Bilecik Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Bilecik Belediyesi Personel Alımı

Osmanlı Devletinin, Türk Osmanlı kültürünün ve mimarisinin temellerinin atıldığı Bilecik, 20 Nisan 1924 tarihinde il olarak kabul edilmiştir.

Bilecik belediyesi işçi alımı

Bilecik Belediyesi Personel Alımı

Ekonomisi genel anlamda tarım ve hayvancılığa dayanan Bilecik ilinin işsizlik rakamlarını düşürmek ve şehre modern bir kimlik kazandırabilmek adına sanayinin oldukça önemli olduğunun bilincinde olan Bilecik Belediyesi, son yıllarda sanayi yatırımlarına ağırlık vererek sanayinin gelişmesini sağlamıştır.

Bu bağlamdaki yatırımları ile örnek gösterilen bir belediye olan Bilecik Belediyesi, sanayinin gelişmesine paralel olarak vatandaşlarının da kalkınması için yaptığı yatırım alanlarında istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu.

Bilecik Belediyesi İşçi Alımı

İnternet sitesinden yaptığı duyuru ile çok sayıda sözleşmeli işçi ve taşeron işçi alımı yapacağını açıklayan Bilecik Belediyesi, bu bağlamda belediye bünyesinde açılacak olan kadronun büyük oranda temizlik işleri bölümüne ayrılacağını belirtti.

Bilecik Belediyesi İş İlanları

2019 yılı itibariyle 280 bini aşmakta olan nüfusunun taleplerini karşılama doğrultusunda önemli adımlar atan Bilecik Belediyesi, talepleri karşılama doğrultusunda genişletilen hizmet kadrosuna yeni elemanlar alınacağını duyurdu.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci

Bilecik Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bilecik Belediyesi bünyesinde işçi olmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan işçi alım ilanını inceleyerek kendilerine uygun olan pozisyon için ikametlerine en yakın İşkur bürolarına giderek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Yapılan başvuruları olumlu olarak değerlendirilen adayları İşkur yetkilileri, Bilecik Belediyesi insan kaynakları yetkililerinin de katılacağı mülakatlara davet ederek ikinci bir elemeye tabi tutulmaktadır.

Bilgi için tıklayın

Bilecik  İş İlanları

Bilecik iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Bilecik iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Bilecik iş ilanları

  • Kalite Kontrol Elemanı
  • EĞİTİM DANIŞMANI

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Bilecik iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Bilecik bozüyük belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Osmaneli belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Söğüt belediyesi iş ilanları için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*