Artvin Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Artvin belediyesi işçi alımı

Artvin Belediyesi Personel Alımı

1924 yılında il statüsünü alan ve bir dönem bu statüsünü kaybederek Çoruh vilayetinin merkezi olarak kabul edilen Artvin, 1956 yılında resmen il olmuş ve Artvin adını almıştır.

Artvin belediyesi işçi alımı

Artvin Belediyesi Personel Alımı

Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan ve doğal yapısıyla cazibe merkezi olan Artvin, elinde bulundurduğu eşsiz coğrafyasını turizme açarak gelişme yolunda ciddi adımlar atmaktadır.

Özellikle son 10 yıl içerisinde yapılan yatırımlarla şehrin çehresini değiştirmeyi başaran ve bu gelişimi sürdürülebilir kılmak adına yatırımlarına devam eden Artvin Belediyesi, personel alımı yapacağını duyurdu.

Artvin Belediyesi İşçi Alımı

Birçok taşeron işçinin belediye kadrosuna geçmesiyle birlikte taşeron işçi kadrosunda yeni işçilere ihtiyaç duyan Artvin Belediyesi, internet sitesinden yaptığı açıklamada belediye bünyesinde taşeron işçi kadrosuyla tam zamanlı olarak çalışabilecek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek nitelikte bay/bayan eleman alımı yapılacağını belirtti.

Artvin Belediyesi İş İlanları

İnternet sitesinden yaptığı açıklama ile belediyenin çeşitli birimleri için personel alımı yapılacağını belirten Artvin Belediyesi, özellikle engelli personel alımı yapacağı bilgisiyle bu özellikteki bireylerden yoğun başvurular almaya başladı.

Ayrıca temizlik işleri birimine de çok sayıda elaman alımı yapacak olan belediye bu personelleri genellikle sözleşmeleri işçi kadrosuyla bünyesine dâhil edeceğini açıkladı.

Artvin Belediyesi’nin başlatmış olduğu evden eve temizlik hizmeti projesi ile Artvin bölgesinde bayanlara yönelik iş istihdamı sağlanmış oldu. Proje kapsamında iş ilanı ve personel alımları için vereceğimiz linkten ulaşabilirsiniz.

Artvin Belediyesi Hanımlar Lokali

Artvin Belediyesi’nin sürdürmekte olduğu projelerden bir tanesi de  hanımlar lokali, çok amaçlı olan bu lokalde bayanların iş deneyimlerini arttırmak ve iş bilgi ve becerilerini geliştirme kapsamında birçok meslek ve iş konusunda kurslar vererek bayanların da iş bulmalarını kolaylaştıran ve birçok belediyede olması gereken projelerden bir tanesidir.

Artvin Belediyesi Hanımlar Lokalinde, Dil Kursları, Turizm Rehberliği kursu, Garsonluk Kursu, Yaşlı Bakım Hizmetleri Kursu, Kat Bakım Hizmetleri Kursu, Çocuk Gelişimi Kursu, Ebru Sanatı Kursu, Eğitim Seminerleri, Aile içi iletişim seminerleri ve çeşitli Spor aktiviteleri gibi hizmetler sunuluyor.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Artvin Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Artvin Belediyesi’nde sözleşmeli personel ya da taşeron firma personeli olarak çalışmak isteyen bireylerin Artvin Belediyesi resmi internet sitesinde yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları veya İşkur aracılığıyla işçi alımı yapılacak olan birimlere başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Artvin  İş İlanları

Artvin iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Artvin iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Artvin iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Artvin iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Arhavi belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Hopa belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Kemalpaşa belediyesi iş ilanları için tıklayın.

9 yorum

 1. 6 yıl arçelik lg tezgah çalıştırdım artvinliyim belediyesinde çalışmak istiyorum izmit te ikamet ediyorum tam bir artvin hastasıyım her yaz memleketime giderim belediye miz de görev almak istiyorum 05557144430

 2. Artvin ilçesinde ikametgah ediyorum…işletme lisans mezunuyum…. özel bir şirkette 5 yıllık iş tecrübem var ve Artvin li biri olarak Belediyeniz de çalışmak çok isterim… şimdiden teşekkür ederim 🙂 tel:0539 551 96 93

 3. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 4. MERHABA UZMAN ÇAVUŞLUKTAN KENDİ İSTEĞİM İLE İSTİFA ETTİM UZUN ZAMANDIR İŞSİZİM ÖNLİSANS MEZUNUYUM E SINIFI EHLİYETİM BULUNMAKTADIR MESAJIMI DİKKATE ALMANIZI DİLER SAYGILARIMI SUNARIM 05362963552

 5. Merhaba lisans mezunuyum, sanat tarihi mezunuyum. Artvin’in ilçesinde yaşıyorum ,Bilgisayar sertifikasına sahibim Belediyenizde çalışmak üzere başvurmak istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*