İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bayburt Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Bayburt Belediyesi’nde çalışmak isteyenlere müjde! Bayburt Belediyesi iş ilanları, iş başvurusu, engelli personel, zabıta ve temizlik işleri ve personel alımı haberleri personelalimi.gen.tr’de!

Bayburt Belediyesi İş İlanları

Şirin ve güzel bir çiçeği andıran Bayburt, yoğun olarak Çepni nüfusunun yaşadığı şehirlerimiz arasında bulunur. Şehrin temel geçim kaynağı hayvancılık ile tarım üzerine kurularak insanların yaşam standardının birbirine yakın oluşmasını sağlamıştır. Şehir, mevcut imkanların dahilinde göçler vermiş; fakat özünü kaybetmeyerek yoluna devam etmeyi bilmiştir. Şehirde birbirinden güzel tarihi yapılar dikkatimizi çekerken Dede Korkut Türbesi tüm bunların evvela başında gelir ve mutlaka ziyaret edilmelidir.

Bayburt Belediyesi Personel Alımı

Bayburt Merkez Belediyesi’nin ulaşım, yönetim, bilişim, güvenlik alanlarında gerçekleştireceği personel alımlarına belediyenin insan kaynaklarını kullanarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bayburt Merkez Belediyesi’nin gösterdiği personel alım faaliyetleri, belirlenen sayıda kişinin istihdam alacağı yönde devam eder. Bu sebeple belediye sınırları içerisinde çalışmak isteyen kişinin elini çabuk tutarak hareket etmesi fakat bir anlık heyecanla yanlış kararlar vermemesi gerekir.

Bayburt Belediyesi şehrin çehresini değiştirmek, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmek adına yatırımlar yapmakta ve şehrin dinamizmini sürdürülebilir kılmaya çalışmaktadır. Bu bağlamda çok sayıda personel ihtiyacı doğduğunu açıklayan Bayburt Belediyesi, tam zamanlı olarak çalışabilecek deneyimli/deneyimsiz personel alımı yapacağını duyurdu.

Bayburt Belediyesi İş İlanları

Bayburt Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyenlere bekledikleri haberi internet sitesinden yaptığı açıklama ile duyuran Bayburt Belediyesi, temizlik işleri ve zabıta birimine sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti.

Alınacak personeller arasında engelli personel alımı da yapılacağını belirten Bayburt Belediyesi, yaptığı açıklamada bu pozisyon ile işe girmek isteyen adayların başvuru şartlarını incelemeleri gerektiğine de yer verdi.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Demirözü Belediyesi Personel Alımı

Demirözü Belediyesi’nin ilçe genelinde yapmış olduğu personel alımlarından yararlanabilmek adına belediyeyi ziyaret edebilir ya da belediyenin insan kaynaklarıyla görüşebilirsiniz. Güvenlik, denetleme, ulaşım alanlarında personel alımları yapacak olan belediyeye insan kaynakları üzerinden başvuru yapabilmek mümkün; fakat başvuru öncesinde belediye tarafından sunulan şartlar ile arzu edilen vasıfları dikkatle incelemeniz gerekir.

Aydıntepe Belediyesi Personel Alımı

Hukuk, mimari, denetim, bilişim, idari işler, güvenlik olmak üzere birbirinden farklı birçok alanda personel alımları gerçekleştirecek olan Aydıntepe Belediyesi’nde çalışabilmek adına belediyenin insan kaynakları bölümüne iş başvurusu yaparak ilk adımınızı atabilir ya da daha öncesinde belediyenin ilgili bölümleri ile görüşme yoluna gidip de mevcut işler hakkında bilgi alabilirsiniz. Yapacağınız başvuru, belge yönünden eksiksiz; vasıf itibari ile tamam olmalıdır.

Bayburt Belediyesi İşçi Alımı

Tarım ve hayvancılığa dayalı bir ekonomik işleyişe sahip olan Bayburt Belediyesi, şehrin mimari yapısını güzelleştirmek ve modernizasyonunu sağlamak adına yapacağı personel alımlarında belediye bünyesinde çeşitli birimlerde çalıştırmak üzere taşeron işçi alımı da yapacağını belirtti.

Bayburt Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bayburt Belediyesi personeli olmak isteyenlerin belediyenin insan kaynakları birimine başvurularını iletmeleri ya da Bayburt İşkur şubesine giderek iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Bütün başvurular Bayburt Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilecek olup, aranan kriterlere uygun olan adaylar mülakata tabi tutulacaktır. Mülakatları da başarı ile tamamlayan adaylar belediye bünyesinde kendisine uygun pozisyonda işe başlayacaktır.

Bilgi için tıklayın.

6 Yorum

 1. deniz kaya 27 Şubat 2014

  calismak ıstyorum sizinle acil işe ihtıyacm var05423010787

 2. VİLDAN KURT 1 Mart 2014

  MERHABA ESKİŞEHİRLİYİM4 YILLIK OKUL ÖNCESİ EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİNDEN MEZUNUM.İŞ ARAMAKTAYIM.BÜNYENİZDE BULUNAN İŞLERDE ÇALIŞMAK İSTERİM DEVAMLI OLARAK.BABAM VEFAT ETTİ KARDEŞİMİ OKUTACAĞIM ACİL İŞE İHTİYACIM VAR SAYGILAR..

 3. VİLDAN KURT 1 Mart 2014

  YUKARIDAKİ İLANNINIZA TEL YAZMAK İSTİYORUM.0 507 190 0303

 4. Meral MENTEŞ 14 Mayıs 2014

  1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 5. resul 23 Mayıs 2014

  Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 6. RESUL 23 Mayıs 2014

  Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir