İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bayburt Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Bayburt Belediyesi Personel Alımı

Tarihi M.Ö. 3000’ li yıllara  dayanan Bayburt, Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan tarihi ve kültürel zenginlikleri ile dikkat çeken ve sürekli olarak gelişme gösteren bir ilimizdir.

Bayburt belediyesi işçi alımı

Bayburt Belediyesi Personel Alımı

Bayburt Belediyesi şehrin çehresini değiştirmek, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmek adına yatırımlar yapmakta ve şehrin dinamizmini sürdürülebilir kılmaya çalışmaktadır. Bu bağlamda çok sayıda personel ihtiyacı doğduğunu açıklayan Bayburt Belediyesi, tam zamanlı olarak çalışabilecek deneyimli/deneyimsiz personel alımı yapacağını duyurdu.

Bayburt Belediyesi İşçi Alımı

Tarım ve hayvancılığa dayalı bir ekonomik işleyişe sahip olan Bayburt Belediyesi, şehrin mimari yapısını güzelleştirmek ve modernizasyonunu sağlamak adına yapacağı personel alımlarında belediye bünyesinde çeşitli birimlerde çalıştırmak üzere taşeron işçi alımı da yapacağını belirtti.

Bayburt Belediyesi İş İlanları

Bayburt Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyenlere bekledikleri haberi internet sitesinden yaptığı açıklama ile duyuran Bayburt Belediyesi, temizlik işleri ve zabıta birimine sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti.

Alınacak personeller arasında engelli personel alımı da yapılacağını belirten Bayburt Belediyesi, yaptığı açıklamada bu pozisyon ile işe girmek isteyen adayların başvuru şartlarını incelemeleri gerektiğine de yer verdi.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Bayburt Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bayburt Belediyesi personeli olmak isteyenlerin belediyenin insan kaynakları birimine başvurularını iletmeleri ya da Bayburt İşkur şubesine giderek iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Bütün başvurular Bayburt Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilecek olup, aranan kriterlere uygun olan adaylar mülakata tabi tutulacaktır. Mülakatları da başarı ile tamamlayan adaylar belediye bünyesinde kendisine uygun pozisyonda işe başlayacaktır.

Bilgi için tıklayın.

Bayburt  İş İlanları

Bayburt iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Bayburt iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Bayburt iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Bayburt iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Aydıntepe belediyesi iş ilanları için tıklayın.

6 Yorum

 1. deniz kaya 27 Şubat 2014

  calismak ıstyorum sizinle acil işe ihtıyacm var05423010787

 2. VİLDAN KURT 1 Mart 2014

  MERHABA ESKİŞEHİRLİYİM4 YILLIK OKUL ÖNCESİ EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİNDEN MEZUNUM.İŞ ARAMAKTAYIM.BÜNYENİZDE BULUNAN İŞLERDE ÇALIŞMAK İSTERİM DEVAMLI OLARAK.BABAM VEFAT ETTİ KARDEŞİMİ OKUTACAĞIM ACİL İŞE İHTİYACIM VAR SAYGILAR..

 3. VİLDAN KURT 1 Mart 2014

  YUKARIDAKİ İLANNINIZA TEL YAZMAK İSTİYORUM.0 507 190 0303

 4. Meral MENTEŞ 14 Mayıs 2014

  1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 5. resul 23 Mayıs 2014

  Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 6. RESUL 23 Mayıs 2014

  Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir