Kayapınar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kayapınar Belediyesi Personel Alımı

İlk yerleşim yeri Peyas köyü olan Kayapınar’da belediyecilik faaliyetleri 1991 yılında başlamış ve  yıllar içinde büyük gelişme göstererek 2004  yılında çıkan belediyecilik yasasıyla birlikte Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin ilk kademe belediyesi  olmuştur.

Modern şehir anlayışıyla yatırımlarını gerçekleştiren Kayapınar Belediyesi, yaptığı sosyal ve ekonomik yatırımlarla yoğun nüfus almıştır.

Bu nüfusun bütün gereksinimlerini hızlı ve güvenli bir şekilde çözümlemek isteyen ve vatandaşlarının memnuniyetine önem veren Kayapınar Belediyesi, bu bağlamda kadrosuna çok sayıda personel alımı yapmayı planlamaktadır.

Kayapınar Belediyesi Personel Alımı

Kayapınar Belediyesi İşçi Alımı

Yatırımları dikkate alındığında kadrosuna çok sayıda işçi alımı yapacağı öngörülen Kayapınar Belediyesi’nin bu işçileri genellikle zabıta, temizlik işleri, park ve bahçeler, destek hizmetleri gibi birimlerde istihdam edeceği tahmin edilmektedir. Vatandaşlarına sağlayacağı hizmetlerin çalışanları vasıtasıyla olabileceğinin bilincinde olan kurum, çalışanlarının motivasyonlarını sürekli yüksek tutmaya gayret göstermektedir.

Mesai saatleri, sosyal haklar, resmi izinler konusunda çalışanları arasında ayrıcalık yapmayan belediye yetkilileri herhangi bir sebeple mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan işçilerine ek mesai ücreti ödemektedir.

Kayapınar Belediyesi Memur Alımı

Kimi adaylar sadece memur kadrolarını hedeflemektedirler. Unutulmamalıdır ki her bir kadro için özel şartlar olabilmektedir. Bu şartlar kuruma ve kadroya göre de değişebilmektedir. Kayapınar Belediyesi memur alımı başvuru şartları ise genellikle aynı olmaktadır. En az ortaöğretim (lise) mezunu adaylar memur alımlarında şansını deneyebilmektedir.

Adayların donanımlı olmaları kimi zaman etki ediyor, kimi zaman ise bunun bir önemi yok. Çünkü bazı kadrolarda “deneyim” aranırken, düz memurluk gibi bir kadro için bu ayrıntı önemsiz olmaktadır.

Kayapınar Belediyesi İş İlanları

Her alanda olduğu gibi personel alım sürecinde de katılımcı, planlı, kaliteli, yenilikçi, güvenli, şeffaf ve sürdürülebilir bir ilke edinen Kayapınar Belediyesi, internet sitesinden yayınladığı iş ilanlarında kadrosuna alacağı personellerin değerlendirilme sürecinde bu ilkelere dikkat edileceğini belirtmektedir.

Kısa süre içerisinde internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak personel alımı yapacağını bütün vatandaşlarına duyurmayı planlayan kurum, Kayapınar’ı çağdaş çalışmaları ile dünyada örnek olarak gösterilen, sürdürülebilir gelişmişlik düzeyinde, yaşam kalitesi yüksek bir şehir yapma hedefindedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Kayapınar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kayapınar Belediyesi kadrosunda sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak yer almak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvuruları uygun görülen adaylarla insan kaynakları birimi iletişime geçmekte ve mülakat için belediyenin ilgili birimine çağrılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Kayapınar İş İlanları

Şayet ilçe içerisinde ikamet ediyorsanız, Kayapınar iş ilanları ile size en uygun mesleği bulabilmeniz mümkündür. Bunun için sadece yeni açılan ilanları kontrol edin ve en uygun olduğunu düşündüğünüz ilana başvurunuzu gerçekleştirin. Müracaat sırasında iş başvuru formu hazırlarken çeşitli kariyer sitelerinin donanımlı CV örneklerinden yararlanabilirsiniz.

Güncel Kayapınar iş ilanları

  • Temizlik ve servis elemanı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Kayapınar iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*