sultangazi, Üsküdar ve Zeytinburnu’dur.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı aşamasında iş başvuru şartları işin mahiyetine göre kurum tarafından özel olarak açıklanmaktadır. Başvurular bizzat yapılabileceği gibi online ortamda da gerçekleştirilebilir. Son zamanlarda en çok ihtiyaç duyulan meslekler arasında; mimar, mühendis, şehir planlamacı, pilot, eczacı, sosyolog ve ekonomist sayılabilir.

Başvuru aşamasını online olarak gerçekleştirmek isteyenlerin sorulara doğru, eksiksiz ve güncel bilgiler vermesi şartı aranır. Eksik ya da hatalı bilgiler başvurunun iptal edilmesine neden olabilir. 2010 yılında Avrupa Kültür Başkenti seçilen İstanbul’un tarihi 300 bin yıl öncesine uzanır. Üç tarafı Marmara Denizi, Boğaziçi ve Haliç’le çevrili olan il, aynı zamanda Osmanlı tarihinin de başkenti olma özelliği gösterir.

Şehrin ülke bütçesine olan katkısı tek başına %40’ları bulurken, müzeleri, sarayları, kültürel etkinlikleri ve festivalleriyle canlılığını bir an bile yitirmeyen İstanbul, kendini keşfetmek isteyenlere her defasında kucak açar. En çok Almanya, İran ve Suudi Arabistan’dan turist kabul eden şehirde yapılan işçi ve memur alımlarında yabancı dil bilgisi tercih sebebi oluşturmaktadır.

İstanbul Güncel İş İlanları

Böylesine büyük bir şehrin yönetimi ciddi bir efor gerektirmektedir. Farklı pozisyonlar için yaşanan ihtiyaçlar ilgili kurumlar tarafından belirlenmiş ve bütçe komisyonunun onayına sunulmuştur. Tüm dünyanın gözünün üzerinde olduğu şehri her sene yaklaşık olarak 10 milyon turist ziyaret etmektedir.

İlgili belediyeler tarafından yapılan işçi, memur ve sözleşmeli eleman alımları için başvuru tarihleri ve şartları kurumlara gidilerek ya da internet sayfaları üzerinden araştırılabilir.

İstanbul’da belediyeler kadrolarının genel giderlerini kendi bütçelerinden karşılamaktadır. Bu nedenle istihdam alımlarında büyük bir titizlikle incelemeler yapılmaktadır. Personel alımlarında yazılı sınav yapılmazken, insan kaynakları tarafından yapılan incelemelerde iş için uygun bulunan adayla sözlü mülakata tabi tutulurlar.

Büyük, kalabalık ve her milletten insanın yaşadığı şehirde personel alımlarında da işin niteliğine bağlı olarak belli kriterler göz önünde bulundurulmaktadır.

Aşağıda İstanbul iline ait güncel personel alım ilanlarını bulabilir, ilgili ilanın üzerine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Güncel İstanbul personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Küçükçekmece Belediyesi Personel Alımı

İstanbul’un en kalabalık ilçesi olan Küçükçekmece, elindeki demografik güç ile Türkiye’nin birçok ilinden daha mahir olduğunu rahatça ispatlayabilir. İlçe belediyesi, mevcut durumu iyileştirmek; ilçeyi olduğundan daha iyi bir yer haline getirmek için çalışırken bazı personel alım uygulamalarında bulunur. Güvenlik görevlisi, tanıtım, fuar personeli gibi çalışma gruplarında personel açığı olan belediye; alımlar hakkındaki gerekli bilgiyi insan kaynaklarından duyuracaktır.

Küçükçekmece belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Bağcılar Belediyesi Personel Alımı

Muhasebe, hukuk, mimari, güvenlik, ulaşım, planlama, hizmet gibi farklı sektör gruplarında personel alarak çalışma arkadaş sayısını artırmak isteyen Bağcılar Belediyesi; sunduğu şartlar ile aradığı vasıfları halkla ilişkiler departmanından bildirecektir. Belediye bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin belediyedeki duyuruları dikkatle takip etmesi ve zamanında başvuru yapması gerekir; zira aksi türlü her davranış, belediye çalışabilmenin önünü kapar.

Bağcılar belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Esenyurt Belediyesi Personel Alımı

İstanbul’un son dönemde yükselen yıldızı olarak kabul edilen Esenyurt, almış olduğu göçler ile hızlı bir nüfus artışına girdi. Nüfus yoğunluğu, ilçeye demografik güç katarken; maalesef birtakım istihdam sorunlarını da beraberinde getirir. Sosyal yardımlaşma, halkla ilişkileri, idari işler gibi ayrı konularda personel alımı yapacak olan belediye; şehirdeki sosyoekonomik yapıya artı getirecek uygulamaları hayata sokacaktır. Belediyeyi arayarak konu hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Esenyurt belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Ümraniye Belediyesi Personel Alımı

Ümraniye, İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisidir. Tam bir Türkiye mozaiği olan ilçe, farklı illerden ayrı zamanlarda yoğun göçler aldığı için ayrı kültürlere ortak noktalarda rastlayabilirsiniz. Sosyal yardımlaşma, planlama, vasıfsız işçi alanında personel alımı gerçekleştirecek olan belediye; yapacağı alımlarda temiz adli sicil kaydını şart koşar. Ayrıca her işi özgü farklı şartların varlığından dahi söz edilebilir. Bu yüzden belediye ile temas kurmadan herhangi bir başvuru yapmayın!

Ümraniye belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Pendik Belediyesi Personel Alımı

Pendik: tarihinde büyük bir yangın geçiren; fakat küllerinden doğan ilçe! Pendik ilçesi, mevcut potansiyelini elde etme hususunda çok fazla zorlanmadan hareket edebilir; çünkü iyi bir yaşam alanı oluşturabilmek için her şey müsait. Servis şoförü, güvenlik görevlisi, aşçı gibi personel alımları yapacak olan ilçe belediyesi; alımların zamanı ve özelliklerini halka ilişkiler üzerinden bildirecektir. Belediyeyi takip ederseniz, konu hakkında bilgi alarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Pendik belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Bahçelievler Belediyesi Personel Alımı

Mimari, hukuk, planlama, muhasebe gibi farklı alanlarda çalışma arkadaş sayısını çoğaltarak yoluna devam etmek isteyen Bahçelievler Belediyesi; kendisine sunulan başvuruları ince eleyip sık dokuyarak karara bağlar. Bundan dolayı başvuru yapmadan önce aranan vasıfları iyice öğrenmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Elbette belediyenin sunduğu şartların sizler için kabul edilir olması bir başka önemli noktadır.

Bahçelievler belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Üsküdar Belediyesi Personel Alımı

Üsküdar, tarihin vücut bulmuş hali gibidir. Her bir sokağı ya da sokaklarının bitip başladığı alanlar, sanki ayrı dönemlere açılan kapılar gibi sizi kendine çeker. Bu güzel ilçe, yalnızca bugün değil; tarihin birçok döneminde popülerdi. Muhasebe, servis şoförü, aşçı, vasıfsız işçi gibi ayrı noktalarda personel alımı gerçekleştirecek olan belediye; ilçenin mevcut kalitesini daha görünür hale getirmeyi planlıyor. Başvuru yapabilmek için insan kaynaklarıyla görüşebilirsiniz.

Üsküdar belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Sultangazi Belediyesi Personel Alımı

Yakın zamanda yoğun bir göç dalgası alan Sultangazi, o gün bugündür İstanbul’un gelişen ve daha ileri noktaya varmayı hedefleyen ilçeleri arasında yer alır. Ulaşım, dağıtım, denetim gibi farklı alanlarda personel alımları gerçekleştirecek olan Sultangazi Belediyesi; konu ile alakalı bilgileri halka ilişkiler departmanında kamuoyuna sunacaktır. Departmanı arayarak veya ziyaret ederek bilgi edinebilir, dilerseniz belediyede çalışmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Sultangazi belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Personel Alımı

Gaziosmanpaşa, adını büyük Türk Subayı Gazi Osman Paşa’dan alır. Bu denli önemli bir şahsın adını taşıyan ilçe, üzerinde yapılan yatırımlar ile adının hakkını verdiğini bizlere gösterir. Hesap, bilgisayar uzmanı, sosyal ağ denetleyicisi, muhasebe, hukuk, mimari, ofis içi gibi ayrı noktalarda görevlendirilmek üzere personel alımı yapacak olan belediye; kendisine ulaştırılacak başvuruları ya internet ya da halkla ilişkiler bölümünden alacaktır.

Gaziosmanpaşa belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Maltepe Belediyesi Personel Alımı

Maltepe, İstanbul’un hem modern hem de klasikleşmiş ilçeleri arasında yer alır. Tanıtım, deneyim, yönetim, ulaşım, servis gibi farklı alanlarda personel alımı gerçekleştirecek olan ilçe belediyesi; konu hakkındaki ayrıntıyı insan kaynakları üzerinden kamuoyuna bildirerek başvuruları kabul edecektir. Başvurular, ya insan kaynaklarından ya da internet yoluyla gönderilmiş CV örneklerinden alınacaktır. Konu hakkında daha detaylı bilgi alabilmek adına belediyeyle görüşebilirsiniz.

Maltepe belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Kadıköy Belediyesi Personel Alımı

Kadıköy, İstanbul’un en eski yerleşim merkezlerinden birisi olarak kabul edilir. İlçe sakinlerinin birçoğu yerli statüsünde olurken; bölgeye belirli dönemlerde yoğun göçlerin olduğunu da dile getirmeliyiz. Temizlik, ulaşım, denetim ve yönetim gibi birbirinden farklı alanlarda personel alımı gerçekleştirecek olan Kadıköy Belediyesi; konu hakkındaki detaylı bilgiyi insan kaynaklarından bildirecektir. Belediyede çalışmak isteyen kişilerin belediyeyi yakından takip etmesi gerekir.

Kadıköy belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Esenler Belediyesi Personel Alımı

Muhasebe, ulaşım, yatırım, servis, sağlık alanlarında personel alımı yaparak çalışma arkadaş sayısında ciddi artışa gitmeyi düşünen Esenler Belediyesi; kendisiyle birlikte çalışmak isteyen kişilerden belirli şartlara uymalarını bekler. Bu şartlar, genellikle temiz dli sivil kaydı ve yapılacak olan işin mahiyetine göre değişir. İş başvuruları, belediyenin insan kaynaklarına yapılırken; bu konu için belediyeye e- posta atarak dahi başvuru şansı yakalayabilirsiniz.

Esenler belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Kartal Belediyesi Personel Alımı

Kartal Belediyesi, ilçe halkına istihdam alanı açmak ve mevcut ilçe kalitesini daha üst noktalara taşıyabilmek adına personel alımı yapacaktır. Yapılacak olan personel alımı: ulaşım, servis, hizmet, bakım gibi ayrı alanlarda olurken; belediyedeki açık pozisyonlara başvurabilmek için hem insan kaynakları hem de e- posta adresleri kullanılabilir. Ayrıca mevcut durumdan daha farklı pozisyonların açılabilme ihtimalini de gözden kaçırmayın!

Kartal belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Kağıthane Belediyesi Personel Alımı

Kağıthane Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımları, belediyenin insan kaynaklarından duyurulacaktır; fakat bunun öncesinde hangi konularda alım yapılacağından bahsedebiliriz. Ulaşım, servis, hizmet, sağlık gibi birbirinden ayrı ve önemli noktalarda yapılacak olan personel alımı; karşılıklı antlaşma ilkesine bağlı olarak gerçekleşir. Belediyenin sunduğu şartlar ile aradığı vasıflar arasında uyum olursa, işçi alımı meydana gelir; fakat tersi durumda maalesef ki işçi alımı olmaz!

Kağıthane belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Avcılar Belediyesi Personel Alımı

Avcılar, İstanbul’un bilinen ve ülke genelinde markalaşan ilçeleri arasında sayılabilir. İlçe, mevcut yatırımlara yenilerinin eklenmesiyle daha da kıymetli bir hale gelirken; bu yatırımlara belediye tarafından düzenlenen personel alımlarını örnek gösterebiliriz. İdari işler, halka ilişkiler, servis, ulaşım gibi farklı alanlarda yapılacak olan personel alımı; belirli kotaya ulaşıncaya kadar devam edecektir. Belediyeye başvurabilmek adına insan kaynakları ya da e- posta adresleri kullanılabilir.

Avcılar belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Ataşehir Belediyesi Personel Alımı

İstanbul’un modern yüzlerinden biri sayılan Ataşehir, gerçekten birbirinden eşsiz yapıların yan yana yer aldığı manzaraları ile günümüz şehirlerinin en güzel örneklerinden birisidir. Ataşehir Belediyesi, mevcut düzeni koruyarak ilerlemek adına personel alımları yaparken; denetim, üretim, takip, ulaşım, ofis gibi farklı kulvarlarda yeni ekip arkadaşları bulacaktır. Belediyede çalışabilmek adına CV örneği ile e- posta gönderebilir veya belediyeyi ziyaret edebilirsiniz.

Ataşehir belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Fatih Belediyesi Personel Alımı

Asıl İstanbul olarak adlandırılan Fatih, gerçekten sokakları ve atmosferi ile sizi yüzlerce yıl öncesine götürür. Zihniniz, yüzlerce yıl önceye gittikten sonra modern bir yapı ile sizlere sürpriz yaparken; Fatih Belediyesi’nin ilçe üzerinde kendisini gösteren hizmetlerine göz atabilirsiniz. Muhasebe, hesap uzmanı, denetleme gibi farklı alanlarda personel alımı yapacak olan belediye; mevcut kotayı doldurana kadar insan kaynakları üzerinden gelen başvuruları değerlendirecektir.

Fatih belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Eyüp Belediyesi Personel Alımı

Eyüp, adını İstanbul’un manevi sultanlarından olan Eyüp El Ensari’den alır. İlçe, bu huşu ile mevcut düzenini korurken; ilçe belediyesi de ilçeye yakışır hizmette bulunmaya gayret eder. Muhasebe, ulaşım, temizlik, düzenleme, servis gibi birbirinden farklı alanlarda yapılacak olan personel alımı; belediyenin insan kaynaklarından açıklanacaktır. İnsan kaynaklarından açıklanacak hususlara göz atar ve belediyede çalışmak isterseniz, yine aynı yerden başvuru yapabilirsiniz.

Eyüp belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Sancaktepe Belediyesi Personel Alımı

İstanbul’un yükselen yıldızları arasında yer alan Sancaktepe, birkaç yıl içerisinde basamakları koşarak çıkmaya başladı; fakat bu durum ilçenin ivmesini yavaşlatmak yerine daha da artırır. Sancaktepe Belediyesi, ilçedeki mevcut kaliteyi artırabilmek için personel alım yoluna giderken; belediye işlevselliğini ön planda tutan ekip arkadaşlar bulacaktır. Denetim, yönetim, ulaşım, sağlık, hukuk, planlama, mimari gibi alanlarda yapılacak olan personel alımı; belediyenin insan kaynaklarınca bildirilecek ve gereklice değerlendirilecektir.

Sancaktepe belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Başakşehir Belediyesi Personel Alımı

Muhasebe, hesap uzmanı, yönetim, sağlık ekibi gibi birbirinden farklı birçok alanda personel alım yoluna gidecek olan Başakşehir Belediyesi; temelde mevcut ilçe kalitesini artırarak geleceğe yaklaşmayı hedefler. Belediye, hedefine uygun olan kişilerle çalışarak ilk adımı atacak ve bu noktadaki gerekli bilgileri insan kaynakları üzerinden duyuracaktır. Belediyenin insan kaynaklarını ziyaret ederek fikir edinebilir, sonrasında başvuru yapabilirsiniz.

Başakşehir belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Sarıyer Belediyesi Personel Alımı

Sarıyer, İstanbul’un en güzel ilçelerinden birisidir. İlçe sakinleri, yüksek kalite standartlarında yaşamaya alışmış kişilerden oluşurken; her bireyin aynı kazanç dairesinde yer aldığını söyleyemeyiz. Muhasebe, hesap uzmanı, denetim, halkla ilişkiler gibi farklı alanlarda personel alımı yapacak olan Sarıyer Belediyesi; belediye sınırlarındaki mevcut yaşam kalitesini artırmayı hedefler. Konu hakkındaki gerekli bilgileri insan kaynaklarından edinip, dilerseniz başvuruyu yine oradan yapabilirsiniz.

Sarıyer belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Sultanbeyli Belediyesi Personel Alımı

Sultanbeyli, son dönemde almış olduğu yoğun göç sebebiyle bir yandan demografik güç kazanmış fakat öteki yandan olası kaos durumu karşısında çaresiz kalmıştır. Belediye, kaosu olmadan önleyebilmek adına personel alımları gerçekleştirirken; muhasebe, denetim, servis şoförü, güvenlik görevlisi gibi noktalarda yeni ekip arkadaşları bulacaktır. Mevcut durumdaki açık pozisyonlar için belediyenin insan kaynaklarına yönelebilir veya internetten başvuru yapabilirsiniz.

Sultanbeyli belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Güngören Belediyesi Personel Alımı

Muhasebe, hesap uzmanı, mühendis, bilgi işlemci gibi farklı noktalarda personel alımları yapacak olan Güngören Belediyesi; kendisine sunulacak olan başvuruları belirli şartların sağlanması takdirinde kabul edecektir. Belirli şartlar, belediyenin öncesinde bildireceği vasıfları üzerinden dile getirilir ve bu vasıfları öğrenebilmek için belediyenin insan kaynaklarıyla görüşebilirsiniz. Ayrıca çalışmak için yapacağınız başvuruyu dahi yine aynı yerden gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Güngören belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı

Zeytinburnu Belediyesi, bünyesinde çalıştırmak üzerine yeni ekip arkadaşları alacak. Ekip arkadaşlarının seçim şartları, belediyenin insan kaynakları bölümünden açıklanırken; güvenlik görevlisi, aşçı, servis şoförü, mimar, avukat gibi farklı özellikteki iş alanlarına kadro açılması muhtemel gözüküyor. Konu hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilmek için belediyenin ilgili bölümleriyle görüşebilirsiniz ya da belediyeye bir e- posta atmanız da yeterli olur.

Zeytinburnu belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Beylikdüzü Belediyesi Personel Alımı

Beylikdüzü, İstanbul ilçeleri arasında eğitim düzeyi en yüksek olanıdır. Ayrıca ilçe genelinde oldukça yoğun sayıda yabancı nüfusu bulabilmek de olası kabul edilir. Muhasebe, hesap uzmanı, sağlık çalışanı, vasıfsız eleman gibi ayrı noktalara personel alımı gerçekleştirecek olan belediye; personel alımlarını halka ilişkiler bölümünden duyuracak. Belediyeyi dikkatli şekilde takip ederseniz hataya düşmeden kadrolu olabilirsiniz.

Beylikdüzü belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Şişli Belediyesi Personel Alımı

Hem İstanbul hem de Türkiye ekonomisi için çok önemli bir yer olan Şişli, nezih ve kaliteli bir ilçedir. Şişli ilçesi, yaşam standartları ile Türkiye’nin modern yüzünü yansıtırken ilçede çok farklı yerleşim birimleri bulunur. Şehir planlama, servis şoförü, aşçı gibi farklı alanlarda personel alımı yapacak olan Şişli Belediyesi; bünyesine katacağı ekip arkadaşlarında iş ciddiyetine çok önem verir. İş ciddiyetinin yanında kariyer hedefleri de yine oldukça önemlidir.

Şişli belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Bayrampaşa Belediyesi Personel Alımı

Denetim, yönetim, temizlik, halkla ilişkiler gibi birbirinden ayrı özellikteki birçok alanda personel alımı gerçekleştirecek olan Bayrampaşa Belediyesi, gerekli düzenlemeleri yaparak konu hakkındaki önemli bilgileri insan kaynakları vasıtasıyla açıklayacaktır. Belediye bünyesine çalışmak isteyen kişiler, insan kaynakları ile irtibatta kalabilir ve başvuru yapacaklarsa yine aynı yeri kullanarak ilk adımı atabilirler. Bu hususta dikkatli ve uyanık olmalısınız.

Bayrampaşa belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Beykoz Belediyesi Personel Alımı

Beykoz Belediyesi, mevcut ilçe kalitesini koruyarak daha üst seviyelere çıkabilme ihtimali üzerine çalışmalar yapar ve bu hususta personel alımları gerçekleştirir. Personel alımı, birtakım şartların sağlanmasıyla olur; kadrolu kalabilme süresince devam eder. Ulaşım, denetim, yönetim, servis, vasıfsız işçi gibi ayrı noktalarda takın arkadaşı arayan belediye; kendisine gelecek olan başvuruları, insan kaynaklarında değerlendirir.

Beykoz belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Beyoğlu Belediyesi Personel Alımı

İstanbul’un geçmişi ve bugünü olan Beyoğlu, hem yerli hem de yabancı turistlerin odak noktasıdır. Beyoğlu Belediyesi, ilçenin kalitesini artırabilmek adına personel alımları yaparken; denetim, bilişim, muhasebe, planlama, mimari gibi birçok farklı alanda yeni ekip arkadaşları arar. Belediyenin kendisi gibi dinamik ekip arkadaşlarına ihtiyacı vardır ve çalışma koşulları ile alakalı gerekli bilgilendirmeyi insan kaynaklarından yapacaktır.

Beyoğlu belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Arnavutköy Belediyesi Personel Alımı

Balkan Harbi sırasında bölgeye göç eden Arnavutlar, bölgenin bu isimle anılmasına vesile olmuştur. Arnavutköy Belediyesi, hem ilçe hem de civar insanı için istihdam alanı açabilmek adına personel alımı yaparken; güvenlik görevlisi, servis şoförü, aşçı gibi ayrı kulvarlarda çalışacak ekip arkadaşları arar. Belediye bünyesinde çalışabilmek adına başvuru yapıp ilk adımı atabilirsiniz; şayet belediyenin insan kaynaklarına başvuracak olursanız.

Arnavutköy belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Tuzla Belediyesi Personel Alımı

Tuzla, yalnızca İstanbul’un değil; aynı zamanda tüm Türkiye’nin en büyük tersanesine sahiptir. Bölgedeki geçim kaynağı, deniz ve tarım üzerine kuruluyken; belediye de düzenlik olarak istihdam alanları açar. Muhasebe, hesap uzmanı, temizlik görevlisi gibi ayrı noktalarda yeni ekip arkadaşları arayan belediye; insan kaynakları ile kendisine gelecek başvuruları kabul eder. Tabi öncesinde mevcut durumdaki pozisyonları bilmeniz gerekir.

Tuzla belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Çekmeköy Belediyesi Personel Alımı

İstanbul’un yükselen yıldızları arasında gösterilen Çekmeköy, ilçe içerisinde yapılan yatırımlar ile olduğundan daha mühim ve kalifiye bir yer haline geliyor. Çekmeköy Belediyesi: muhasebe, servis şoförü, aşçı gibi farklı alanlarda yeni ekip ararken; bu hususta birtakım şartları zorunlu kılar. Temiz adli sicil kaydı ve T.C Vatandaşlığı, iş başvurusu yapacak olan herkeste aranır. Açık pozisyonlarda çalışmak için insan kaynaklarına başvuru yapabilir ya da belediyeye e-posta gönderebilirsiniz.

Çekmeköy belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Büyükçekmece Belediyesi Personel Alımı

İstanbul’un en güzel tatil mekanları arasında yer alan Büyükçekmece, istikrarlı yönetimi ile daha güzel günlere ilerliyor. İlçe belediyesi, şu ana değin yaptığı çalışmaları kendisine rehber edinirken; bu rehber ışığında üstün vasıflı uygulamaları hayata geçirmek adına personel alımları gerçekleştirir. Denetim, yönetim, halkla ilişkiler gibi farklı alanlarda yapılacak olan personel alımı; belediyenin insan kaynakları üzerinden duyurulacaktır.

Büyükçekmece belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Bakırköy Belediyesi Personel Alımı

Bakırköy, bugüne ait olmaya; geçmişi çok eskilere dayanan bir ilçedir. Deniz, mimari, geçmiş, modern görünüm gibi birbirinden farklı birçok öğeyi yan yana getiren ilçe; ülkemizin yenilikçi yanına denk gelir. Güvenlik görevlisi, servis şoförü, aşçı, ofis çalışanı gibi farklı pozisyonlar için personel alımı yapacak olan belediye; gerekli aydınlatmayı insan kaynakları üzerinden sağlayacaktır. Belediyedeki açık pozisyonlar için başvuracak olan adalar, insan kaynakları veya e- posta yolunu kullanabilir.

Bakırköy belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Beşiktaş Belediyesi Personel Alımı

Beşiktaş, gün içerisinde iki milyona yakın insanı ağırlar. Oldukça yoğun sirkülasyonun yaşandığı ilçede hummalı ve derin bir belediyecilik çalışması gerçekleştirilir; zaten mevcut kargaşa ile başka türlü başa çıkılamaz. Mimari, planlama, hukuk alanlarında personel alımı yapmayı düşünen belediye; yeni ekip arkadaşlarını seçerken oldukça titiz davranır. Belediye bünyesinde yer almak isteyen kişiler, belediyenin insan kaynaklarına başvuru yapabilir.

Beşiktaş belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Silivri Belediyesi Personel Alımı

Silivri, tarihimize kara leke olarak geçen kumpaslarla anılırken; ilçe belediyesinin her gün artan ivmeyle çalışmalar yaptığını söyleyebiliriz. Muhasebe, hesap uzmanı, sağlık çalışanı gibi farklı alanlarda yapılacak olan personel alımı; bir yandan bölgeyi geliştirecek, diğer yandan da bölgedeki sosyoekonomik değerlere katkı sağlayacaktır. Belediyedeki mevcut pozisyonlara başvurabilmek adına insan kaynaklarıyla görüşüp ilk adımı atabilirsiniz.

Silivri belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Çatalca Belediyesi Personel Alımı

Çatalca, İstanbul’un tarım ihtiyacını karşılar ve bereketli toprakları ile ilçe halkının geçim kaynağı olur. İlçe belediyesi, bu durumun bilincinde hareket ederken; ilçeyi geliştirebilmek adına birtakım faaliyetler düzenler. Servis şoförü, güvenlik, sağlık personeli gibi farklı alanlarda yapılacak olan personel alımı; bölgenin sosyoekonomik karakterine olumlu etkide bulunacak ve belediyenin işlevselliğini artıracaktır. Belediyede çalışabilmek için insan kaynaklarına göz atabilir veya belediyeye e-posta gönderebilirsiniz.

148 Comments

 1. kasım kaplan 12 Kasım 2014
 2. engin Eraslan 13 Kasım 2014
 3. abdullah aydın 16 Kasım 2014
 4. metin 28 Kasım 2014
 5. kemal bolat 30 Kasım 2014
 6. muhammed göktaş 28 Aralık 2014
 7. özgür tan 2 Ocak 2015
 8. senay 6 Ocak 2015
 9. Recep yıldırım 12 Ocak 2015
 10. mustafa yeşilyurt 15 Ocak 2015
 11. şafi demir 20 Ocak 2015
 12. ayhan 23 Ocak 2015
 13. nadir ışık 24 Ocak 2015
 14. nihat çalışır 25 Ocak 2015
 15. nihat çalışır 25 Ocak 2015
 16. fatih çolak 26 Ocak 2015
 17. cafer.karataş 5 Şubat 2015
  • HUSEYİN DEMİR 4 Ağustos 2016
 18. onur aydemir 14 Mart 2015
 19. harun köse 14 Nisan 2015
 20. [email protected] 1 Mayıs 2015
 21. mehmet engin 22 Mayıs 2015
 22. Bilal çatal 5 Ekim 2017

Leave a Reply