Hatay Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Hatay Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu

Yüce lider ve büyük Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk’ün hasta yatağında vatana katma mücadelesi verdiği Hatay, bugün şükürler olsun ki sınırlarımızda yer alır. Bir kurşun dahi atılmadan alınan bu mübarek şehir, hem zengin kültürü hem de yüklü mirası ile gerek bölge insanını gerekse tüm dünyayı yakından ilgilendirir. Hatay’ı yakından anlamak isteyenlerin muhakkak Orta Doğu tarihi okuması ya da bölgeyi sıklıkla ziyaret etmesi büyük önem taşır.Hatay Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay’ın tanıtım ve gelişim çalışmalarına önem vererek üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeye gayret eder. Belediye, bu maksatla dönem bazında personel alımı veya istihdam alanı sağlayarak bölgedeki sosyoekonomik dengeleri olumlu çapta gözetir.

Muhasebe, hesap uzmanı, sağlık personeli, psikolog gibi farklı alanlarda bünyesine yeni iş arkadaşları katmayı hedefleyen büyükşehir belediyesi; insan kaynakları aracılığında gelen başvuruları değerlendirir.

Güncel Hatay İş İlanları

Aşağıda Hatay iline ait güncel personel alım ilanlarını bulabilir, ilgili ilanın üzerine tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

KFC Personel Alımı

Teknosa Personel Alımı

Finansbank Güvenlik Görevlisi Alımı

Güncel Hatay personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Antakya Belediyesi Personel Alımı

Antakya, Hatay sınırları içerisinde yer alan ilçelerin en kalabalığıdır. İlçenin bugünü ve geçmişi, yarını adına bizlere fikir vererek ondaki haşmeti görmemize yardımcı olur. Birçok ilki kendisiyle yaşayan insanlara yaşatan ilçe, belediyesiyle kendinden emin adımlar eşliğinde yolunda ilerler. Hukuk, mimari, yardım destek, denetim, yönetim alanlarında personel alımı gerçekleştirecek olan belediye; bu noktadaki başvuruları insan kaynakları aracılığı ile kabul ederek değerlendirir.

İskenderun Belediyesi Personel Alımı

Muhasebe, hesap uzmanı, planlama, ofis çalışanı gibi farklı alanlarda personel alımı yaparak çalışma arkadaşı sayısında artışa gitmeyi düşünen İskenderun Belediyesi; aradığı vasıfları ve sağladığı şartları halkla ilişkiler bölümünden kamuoyuna bildirecektir. Konu ile alakalı olacak kişiler, belediyeyi ziyaret ederek ilk adımı atabilir veya bunun yerine belediyenin telefonlarını arayıp da bilgi alabilirler. Her iki durum da konuyla yakından ilgilene kişilerin yapması gerekenler arasında bulunur.

Defne Belediyesi Personel Alımı

Defne, Akdeniz’de sıklıkla görülen bir bitkidir ve dolayısıyla Hatay’da dahi bulunması pek normal kabul edilir. Bu güzel bitkiden adını alan Defne Belediyesi, adına yakışır güzellikteki yönetim anlayışını sabitleyebilmek için kendisini geliştirecek adımlar atar. Halka ilişkiler, sosyal yardımlaşma, yardım destek, güvenlik personeli, servis şoförü gibi farklı alanlarda personel alımına gidecek olan ilçe yönetimi; başvuruları e- posta ya da insan kaynaklarından kabul ederek değerlendirir.

Dörtyol Belediyesi Personel Alımı

Dörtyol, Kurtuluş Savaşı’nda ilk kurşun atılan yerdir; fakat bu ilk sıfatı, daha çok İzmir diye bilinir oysaki Hasan Tahsin’den önce Mehmet Kara adındaki kahraman Türk düşmanın canını almıştır. Dörtyol, bu kahramanlık ile şuurlu Türklüğünü günümüze taşıyarak ilçe yönetiminde dahi aynı hassasiyeti gösterir. Muhasebe, servis şoförü, aşçı alanında yapılacak olan personel alımı; belediyenin belirlediği şartlar minvalinde, insan kaynakları üzerinden gerçekleştirilir.

Samandağ Belediyesi Personel Alımı

Samandağ, Hatay’ın gelişmekte olan ilçelerine örnek olarak verilebilir. İlçe, mevcut halini olduğundan daha ileri noktalara taşıma ümidiyle var gücüyle çalışarak farklı istihdam alanların oluşmasına ortam hazırlar. Halkla ilişkiler, idari işler, yardım destek alanlarında yapılacak olan personel alımı; temiz adli sicil kaydı gerektirir. Belediye tarafından belirlenen şartların sağlanmasıyla belediyenin insan kaynaklarına başvuru yapabilirsiniz.

Kırıkhan Belediyesi Personel Alımı

Muhasebe, hesap uzmanı, servis şoförü, aşçı, ofis personeli, vasıfsız eleman gibi aynı gruplar için personel alımı gerçekleştirmeyi düşünen Kırıkhan Belediyesi; mevcut belediye sınırları içerisinde daha kaliteli yaşam standartları hedeflemektedir. Bu hedefleri kendisine amaç edinecek olan bireyler, belediyede çalışabilmek adına belediyenin insan kaynaklarına başvuruda bulunabilir; fakat başvuru öncesi gerekli şartları öğrenebilmek için belediyeyle görüşmeleri büyük önem arz eder.

Bilgi için: http://www.hatay.bel.tr/

 

Aramalar: , , , ,

 

Paylaş 
 
 

104 Comments

 • Hüseyin Gelici

  1974 doğumluyum.Engelliyim.Çeşitli firmalarda idari işler,biro elemanı,satınalma,araç sevk amiri,kamp amiri,şoför ve ambar sorumlusu olarak görev aldım.İşten çıkışlarım hep işbitimi nedeniyledir.5 çocuğumvar.Sorumluluk sahibi bir kişiyim.

 • Ahmet

  Ahmet güngör antakya 1986 doğumluyum 9 yıllık b ehliyetim var şoförlüğüm çok iyi işe çok ihyacim var yardımcı olursanz sevinirim teşekkür ederim 05314501641

 • Ali Açıkgöz

  Herkesin olduğu gibi benim de ise ihtiyacım var b+A2 EHLİYETIM VAR temizlik görevli park bahçe is anlamında hersey yapa bilirim 0538 974 88 38

 • nermin

  1981 antakya dogumluyum suan iskenderunda oturuyorum iki cocuk annesiyim cok acil ise ihtiyacim var belediye bunyesinde hatsu benzeri islerinizde calismaya ihtiyacim var bilgisayar sertifikam var lise ve b sinifi ehliyetim var esimden ayrildim cocuklarima bakmak zorundayim konut kredi taksitlerim var calismam gerek zordurumdayim yardimci olursanizsize omur boyu minnattar kalirim sayin baskanim saygilar iletisim 5076015878

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir