Artvin Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Artvin Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Artvin iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Artvin’de vatandaşlara ve bölgeye kaliteli hizmetler sunan Artvin belediyesi, gelişmiş yapısıyla her yıl büyümektedir. Vatandaşlarla yakından ilgilenerek çözümler üretmektedir. Bünyesinde çok sayıda iştirak olup, yılın farklı zamanlarında personel gereksinimleri oluşmaktadır.

Artvin Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları

Hizmet sunduğu bölge itibarıyla önemli işlere imza Atan Artvin Belediyesi iş ilanları ile personel alımı yapıyor. Hizmet kalitesini daha yukarılara taşımak ve verilen hizmetlerde herhangi bir aksama yaşamamak adına yılın çeşitli zamanlarında personel alımı yapan belediye bu noktada eleman ve işçi eksikliğini kapatmak istiyor. Bu çerçevede Artvin Belediyesi iş ilanlarına başvurmak için belediyenin resmi internet sitesini takip edebilirsiniz.

Artvin Belediyesi İş İlanları

Artvin Belediyesi personel alımı için iş ilanları açıyor. İlanlar için sabit bir zaman bulunmuyor. Belediyedeki birimlerin personel ihtiyacına göre senenin farklı zamanlarında açılan ilanlarla personel alımı yapılıyor. Artvin Belediyesinin iş ilanlarına belediyenin resmi internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi iş ilanları noktasında devamlı güncel tutulan sitemiz üzerinden de takip edip ulaşabilirsiniz.

Artvin Belediyesi Personel Alımı

Artvin Belediyesi tarafından yapılan personel alımları belediyedeki ihtiyaçlar dahilinde yapılıyor. İnsan kaynakları tarafından belirlenen personel ihtiyacı doğrultusunda ilanlar açılıyor. Açılan ilanlarda alınacak personeller için hangi şartların arandığı belirtiliyor. Bununla birlikte iş başvurusunun hangi tarih aralığında yapılacağı da belirtiliyor. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen vatandaşlar da bu ilanlara başvuru yaparak belediyede işe girebilmenin yollarını arıyorlar.

Artvin Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Günümüzde birçok engelli vatandaşımız kamu kurumlarında istihdam ediliyor. Kanunla belirlenen ve kamu kurumlarına alınan personellerin en az yüzde dördünün engelli olması kararı ile birlikte Artvin Belediyesi de personel alımlarında engelli vatandaşlara öncelik sağlıyor. Bu sayede ihtiyaç duyulan birimlerde engelli vatandaşlar istihdam ediliyor. Engelli vatandaşların açılan bu iş ilanlarını takip etmeleri ve ilanlarda belirtilen şekilde iş başvurusu yapmaları gerekiyor.

Artvin Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Artvin Belediyesi sene içerisinde birçok işçi alımı da yapıyor. Birçok farklı birimde istihdam edilen işçiler ihtiyaç dahilinde sözleşmeli ve sözleşmesiz olarak belediyeye girebiliyorlar. Bu noktada işçi alımı ilanlarında belirtilen şartlarla birlikte başvuru formunun doldurularak belediyeye iletilmesi gerekiyor. Hızlı bir şekilde incelenen başvurular sonuçlandırılarak başvuru sahibine bilgi veriliyor. Bu çerçevede iş ilanlarını dikkatli bir şekilde takip etmek gerekiyor.

Artvin Belediyesi Zabıta Alımı

Artvin Belediyesi yıl içerisinde zabıta alımı da yapıyor. Bu çerçevede açılan iş ilanlarına en az lise mezunu vatandaşların başvuru yapması isteniyor. Yine daha önce herhangi bir yüz kızartıcı suçtan hüküm giymemiş olmak da zabıta alımında önemli bir şart olarak ileri sürülüyor. Bu doğrultuda açılan ilanlar üzerinden başvuru yaparak belediyenin zabıta biriminde işe başlamak mümkün oluyor. Ancak personel alım tarihlerini iyi takip etmek gerekiyor.

Artvin Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Artvin Belediyesi ve bağlı iştirak şirketleri yine yıl içerisinde özel güvenlik personeli ihtiyaçlarına karşılık personel alımı ilanı açıyorlar. Belediye binalarında ve bağlı şirketlerde görevlendirilen özel güvenlik elemanları hemen hemen zabıta alım ilanlarıyla aynı şartlarda alınıyor. Bunun yanında bazı fiziksel şartlar sunuluyor. Bu şartları karşılayan vatandaşlar iş başvurusunda bulunabiliyorlar. Özel güvenlik ile ilgili iş ilanları yine belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanıyor.

Artvin Belediyesi İş Başvurusu

Artvin Belediyesine iş başvurusunda bulunmak hiç de zor olmuyor. İnternetin hayatımıza getirdiği kolaylıklardan faydalanan belediye iş başvurularında da bu kolaylığı gösteriyor. İnternet üzerinden başvuru formu ile alınan iş başvuruları dijital ortamda değerlendirilerek sonuçlandırılıyor. Bunun yanında bazı birimler için ekstra evrak veya farklı bilgiler istenebiliyor. Bunları ise elden belediyeye teslim etmek gerekiyor. Bütün bu ayrıntılar için iş ilanlarını dikkatli okumak gerekiyor.

Artvin Belediyesi Duyurular

Artvin Belediyesi hem çalışmalarıyla ilgili hem hizmetleriyle ilgili hem de personel alımlarıyla ilgili bilgileri internet sitesi üzerindeki duyurular alanından vatandaşlara duyuruyor. Bu çerçevede özellikle iş ilanları noktasında belediyenin resmî sitesi üzerinden duyurular bölümünü takip etmek gerekiyor. Duyurularda iş ilanlarının nereye ve nasıl yapılacağı ayrıntılı bir şekilde ifade ediliyor. Bu doğrultuda başvuru yapılmadığı zaman iş başvurusu geçersiz sayılıyor.

Artvin Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Artvin Belediyesinde iş başvurusunda bulunulabilecek birçok önemli birim yer alıyor. Bu birimler için sene içerisinde farklı zamanlarda personel alımı yapılıyor. Özellikle zabıta birimi, fen işleri, temizlik işleri, itfaiye müdürlüğü, özel güvenlik birimi vb. birimler için personel ihtiyacı daha fazla oluyor. Bu çerçevede bu birimler ile ilgili iş başvurularını kaçırmamak için ilanları sıkı bir şekilde sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Güncel Artvin İş İlanları için TIKLAYIN.

10 Comments

  1. Artvın hopada ıkamet edıyorm lıse mezunuyum. Esınde bende işsizız. Herhangi bır torpılımz yada Tanıdığımız da yok. İkimizde Allahtan korkan ısıne sadık insanlarız. Lutfen barı bırımızı işe alın. Coook Zordayz. Vırus nedenı ıle hıc bir yere goremedk. ALLAH ASKINA TANER BEY BIZ VALLAHI AİLECEK SIZE OY VERDİK. NOLUR BIR İŞ

  2. Merhaba lisans mezunuyum, sanat tarihi mezunuyum. Artvin’in ilçesinde yaşıyorum ,Bilgisayar sertifikasına sahibim Belediyenizde çalışmak üzere başvurmak istiyorum.

  3. MERHABA UZMAN ÇAVUŞLUKTAN KENDİ İSTEĞİM İLE İSTİFA ETTİM UZUN ZAMANDIR İŞSİZİM ÖNLİSANS MEZUNUYUM E SINIFI EHLİYETİM BULUNMAKTADIR MESAJIMI DİKKATE ALMANIZI DİLER SAYGILARIMI SUNARIM 05362963552

  4. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

  5. selam herkese ankarada oturuyorum her sene artvine geliyorum artvin e yerleşmek istiyorum belediyede çalışmak istiyorum ilginize teşekkür ederim. Tel. 0543 897 4964

  6. Artvin ilçesinde ikametgah ediyorum…işletme lisans mezunuyum…. özel bir şirkette 5 yıllık iş tecrübem var ve Artvin li biri olarak Belediyeniz de çalışmak çok isterim… şimdiden teşekkür ederim 🙂 tel:0539 551 96 93

  7. ANKARADA YAŞIYORUM EĞER Kİ KADROLU OLARAK YARDIMCI OLMAYI DÜŞÜNÜRSENİZ ARTVİNDE GÖREV YAPMAK İSTERİM TEL :0534 504 69 35

  8. 6 yıl arçelik lg tezgah çalıştırdım artvinliyim belediyesinde çalışmak istiyorum izmit te ikamet ediyorum tam bir artvin hastasıyım her yaz memleketime giderim belediye miz de görev almak istiyorum 05557144430

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*