İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hatay Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Hatay Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Kardeşliğin ve birlikteliğin şehri olarak bilinen Hatay, Türkiye’nin en güneyinde Akdeniz bölgesinin doğu kıyılarında yer almaktadır. Nüfus bakımından en kalabalık on üçüncü şehri olan Hatay, 1,5 milyonluk nüfusuyla ülkemizin önemli ticaret kentlerinden biridir.

Belediye şehrin yaşam kalitesini yükseltme, tarih ve kültür turizmini yayma, doğal güzelliklerine sahip çıkma, katılımcı, şeffaf, adil belediyecilik gibi hizmetler sunarak Hatay’ı cazibe merkezi haline getirme hedefi ile çalışmalarına hız vermiştir.

Sosyal ve kültürel anlamda Hatay’ı geliştirerek Türkiye’nin en iyi şekilde yönetilen illeri arasına dâhil etmek hedefiyle çeşitli yatırımlar yapan Hatay Büyükşehir Belediyesi, bu yatırım alanları başta olmak üzere mevcut birimleri için de ihtiyaç duyduğu personelleri istihdam etmek üzere personel alım ilanı yayınlayacak.

Şeffaf bir yönetim anlayışı ile kaynakları etkili ve verimli kullanarak, ekonomik ve kültürel alanda yüksek kaliteye çıkma hedefinde olan belediye, yatırımlarına buna göre yön vermektedir.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı

Hatay Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Hatay Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları departmanı personel alımlarında yazılı sınavın olmayacağını açıklamıştır. Yapılacak alımlarda adayların başvurularını bizzat yapması ve sözlü mülakattan geçer not alması istenmektedir.

Açıklanan başvuru tarihleri arasında yine istenen evraklarla yapılacak olan başvurular incelemeye tabi tutulduktan sonra geri dönüşler yapılarak mülakat tarihleri hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır. Personel alımları şehrin tamamını kapsamakta ve belediye hizmetlerinin daha hızlı, güvenli ve kaliteli olması hedeflenmektedir.

Belediyeye bahçıvandan büro görevlisine, PTT çalışanından sekretere kadar farklı kademelerde ve farklı sayıda eleman alımının gerçekleştirilecek olması özellikle işe ihtiyacı olan ve genç nüfusun gelecek umutlarının yeşermesine neden olmuştur.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından duyurulan memur alımıyla ilgili olarak detaylı çalışmalar halen devam etmektedir. Bir liman şehri olan Hatay’da özellikle İskenderun ve Arsuz’da “Gümrük ve Ticaret Başmüfettişi” talebi görülmektedir.

Hatay Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı

Hatay Büyükşehir Belediyesi, son dönemlerde bünyesinde çalıştırmak üzere aldığı bütün işçileri sözleşmeli olarak kadrosuna almaktadır. Bu kez yapacağı alımda zabıta, strateji geliştirme ve dış ilişkiler gibi birimlerin memur statüsünde, temizlik işleri ve park bahçeler gibi birimlerin ise sözleşmeli işçi statüsünde olacağı tahmin edilmektedir.

Hatay Büyükşehir Belediyesi bünyesinde gerek memur gerekse işçi olarak çalışan bütün personellere aynı mesai saatini uygulamakta ve maaş düzenlemesini de çalışanların niteliklerine göre adaletli bir şekilde yapmaktadır.

Mesai saati dışında çalışan personellerin ücretleri eşit ve hızlı bir şekilde ödenmektedir. Ayrıca kurum çalışanlarına ve onların ailelerine sağlık, eğitim hizmetleri gibi birçok sosyal haklar da sağlamaktadır.

Hatay Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Bu hedefler doğrultusunda çalışan Hatay‘ın kalkınmasını devam ettirecek başta zabıta olmak üzere imar ve şehircilik, temizlik işleri, park bahçeler, strateji geliştirme ve dış ilişkiler birimlerine de çok sayıda personel alımı yapmak için internet sitesi üzerinden iş ilanları yayınlamayı planlamaktadır.

Bünyesine alacağı bütün personelleri resmi internet sitesinden yayınladığı iş ilanı ile duyurmayı tercih eden Hatay Büyükşehir Belediyesi, kadrosuna alacağı yeni personellerden dinamik, grup çalışmasına yatkın, mesai saatlerine sadık ve işe olan yeterliliğe sahip adaylar arasında seçmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Hatay Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alım aşamasının sözleşmeli işçi kısmında İşkur ile ortak hareket eden Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde işçi olarak çalışmak isteyenlerin belediyenin resmi internet sitesinden yapacağı duyuruları dikkatle takip etmeleri gerekmektedir. Memur olarak açılacak kadrolarda ise KPSS sınavı dikkate alınacaktır.

Personel alım koşullarını genellikle internet sitesi üzerinden detaylı bir şekilde açıklayan Hatay Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları birimi, belediyenin aradığı şartlara uygun olan adayların internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurmaları ya da kendilerine en yakın İşkur bürolarına giderek ön başvurularını yapmaları ve mülakata girmeyi hak kazanmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Hatay İş İlanları

Hatay iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Hatay iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Hatay iş ilanları

 • Satış Danışmanı – Antakya Palladium
 • Satış Danışmanı – İskenderun Primemall AVM
 • İdari Asistan
 • Bireysel Müşteri Temsilcisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Hatay iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel Hatay personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

106 Yorum

 1. melike avcı 19 Ocak 2014

  acilen işe ihtiyacım var yardmcı olursanız sevinirim teşşekkürler

 2. abdullah sözmen 21 Ocak 2014

  silahsız güvenlik kartım var. 25 yaşındayım. 1.76 boyundayım ve 65 kiloyum. askerliğimi yaptım. A2 VE B sınıfı ehliyetim war. belediyede özel güvenlik işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. HATAY/Antakya..

 3. sabahattin 24 Ocak 2014

  1982 hatay antakya doğumluyum 1.78 boy kilo 90 silahlı kimlik kartım bulunmaktadır ayrıca e sınıfı ehliyetim bulunmaktadır belediye bünyesin de çalışmak istiyorum cep 05059553944

 4. SÜLEYMAN 22 Şubat 2014

  1987 antakya dogumlu askerliginı yapmış deneyimim kaynak oto tamır ve d sınıfı ehliyetım var diksıyonum duzgun işzim arzederim

 5. mehmet 8 Mart 2014

  1970antakya dogmluyum her iş yaparım çok ihtiyacım var.

 6. mehmet 8 Mart 2014

  197o antakya dogumluyum çok acil işe ihtiyacım var ilgililere duyrulurr.

 7. şükran 8 Mart 2014

  1973 antakya dogumluyum 3 çocuk bakmaktayım işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok büyük sevap işlersiniz gerçekten ilk okul mezunuyum ama çalımam gerek .

 8. nurullah 23 Mart 2014

  a 2 b sınıfı ehliyet var kafeterya işletmecisiyim belge yok ama mkü de 4 yıl çalıştım iş arıyorum

 9. MUSTAFA 26 Mart 2014

  1988 antakya dogumluyum pvc kapı pencere sistemleri işletmecisiyim a2 b sınıfı ehliyete sahip her türlü iş imkanına kendimi elverişli olarak görüyorum ve şuan iş arıyorum yardımcı olmanızı arz ederim SAYGILARIMLA !

 10. nazif 5 Nisan 2014

  Lise mezunuyum.1981 antakya dogumluyum.askerligimi yapmisim.antakya belediyesi bunyesinde calismaktan mutluluk duyarim.bilgilerinize arz ederim.saygilar.

 11. azime 8 Nisan 2014

  aölokuyrum 35yaşındayım arapça ve almanca yabancı dil biliyorum acil işe ihtiyacım var saygılar

 12. Ceylan 9 Nisan 2014

  Antakya belediyesinde çalışmak istiyorum

 13. MUHİTTİN BOLATKOL 10 Nisan 2014

  İŞ ARIYORUM ACİL İŞE İHTİYACIM VAR

 14. ibrahim çinler 11 Nisan 2014

  üniversite mezunuyum.1988antakya dogumluyum askerligimi yaptım belediye bünyesinde calışmak istiyorum

 15. ibrahim cik 13 Nisan 2014

  ben asfalt şantiyelerinde silindir oparetötüyüm hatayın hangi belediyesi olursa olsun çalışmak istiyorum belediyede çalışan yetkili kişilerin yardımcı olmalarını rica ederim saygılarımla GSM 05068745062 05334653133

 16. murat altınöz 13 Nisan 2014

  murat altınöz e sınıfı ehliyetim var antakya belediyesi su endexine eleman lazımsa ben burdayım herzaman hazrım 05344172094

 17. metin 14 Nisan 2014

  Acil ise ihtiyacim var cok acil her isi yaparim

 18. emine 14 Nisan 2014

  Acil ise ihtiyacim var muhasebeciym

 19. izzetin özdemir 15 Nisan 2014

  e sınıfı ehliyete sahibim özel idarede taşeron olarak ağır vasıtada çalıştım sözleşmemiz bittiği için iş arıyorum 05353709175

 20. mehmey 20 Nisan 2014

  Sayin baskanim 19 yaşında ilgim olmayan talihsiz bi suclama sonucu sucsuzlugumu ispat edemeyip 4 sene ceza yattim maalesef sabikali olduğum için hayalkerimle beraber gelecek kariyerimde baslamadan bitmistir.sayin baskanim 25 yaşında aöf ten yüksek lisans yapmaktayım diksiyonumla beraber kültürlü birisi olup vatani gorevimide yapmis olmaktayim eger siz büyüklerimden arz edip elimizden tutan olursa verelicek her türlü gorevi kutsal sayip layikiyla yerine getirecegimden hic şüpheniz olmasın saygilarimla.

 21. gökhan apiş 20 Nisan 2014

  b sınıfı ehliyetim var şöförlük deneyimim oldukça ileri derece endüstri meslek lisesi mezunuyum

 22. Ramazan ma 23 Nisan 2014

  Hatay hassalıyım düz lise mezunuyum bilgisayar sertifikan var bilglsayar la aram bayağı iyi 0537 325 30 22

 23. Canan Sevinç 29 Nisan 2014

  06 12 1978 kocaeli gebze dogumluyum lise mezunuyum 13senedir esimin antakyali olus sebebiyle sumerlerde ikamet etmekteyim 2cocugum var calismak zorundayim belediyenizin masabasi statusunde is muracatinda bulunmak sebebiyle geregini bilgilerinize arz eder saygilarimi sunarim…CANAN SEVİNÇ

 24. samet 30 Nisan 2014

  net başında yazılım yanlışlarını düzeltecek sigortalı çalışacak bayan personel alınmaktadır 0 532 060 22 50

 25. ibrahim zeytuneli 30 Nisan 2014

  sayin başkanim öncelikle başarilar antakyaliyim meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum b sinifi ehliyetim var 31 yaşindayim siz büyüklerimden iş istiyorum daha önce iş tecrübem 10 yildir tedaşta görev yaptim beni degerlendirmenizi arz ederim saygilarimla

 26. İsrafil 5 Mayıs 2014

  Narlıcada oturuyorum evim kira işe ihtiyacım var a2 ve n sınıfı ehliyetim var + güvenlik kimliğim de var ilgilenirseniz memnun olurum 05078108945 şimdiden teşekkürler

 27. ahmet 6 Mayıs 2014

  iş makina tamircisiyim ve a2.ve agir vasıta d sınıfı ehliyetim var 05414532019 semt sorunum yok her yer uyar hatay.belediyesi..

 28. alpaslan serifoglu 7 Mayıs 2014

  antakya belediyesi hatsu da calısmaktayım hayırlısıyla bi an once ihalemizin yapılmasını arz ederim

 29. özlem 8 Mayıs 2014

  Gununuz aydin olsun.turk dili ve edebiyati mezunuyum.bilgisayar sertifikam ve okul oncesi sertifikam var.milyonlarca issiz insanlardan biriyim.belediyemizde calisip hem kendime hem insanlarimiza yararli olmak istiyirum.umarim bana uygun bir is vardir.kendimi ise yarar bir insan olarak gormek isterim sayin lutfu bey

 30. SÜLEYMAN 8 Mayıs 2014

  BEN HATAY REYHANLI DA OTURUYORUM E SINIFI EHLİYEİM VAR İŞSİZİM VERECEĞİNİZ HER İŞTE SİZİ MAHCUP ETMEYECEĞİME SÖZ VERİYORUM TEL 05376066534 ŞİMDİDEN TEŞEKÜR EDERİM SAYIN LÜTFÜ BEY SİZE YENİ GÖREVİNİZDE BEŞARILAR DİLERİM

 31. orhanbolat 8 Mayıs 2014

  iyi akşamlar mesleğim kasap işe ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim tlf 05385663771

 32. Sevilay 11 Mayıs 2014

  Ben Hatay Reyhanlı 1989 doğumluyum. Selçuk üniversitesi Yerel yönetimler mezunuyum.Şu an açık öğretim fakültesi 4. sınıftayım.Aynı zamanda 2011 yaz döneminde belediyenizin yazı işleri bölümünde stajyer olarak bulundum.Belediyenizde uygun bir bölümde çalışmak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.Büyükşehir belediye başkanlığınızda başarılarınızın devamını dilerim.

 33. serdar 15 Mayıs 2014

  ben antakyalıyım 1990 doğumluğum sabıkam bulunmamaktadır.imyo mkü mezunum 2 yıllık makine bölümü. askerden çürük raporu aldım.işitme kaybı ama şimdikine göre duyuyorum allaha şükür. belediyenizde uygun bir bölümde çalışmak istiyorum.antakya belediyesi bunyesinde calismaktan mutluluk duyarim.bilgilerinize arz ederim.saygilar.05067552167

 34. gokhan ınal 15 Mayıs 2014

  10 11 1981 hatay merkez dogumluyum 1 84 boyundayım askerlıyımı yaptım sabıkam yoktur4 oglum var ehlıyetım var beledıyenıde bır bulumunde calısmaktan mutluluk duyarım saygılar 0534 583 08 79

 35. mehmet ertugrul oduncu 16 Mayıs 2014

  20.06.1985 antakya dogumluyum oto motor tamircisiyim B sınıfı ehlıyetim var belediyede çalışmak istiyorum 05355131716

 36. TUBA 17 Mayıs 2014

  Antakya yayladağı ilçesinde ikamet etmekteyim. işletme yönetimi mezunuyum. bilgisayarlı muhasebe (ORKA) sertifikası, bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahibim. Belediyeniz de bana uyum bir departmanda görev almak istiyorum. Saygılarımla.

 37. Mehmet Yarar 20 Mayıs 2014

  Antakya Merkezde Oturuyorum.Bilgisayar İşletmeni,web tasarım belgelerim var.bilgisayar bakım ve onarımdan anlarım %52 raporum var

 38. ozcan parlak 21 Mayıs 2014

  Ozel guvenligim bayanim silahsiz ise cok ihtiyacim var Allah icin yardim edin

 39. feride kartaca 22 Mayıs 2014

  kumluda oturuyorum mku mezunuyum bilgisayar programcılığı mezunu diksiyonum guzel ceşitli alanlarda calıstım acil işe ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim belediyenizde calıstırılmak uzere yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla…..

 40. sabahattin 22 Mayıs 2014

  1982 hatay antakya doğumluyum silahlı kimlik kartım bulunmaktadır aYRICA e sınıfı ehliyetim vardır iş arıyorum saygılarımla………05059553944

 41. şükrü yaşar 23 Mayıs 2014

  Antakya merkezde oturmaktayım 1986 doğumluyum elektrik teknisyeniyim A2 ve B ehliyetim vardır.çalışma alanım sadece elektrik bölümü değil diğer bölümlerde de çalışabilirim. sizinle çalışmak isterim saygılarımla…. 05342931744

 42. hüseyin parlak 23 Mayıs 2014

  1978 doğumluyum E sınıfı ehliyetim var meslek lisesi elektronik bölumu mezunuyum 10 yillik kaynakciyim sertifikam var 3 çocuk babasiyim dörtyolda ikamet ediyorum başkanimiza hayirli olsun der belediyemiz bünyesinde calişmak isterim 05357876361 işe acil ihtiyacım var saygilarimla arz ederim…..

 43. yusra aşkar 24 Mayıs 2014

  1973 doğumluyum iki çocuğum var işe ihtiyacım var yardımcı olursanız mutlu olurum çünkü hiçbir gelirim yok sagılar

 44. EMINE 26 Mayıs 2014

  myo dış ticaret mezunuyum muhasebe bilgim var iş arıyorum

 45. SELAHATTİN 29 Mayıs 2014

  İŞ ARIYORUM SİLAHLI GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR HASSA BAĞLI AKBEZ DE İKAMETKAH ETMEKTEYİM ŞİMDİDEN İLĞİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM. CEP.: 05304305986

 46. Bestami Tunç 29 Mayıs 2014

  Sayın Başkan 1985 Kırıkhan Doğumluyum. Hatay/Kırıkhan’lıyım 2009 Yılı Selçuk Üniversitesi Mezunuyum. Harita Teknikeriyim KPSS Puanım 84 Belediyeniz Bünyesinde Çalışmak İstiyorum. Saygılarımla

 47. ali hakan göçebe 1 Haziran 2014

  sayın başkanım reyhanlı lı olup 29 yaşındayım. üniversite kimya bölümü mezunuyum fakat boştayım.iş arıyorum.verilecek işi kutsal sayıp görevimi yerine layıkıyla yerine getiririm..siz büyüklerin bizlere sahip çıkacağını umuyorumm.

 48. ali hakan göçebe 1 Haziran 2014

  sayın başkanım reyhanlı lı olup 29 yaşındayım. üniversite kimya bölümü mezunuyum fakat boştayım.iş arıyorum.verilecek işi kutsal sayıp görevimi yerine layıkıyla yerine getiririm..siz büyüklerin bizlere sahip çıkacağını umuyorumm.0545 913 31 31

 49. ali hakan göçebe 1 Haziran 2014

  sayın başkanım reyhanlı lı olup 29 yaşındayım.üniversite fen fakültesi kimya bölümü mezunuyum fakat boştayım.siz büyüklerin bizlere sahip çıkacağını umuyorum.

 50. Bestami Senel. 3 Haziran 2014

  Sayin baskanim oncelikle isinizde basarilar dilerim baskanim SiLahli _Guvenlik belgesine sahibim
  Suan issizim sizden ricam is imkani sunmanizi istiyorum isinizde basarilar diliyorum…
  1989-dogumluyum yas-25 kirikhan_HATAY
  Lise Mezunuyum
  B-sinifi Ehliyetine sahibim
  Silahli Guvenlik belgesine sahibim
  Boy-180
  kilo-90
  bilgisayar sertifikasina sahibim

 51. mufit akyol 6 Haziran 2014

  35 yasındAYIM ÖZURLUYUM BELEDIYENIN BUNYESINDE VE SINLE ONUR DUYARIM 05335148450

 52. ayşenur sönmez 6 Haziran 2014

  Sayın başkanım öncelikle işinizde başarılar dilerim.ben 1964 doğumlu 2 çocuk okutan dul bi bayanım.evim kira işe ihtiyacım var.mutfak konusunda oldukça iyiyim.bana uygun bir iş imkanı sağlarsanız çocuklarımında eğitimine destek olmuş olacaksınız.ben halktan biriyim sizde başkan ben küçüklüğümü gösterdim.sizde büyüklüğünüzü gösterin.saygılar

 53. Mahamet cevizli 9 Haziran 2014

  Sayın başkanım yeni göreviniz hayırlı olsun Ben şenköyünde oturuyorum çok acil işe ihtiyacım var elimden her iş gelir ne iş olursa yaparım yeterki iş olsun Dört tane çocuğum var dördü de okuyor zor durumdayım. E sınıfı ehliyetim var şöförlügüm çok iyidir sizi utandırmam Saygılarımla 05302467745

 54. ilker yurek 9 Haziran 2014

  baskanim antakya hatay adini baskanliginiz hayirli ve ugurlu olsun ben yurtdidindan berlin yaziyorum sizinle antakya hatayin tanitimini yapmak icin bir dernek kurup hatayin nasil bir altin sehir oldugunu tanitmak istiyorum tabii kabul ederseniz

 55. SELAHATTİN 14 Haziran 2014

  BEN HATAY IN HASSA İLÇESİN BAĞLI AKBEZ MAHALLEİNDE OTURUYORUM İŞ ARIYORUM SİLAHLI GÜVENLİK SERTİFİKA VAR . CEP : 05443267931

 56. suphi 15 Haziran 2014

  slm ben şöförluk arıyorum 2001 den berı ehlıyetım var

 57. hasan simsek 17 Haziran 2014

  slm ben merkezde oturuyorum acilen bir işe ihtiyacım var şöförüm d sınfı ehliyetim var artı bir çok işide yaparım her işe hazırım gojunmam 0536 448 02 81

 58. ismet atalmış 26 Haziran 2014

  aslen malatyalıyım ama 20 yıldır burda yaşıyorum eşim buralı benim işe ihtiyacım var benim meslek
  dozer,greder,bekoloder,eksevatör ve forklif operetörüyüm artı D sınıfı ehliyetim var su tessatı kaynak montaş ve makina bakım ustasıyım

 59. mehmet bulguoglu 28 Haziran 2014

  antakya merkez dogumluyum hertürlü iş yapa bılırım b*a2 ehlıyetım var 23 yasındayım acılen işe ihtıyacım var 05376176152

 60. Mehmet 9 Temmuz 2014

  Yurt disindA çalışmak istemiyoru orayı bırakıp cocuklarımın kalmak istyorm bu yüzden acil ise ihtiyacım var ne olur destek verin özürlü bı kızımda var tedavileri icin

 61. tuncay taşkran 10 Temmuz 2014

  Selam ben tuncay taşkıran antakya merkez dogumluyum A2 ve D sınıfı ehliyetim var belediyenizde ne tür iş olursa çalşmak istiyor saygılar şimden alakanıza teşekür ederim.0531 3046875

 62. Aslı Dede 10 Temmuz 2014

  Ben Asli 84 dogumluyum lise mezunuym özel güvenlik kartm var. Belediye bunyesinde özel güvenlik olarak çalsmk istiyorum yardimci olursaniz sevinirim tesekkür ederim.

 63. mehmet 1 Ağustos 2014

  1986 antakya dogumluyum tesisatcı ustasıyım iş arıyorum bulamımıyorm cok acıl iş arıyorum 2 aydır calışmıyorum borc gırtlaga yetkili birimlere sesleniyorum 05360329085

 64. seval 3 Ağustos 2014

  hatay antakyada ikamet ediyorum belediye alımları için form doldurdum fakat bi cvp alamadım bana yardımcı olursanız sevinirim

 65. Hasan şibli 7 Ağustos 2014

  30 yaşındayım d sınıfı ehliyeti var ayrıca bahcivanlikta 8 yıl deneyimim var narlica da oturmaktayim acil işe ihtiyacım var bana yardimci olmanızı beklemekteyim

 66. cüneyt kaçbay 11 Ağustos 2014

  ıyi günler antakya dogumluyum a2 ve b ehliyetim var üç sene transit deneyimim var işede ihtiyacım var sizin yanınızda olmaktan gurur duyarım

 67. onur 23 Ağustos 2014

  1993 dogumluyum reyhanlılıyım yenı askerden geldım elediyede calışmak istiyorum eyerkı bı yardım edrsenız sevınırım bızım hukumete sonsuz boynumuz kıldan incedir lutfe GSM 05340892325 yardımcı olursanız teşekurler saygılarımla arz. ederin

 68. serkan bulut 25 Ağustos 2014

  1976 DOGUMLUYUM 14 YIL BANKADA ÖZEL GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞTIM TEŞEKKÜRLER

 69. dilek 27 Ağustos 2014

  merhaba ben insaat teknikerliginden mezunum 33 yaşındayım acilen işe ihtiyacım var teşekkürler

 70. Ayşe Sönmez 27 Ağustos 2014

  1989 Hassa doğumluyum.İskenderun da ikametgah ediyorum. İşletme okumaktayım (aöf). Bi kaç alanda iş deneyimim var. Ciddi ve kararlı çalışmayı seviyorum. Mesajımı dikkate alıp bu kategori de bana da yer verirseniz mutlu olurum.(05547990363)

 71. mehmet 4 Eylül 2014

  ben mehmet Antakyanın kaldırım palkelerini ve dönüş palkelerinin kesimi ve döşemelerini ben yaptım döşeme yaptığım sıralar gürtaşta çalışıyordum ama şu an işsizim iş bulamıyorum ayrrıca meslek olarak su tesisatı ustasıyım belediyeden bana uygun bir iş olanağı sağlamalarını istiyorum bana yardımcı olurlarsa sevinirim.
  (05352814748)

 72. Mehmet Akçay 4 Eylül 2014

  Resmen Evde Kaldım. İş İstiyorum. İmdat

 73. yusuf 9 Eylül 2014

  Aşçı soğuk ve sıcak ustasiyim belediyenizde bana uygun mutfak işi varsa telden ulaşabilirsiniz tel 05340249599

 74. yusuf 10 Eylül 2014

  deneyimli kalfalık ve bon servis belgesi var oto motor iş makinaları tamircisiyim yardımcı olunursa sevinirim teşekkür ederim şimdiden

 75. hakan 13 Eylül 2014

  belediye de çalışmak istiyorum Her ne iş olursa olsun çalışırım Yeter ki iş olsun. Bu zamanda ekmek parası kazanmak kolay değil düzgün bir şekilde çalışıp ekmeğimi taştan çıkarmak istiyorum.Çalışma konusunda çok hırslı işime çok önem veren biriyim. bu konuda yardımcı olunursa inanın ki çok mutlu olurum. (bir insanın hayatını kurtarmak, bütün insanlığın hayatını kurtarmış demektir.) teşekkür ederim.

 76. faruk tonak 20 Eylül 2014

  e sınıfı ehliyetim var ihtiyacınız varsa 0541 670 85 98

 77. ahmet 25 Eylül 2014

  Beni belediyeye alırsanız çok sevinirim

 78. aykut 14 Ekim 2014

  Sayın başkanım yeni evlendim is aramaktayim bana yardımcı olur saniz çok sevinirim işe ihtiyacım var

 79. Özkan 15 Ekim 2014

  selam acilen bi işe ihtiyacım var daha önce yurt dışında restaurantta servis elemanı ve garson 10 yıl çalıştım 3 ay oldu geleli.. Bi daha yurt dışına çıkmak istemiyorum kalıcı ve sigortalı bi işe ihtiyacım var b sınıfı ehliyetim var her şeyde tecrübem var, araç kullanmakta ileri ve titizim antakya belediyesinde çalışmak benim için bi onur lütfen yardımcı olun yaşım 29 bekar askerlik sıkıntım yok 0539 789 2686 teşekkürler…

 80. ziya 23 Ekim 2014

  yayladagında ikamet etmekteyım silahlı ozel guvenlık sertıfıkam war beledıyede calısmak ısterım

 81. cengiz güney 23 Ekim 2014

  acil işe ihtiyacım var 1977 doğumluyum iki çocuk babasıyım evim kira çok zorlanıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim iş farketmez 05355998767

 82. Ahmet KABAKOĞLU 28 Ekim 2014

  adım Ahmet KABAKOĞLU 09:12:1990 doğumluyum acil işe ihtiyacım var ne iş olursa yaparım hademelık temizlikci ilgilenşrsenız sevınırım teşekür ederim şimdiden

 83. hamza duman 29 Ekim 2014

  çok acil iş arıyorum E sınıfı ehliyetim var 4 çocuk okutuyorum
  ama çok acil işe ihtiyacım var.

 84. mehmet oztoprak 4 Aralık 2014

  slm yurdisindan geldim is aryorum sofor veya asci tel05393364331 mehmet oztoprak harbiye

 85. esra bozkurt 29 Aralık 2014

  iç mimarım 8 yıldan beri çalışıyorum.3dmax,autocad, arcon, 2020 design skecth up gibi 3 boyut ve 2 boyutlu çizim programına hakimim.sizinle çalışmak istiyorum.

 86. esra bozkurt 29 Aralık 2014

  iç mimarım 8 yıldan beri çalışıyorum.3dmax,autocad, arcon, 2020 design skecth up gibi 3 boyut ve 2 boyutlu çizim programına hakimim.sizinle çalışmak istiyorum.5065428380

 87. yusuf 14 Ocak 2015

  adım yusuf kafaoglu 1990 dogumluyum a2 +b ehliyetim var evliyim acil calışmam gerek beni mumkunse göz ardı etmeyn tesekurler.

 88. Metin Arslan 20 Ocak 2015

  1981 HATAY/KIRIKHAN dogumluyum 1.70 boyunda 67 kiloyum evliyim 2 cocugum var cok acil işe ihtiyacım var silahlı güvenlik kartım var kalorifer sertifikam var aynı zamanda kaynakçıyım endüstri meslek lisesi metal işleri mezunuyum çok acil iş istiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim 0544 765 61 84

 89. NİZAMETTİN ÇİRKİN 23 Ocak 2015

  1970 HATAY/HASSA DOGUMLUYUM.31 ARALIK 2014 TARİHİDE TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNDEN EMEKLİ OLDUM.TECRÜBELİ DOZER OPERATÖRÜYÜM.D7G DÜZ PALET.D7R,D8R CAT MARKA ÜÇGEN PALET KULLANIYORUM.E.D.SÜRÜCÜ BELGEM VAR.HERHANGİ BİR SAGLIK VE SEYAHAT ETME PROBLEMİM BULUNMAMAKTADIR.TELEFONUM.05488703639

 90. ezgi vurgun 29 Ocak 2015

  büro yönetimi ve yönetici asistanı mevzunuyum hatay antakya belediyesinde çalışmak istiyorum

 91. osman kocacık 5 Şubat 2015

  20 yaşındayım askerlik problemim yok ön lisans mezunuyum açık öğretim lisans öğrencisiyim kpss den 75 aldım bilgisayar sertifikam var işe ihtiyacım var numaram 05438451221

 92. NAZMİYE MISIRLI 11 Şubat 2015

  Hatay antakya da ikamet etmekteyim.çok acil işe ihtiyacım var.Bilgisayarı çok iyi derece de kullanıyorum.25 yaşındayım arapçayı çok iyi derece de kullanıyorum.
  CEP:536 911 35 54

 93. orhankaya 14 Şubat 2015

  Selam ben orhan kaya hem oporator hemde formenim geneldeyolyapiminda yurdisinda calistim gurcistan lipya azerbaycan ve bufirmalarda calistim brgiz hmp mng mapa gurerinsat asinsat kalyon insat tem yol insat bu firmalarda asfalt calismasi yaptim 05321769340

 94. zeki 18 Mayıs 2015

  B+D+E+G+VİNÇ+BEKOLODER JSB EHLİYELERİNE SAHİBİM BİR KAMA KURULUŞUNDA 3 YİL HİZMET VERDİM KARŞILIKLI FESETTİM KAMU HAKLARINDAN MAHRUM DEGİLİM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM BİLGİLERİNİZE

 95. ismail yavuz 12 Ağustos 2015

  b+a2 ehliyetim var iş arıyorum

 96. mehmet ağüca 22 Şubat 2016

  slm ben mehmet ağca hatay antakya dogumluyum harbıye defne de oturmaktayım 1964 dogumluyum cok cok acıl iş araamaktayım işim şöförlük e sınıfı src 1 2 3 4 belgelerım vardır ayrıyeten pıskoteknıkte vardır akdenız öerencı servısınde caliştım ve hatay özturdsa caliştıgım vardır
  şimdıden ilgınız ıcın teşekkür ederım cep no 0535 968 20 40 veya 0531 428 94 67 telefondan bana ulaşabılırsınız

 97. sureyya 4 Nisan 2016

  acil ise. ihtiyacim var 27 yasindayim kaynaktan anlarim d ehliyetim var baska iste olur antakyada oturuyorum arzederim 05340134926

 98. Hamdi dalgıc 19 Nisan 2016

  1994 dogumluyum antakyada ikamet ediyorum 8 sene ISUZU servisinde çaliştim kalfalık belgem var A2 + B ehliyetim var orta okul mezunuyum belediye. İş geçmek istiyorum işallah bna. Yardımci olursun 05350800297 lütfen yardım cı olun

 99. ali 8 Mayıs 2016

  Selam un akeykum ben ali 1982 doğumluyum ortaokullar mezunuyum belediye bizde ise ihtiyacım var 2 çocuk sahibiyim sevap istersiniz bana iş verirseniz sevinirim no 05468182531

 100. macit 4 Ocak 2017

  1973 antakya dogumluyum antakyada ikamet ediyorum B sınıfı ehliyetim var üç cocuk babasıyım biri zihinsel ve bedensel özürlü her hangi bi gelirim yok işsizim acil iş arıyorum ne iş olsa yaparım.05366397863

 101. Hüseyin Gelici 16 Ocak 2017

  1974 doğumluyum.Engelliyim.Çeşitli firmalarda idari işler,biro elemanı,satınalma,araç sevk amiri,kamp amiri,şoför ve ambar sorumlusu olarak görev aldım.İşten çıkışlarım hep işbitimi nedeniyledir.5 çocuğumvar.Sorumluluk sahibi bir kişiyim.

 102. Ahmet 17 Ocak 2017

  Ahmet güngör antakya 1986 doğumluyum 9 yıllık b ehliyetim var şoförlüğüm çok iyi işe çok ihyacim var yardımcı olursanz sevinirim teşekkür ederim 05314501641

 103. Ali Açıkgöz 3 Şubat 2017

  Herkesin olduğu gibi benim de ise ihtiyacım var b+A2 EHLİYETIM VAR temizlik görevli park bahçe is anlamında hersey yapa bilirim 0538 974 88 38

 104. nermin 4 Mayıs 2017

  1981 antakya dogumluyum suan iskenderunda oturuyorum iki cocuk annesiyim cok acil ise ihtiyacim var belediye bunyesinde hatsu benzeri islerinizde calismaya ihtiyacim var bilgisayar sertifikam var lise ve b sinifi ehliyetim var esimden ayrildim cocuklarima bakmak zorundayim konut kredi taksitlerim var calismam gerek zordurumdayim yardimci olursanizsize omur boyu minnattar kalirim sayin baskanim saygilar iletisim 5076015878

 105. Hasan 19 Haziran 2017

  Slm ben hatay kirikhanda ikamet ediyorum adım hasan biyiktay b sufi ehliyetim var satış elamanı deneyimim var 1985 doguluyum cok acil ise ihtiyacim var ilgililere duyurulu

 106. Birol 3 Ekim 2017

  Merhaba Ben 1986 İskenderun Dogumluyum İskenderun Su İşelrinde 5 yıllık bir Emegim Vardır İşten Çıkardılar Tekrar alıcagız dediler ama boşta kaldım almadılar Tekrar Su işlerinde çalışmak isterim Lutfen İşe Alın Çok İhtiyacım Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir