Artvin Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Artvin Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Artvin iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Artvin’de vatandaşlara ve bölgeye kaliteli hizmetler sunan Artvin belediyesi, gelişmiş yapısıyla her yıl büyümektedir. Vatandaşlarla yakından ilgilenerek çözümler üretmektedir. Bünyesinde çok sayıda iştirak olup, yılın farklı zamanlarında personel gereksinimleri oluşmaktadır.

Kurum bunları giderebilmek için iş ilanları paylaşarak, adaylara duyurmaktadır. Eğer Artvin’de ikamet ediyor ve iş arıyorsanız, bunlar büyük fırsatlar teklif etmektedir. İş ilanları o anki gereksinimlere göre duyurulduğu için düzenli olarak incelenmesi gerekir.

Her pozisyona yönelik alım yapılabileceği için, herkesin bilgi ve yeteneğine uygun ilanları bulması mümkündür. Buna ek olarak Artvin’de özel sektörde ya da farklı devlet kurumlarında çalışma olanağınız da vardır.

Artvin Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları

Artvin Belediyesi İş İlanları

Artvin’de toplumsal, çevreci ve insan odaklı bir bakış açısıyla hizmet veren Artvin Belediyesi, iş ilanlarını yılın farklı zamanlarında duyurmaktadır. Bunları incelemek, başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken düzenli olarak araştırma yapılmalıdır.

Ancak bir ilan çıkmadan adaylardan aranan genel ve özel şartların tümünü karşıladığınızdan emin olmanız gerekir. Böylece başvurunuz olumlu sonuçlanabilir. Bu konuda tüm ayrıntılar, yayınlanan ilanda verilecektir.

Amasya Belediyesi tarafından açılabilecek birçok ilan vardır. Bunlardan bazıları ana hatlarıyla şu şekildedir;

 1. Arşivci
 2. Temizlik İşleri Görevlisi
 3. Park ve Bahçe İşçisi
 4. İşçi
 5. Zabıta
 6. Şoför
 7. Memur
 8. Güvenlik

Adayların bunun haricinde başvuru yapabileceği pozisyonlar da vardır. İlanları yakından takip etmek yayımlandığında görmenize yardımcı olur.

Artvin Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Artvin Belediyesi tüm personellerine eşit yaklaşmaktadır. Dolayısıyla işçiler dahil tüm çalışanları, sosyal haklardan eşit şekilde yararlandırılmaktadır. Eğer iş arıyorsanız ve Artvin Belediyesi ilk tercihinizse, duyurulara ulaştıktan sonra müracaat edebilirsiniz.

Personel ilanlarını nereden takip edebileceğinizi düşünüyorsanız İŞKUR platformu ilk seçenekleriniz arasındadır. Aynı zamanda belediyenin resmi sitesi de düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir. Böylece bir sonuç çıktığında hemen görebilirsiniz.

İşçi ve personel alımı için duyurular bunların yanı sıra ilan.gov.tr üzerinden de görülebilir. Size uygun bir ilan varsa başvuru duyuruda olduğu şekilde gerçekleştirilebilir.

Artvin Belediyesi İş Başvurusu

Artvin Belediyesine iş başvurusunun nasıl yapılacağı ilanda ayrıntılı bir şekilde verilmektedir. Eğer tüm açıklamalar doğru okunur, şartlara uyum gösterildiğinden emin olunursa ve gerekli tüm evraklar hazırlanırsa kısa sürede tamamlanabilir.

Müracaat işlemlerinin yapılacağı adrese kadar tüm bilgiler duyurularda yer almaktadır. Bunları değerlendirdikten sonra hemen çözüm alınabilir.

Artvin Belediyesi İş İlanları

Artvin Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları bu kurumun ve iştiraklerinin gereksinimleri çerçevesinde olmaktadır. İş arıyorsanız bunlar dışında Artvin’de bulunan diğer devlet kurumlarını da iş ilanları bakımından inceleyebilirsiniz. Ancak devlete yapılan iş başvurularda KPSS istendiği hatırlanmalıdır. Buna ek olarak Artvin’de de iş olanakları vardır. Kariyer sitelerinden bunlar görüntülenebilir. İnternet sitemizi inceleyerek Artvin’de bulunan iş fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

No Pozisyonlar
1 Finansal Danışman
2 Yazılım Uzmanı
3 IOS Developer – Remote
4 Satış Danışmanı
5 Turkcell Saha Satış Temsilcisi
6 Kurumsal Satış Uzmanı
7 Mağaza Müdürü / Rize – Artvin
8 Mağaza Müdürü
9 Electrıcal & I&C Maıntenance Manager-Arkun
10 İletişim Danışmanı
11 Balık Yemi Satış Sorumlusu
12 Artvin – Mağaza Müdürü
13 Harita Mühendisi
14 Koçtaş Fix Müşteri Danışmanı Artvin (Borçka)
15 Kurumsal Satış Uzmanı

Güncel Artvin İş İlanları için TIKLAYIN.

10 Comments

 1. Artvın hopada ıkamet edıyorm lıse mezunuyum. Esınde bende işsizız. Herhangi bır torpılımz yada Tanıdığımız da yok. İkimizde Allahtan korkan ısıne sadık insanlarız. Lutfen barı bırımızı işe alın. Coook Zordayz. Vırus nedenı ıle hıc bir yere goremedk. ALLAH ASKINA TANER BEY BIZ VALLAHI AİLECEK SIZE OY VERDİK. NOLUR BIR İŞ

 2. Merhaba lisans mezunuyum, sanat tarihi mezunuyum. Artvin’in ilçesinde yaşıyorum ,Bilgisayar sertifikasına sahibim Belediyenizde çalışmak üzere başvurmak istiyorum.

 3. MERHABA UZMAN ÇAVUŞLUKTAN KENDİ İSTEĞİM İLE İSTİFA ETTİM UZUN ZAMANDIR İŞSİZİM ÖNLİSANS MEZUNUYUM E SINIFI EHLİYETİM BULUNMAKTADIR MESAJIMI DİKKATE ALMANIZI DİLER SAYGILARIMI SUNARIM 05362963552

 4. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 5. selam herkese ankarada oturuyorum her sene artvine geliyorum artvin e yerleşmek istiyorum belediyede çalışmak istiyorum ilginize teşekkür ederim. Tel. 0543 897 4964

 6. Artvin ilçesinde ikametgah ediyorum…işletme lisans mezunuyum…. özel bir şirkette 5 yıllık iş tecrübem var ve Artvin li biri olarak Belediyeniz de çalışmak çok isterim… şimdiden teşekkür ederim 🙂 tel:0539 551 96 93

 7. ANKARADA YAŞIYORUM EĞER Kİ KADROLU OLARAK YARDIMCI OLMAYI DÜŞÜNÜRSENİZ ARTVİNDE GÖREV YAPMAK İSTERİM TEL :0534 504 69 35

 8. 6 yıl arçelik lg tezgah çalıştırdım artvinliyim belediyesinde çalışmak istiyorum izmit te ikamet ediyorum tam bir artvin hastasıyım her yaz memleketime giderim belediye miz de görev almak istiyorum 05557144430

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*