Bartın Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Bartın Belediyesi Personel Alımı

1991 yılına kadar Zonguldak ilinin ilçesi konumunda olan Bartın, 1991 yılında il statüsüne kavuşmuş ve Türkiye’nin 74. ili olmuştur.

Bartın belediyesi işçi alımı

Bartın Belediyesi Personel Alımı

Vatandaşlarının memnuniyetini sağlamaya, mahalli müşterek ihtiyaçlarını ekonomik ve etkili şekilde karşılanmaya, yerel ekonominin gelişimi ve kentlilik bilincini artırmaya yönelik çalışmaları ile öncü adımlara imza atan Bartın Belediyesi,  bünyesinde çalıştırmak üzere çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu.

Bartın Belediyesi İşçi Alımı

Sözleşmeli işçi kadrosuyla belediye bünyesine zabıta alımı ve temizlik işleri birimine işçi alımı yapacağını açıklayan Bartın Belediyesi, bu birimlerde çalışmak isteyen vatandaşlarının başvurularını kabul etmeye başladı. Kadrosunda engelli personellere de yer verecek olan Bartın Belediyesi,bu pozisyon için başvuran adayların başvurularının engelli durum raporu ile birlikte yapılması şartıyla kabul edileceğini duyurdu.

Bartın Belediyesi İş İlanları

Bartın Belediyesi, doğası, tarihi ve kültürel değerleriyle bütünleşmiş, estetik kent dokusuyla ön plana çıkan ve yerli yabancı herkesin görmek istediği, geleceğin kalkınmış Bartın’ının inşa edilmesi hedefi doğrultusunda yoğun çaba harcamaktadır.

Bartın Belediyesi resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada belediyenin bu hedeflerini benimseyebilecek ve bu hedefler doğrultusunda özverili ile çalışabilecek deneyimli/deneyimsiz işçi alımı yapılacağını belirtti.

Bartın Belediyesinin başlatmış olduğu kayıt dışı istihdama son projesi kapsamında vermiş olduğumuz linkten buraya tıklayarak proje hakkında bilgiler alıp ve bu proje kapsamında eğitimlere katılabilirsiniz.

 

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Bartın  İş İlanları

Bartın iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Bartın iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Bartın iş ilanları

 • Kabin Memuru (Host)

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Bartın iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Güncel Bartın personel alımı haberlerini anında öğrenmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Ulus belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Amasra belediyesi iş ilanları için tıklayın.

10 Comments

 1. Merhaba sizinle çalışmak istiyorum.
  Belgelerim: SRC2 SRC4 PİSİKOTEKNİK şoförlük deneyimim var.

 2. Merhaba sizinle çalışmak istiyorum. Belgelerim: SRC2. SRC4 Pisikoteknik şoförlük deneyimim var.

 3. Merhaba eş durumundan Bartın’da yaşamak istiyrouz Akdeniz Üniversitesi Kamu yönetimi mezunuyum Bartın Belediyesinde bir işim olsa her iki tarafada güzel katkısı olacağına inanıyorum

 4. Merhaba üç aydır işsizim iş arıyorum sizinle çalışmak isterim Bartın da iş arıyorum

 5. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 6. mrb ben baya zamandır istanbulda guvenlık olarak calısmaktayım ailemde ayrı kalmanın nedemek oldugunu herhalde tahmın edebılısınızz cocuklarım esım onlar gozumde tutuyo ama elden ne gelır keske fırsatım olsada bartında onların yanında bır is bula bılsem ve bartın beledıyesınde calısan personel ola bısem umarım bırgun kısmet olur bartınımı ve aılemı sevıyorumm saygılarımlaa

 7. SİZİNLE BERABER OLMAK VE ÇALIŞMAK İSTERİM SİZDE BENİMLE ÇALIŞMAK İSTERSENİZ

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*