Bingöl Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Bingöl Belediyesi insan ve çevre odaklı vizyonuyla hizmetlerine devam etmektedir. Bünyesinde birçok farklı iştirak olup, her yıl büyük bir ivme ile gelişme göstermektedir. Bu nedenle farklı zamanlar eleman gereksinimleri olmaktadır.

Geniş bir yapısı olması sebebiyle bunlar herhangi bir pozisyona dair verilebilmektedir. Memur, işçi ya da farklı bir kapsamda personel olarak başvurmak istiyorsanız, bunları takip etmeniz yeterlidir. Ardından gerekli başvurular yapılabilir.

Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir konu Kamu Personeli Seçme Sınavıdır. Devlete bağlı olduğu için bir takım pozisyonlar eleman alımlarında bunu talep edebilir. Buna önceden girmek sizin faydanıza olacaktır. Eğer iş arıyorsanız Bingöl’de bulunan özel sektör firma ve işletmelerini değerlendirmeniz de mümkündür.

Bingöl Belediyesi Personel Alımı

Bingöl Belediyesi İş İlanları

Toplum ve çevreye önem veren Bingöl Belediyesi personel ihtiyacı olduğunda karşılamak için ilan yayınlamaktadır. Bunları takip etmek ve başvurmak istiyorsanız, her gün incelemek gerektiği bilinmelidir. Belirli tarihlerde yayınlanmadığı için düzensiz hareket etmek sorunların çıkmasına neden olabilir.

Ayrıca bir işe başvururken talep edilen şartları taşıyor olmanız da incelenmektedir. Bu nedenle ilanın önceden değerlendirilmesi, gerekli bilgilerin tümünü almanıza yardımcı olacaktır. Bunların bilincinde olarak yaptığınız başvurular daha olumlu sonuçlanabilir. Bingöl Belediyesi,

 1. Park ve Bahçe İşçisi,
 2. İşçi,
 3. Temizlik İşleri Görevlisi,
 4. Şoför,
 5. Arşivci,
 6. Memur,
 7. Güvenlik,
 8. Zabıta ve daha birçok pozisyonda alım yapabilir.

Eğer tüm ilanları her gün incelerseniz, size uygun pozisyonları vakit kaybetmeden bulabilirsiniz.

Bingöl Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Günümüzde iş arayan birçok kişi ilk sıralarda belediyeleri değerlendirmektedir. Bingöl Belediyesi de bu kapsamdadır. Bingöl’de yaşıyorsanız, kurumun ilanlarını takip etmek size uygun birçok ilanı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bingöl Belediyesi çok sayıda pozisyona sahip olup, tüm çalışanlarını sosyal haklardan eşit ve tatmin edici şekilde yararlandırır. Bünyesine çalışan olarak katılmak istiyorsanız, ilanlar yayınlandığında kendi sitesinden takip etmeniz mümkündür.

Bunun yanında İŞKUR resmi sitesine girerek de işleri bulabilirsiniz. İlan.gov.tr, Resmi Gazete de bunlar iş ilanları için incelenebilecek kaynaklar arasındadır.

Bingöl Belediyesi İş Başvurusu

Resmi iş başvurularının nasıl yapıldığı birçok kişi tarafından karıştırılsa da kolay bir yapıları bulunmaktadır. Bunun için sadece ilanı ayrıntılarıyla incelemeniz gerekir. Zira duyurularda hangi pozisyona alım yapılacağından, başvurunun adresine kadar tüm bilgiler vardır.

Bu nedenle Bingöl Belediyesi iş başvurusu yapmak istiyorsanız bunları okumanız, sizden talep edilen belgelerle beraber gitmeniz yeterlidir.

Bingöl İş İlanları

Bingöl’de çalışılabilecek birçok yer bulunmaktadır. Belediye harici kamu kurumları ilan yayınladığında başvuru yapılabilir. Bunun yanı sıra özel sektörde yayımlanan kariyer fırsatları da online platformlardan incelenebilir.Böylece size uygun işler kısa sürede bulunabilir. Sitemizi düzenli olarak takip ederseniz, Bingöl’de bulunan iş imkanları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

No Pozisyonlar
1 Birevim Tasarruf Finans Uzmanı-Doğu Anad. Bölgesi
2 IOS Developer – Remote
3 Mağaza Satış Temsilcisi -Bingöl
4 Tasarruf Finans Uzmanı
5 Mağaza Satış Temsilcisi Bingöl
6 Gratis Satış Danışmanı Bingöl
7 Asansör Muayene Mühendisi
8 Home Office Engelli Müşteri Danışmanı
9 Bölge Satış Temsilcisi
10 Home Office- Çağrı Merkezi Müşteri Danışmanı / Bingöl
11 Dağitim Merkezi̇ Şube Sorumlusu – Bi̇ngöl
12 Planlı Bakım Mühendisi
13 Asansör Muayene Mühendisliği
14 Satış Pazarlama Sorumlusu
15 Harita Mühendisi

Güncel Bingöl İş İlanları için TIKLAYIN.

26 yorum

 1. Bende bingöllüyüm ama istanbulda ikamet ediyorum. Bir binada kapıcılık yapmaktayım ama kentsel dönüşüm sebebiyle bina yıkılıcak Bende bingöle yerleşmek ve belediyede çalışmak istiyorum. Kendime ait arabamda var. Uygun bir kadrodq aranıza katılmak istiyorum

 2. Slm Ben Ömer Artunç Bingöl içmeler de ikamet etmekteyim. Bingöl belediyesinde sürekli işçi olarak engelli kadrosunda çalışmak isterim.Yardimci olursanız sevinirim

 3. İyi günler ben ismail aslen Bingöllüyüm istanbul sarıyer belediyesinde çalışıyorum inşaat işçisiyim yaklaşık 3,5 yıldır burda çalışıyorum ancak burda kiracıyim geçinemiyorum bingöl belediyesinde çalışmak istiyorum belediyecilikte tecrübem var bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz

 4. İyi günler ben ismail aslen Bingöllüyüm istanbul sarıyer belediyesinde çalışıyorum inşaat işçisiyim yaklaşık 3,5 yıldır burda çalışıyorum ancak burda kiracıyim geçinemiyorum bingöl belediyesinde çalışmak istiyorum belediyecilikte tecrübem var bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz

 5. 23 yaşındayım bingölde doğdum ve halen ikamet etmekteyim. askerliğimi yaptığım bolu 2. komd. tugayından 12.02.2013’te terhis oldum satış danışmanlığını yaptığım teknoloji mağazasında diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetim ile yönetici vasfında bulunan potansiyeliminde bulunduğunu beyan eder. Sizinle çalışmaktan onur duyarım.
  İYİ ÇALIŞMALAR…

 6. 23 yaşındayım bingöll’üyüm 15 yıldır istanbul da oturuyorum hep bingölüme gelir giderim kendi giyim mağazam vardı krizden dolayı kapattık şöförlük yaptım 4 sene 12 yaşımdan beride araba kullanırım b sınıfı ehliyetim var bu ay b+e yaptırıyorum ehliyetimi şöförlüğüm çok iyidir istanbulun trafiğinde araba kullanmak kolay değil kazasız belasız kullandım arabayı herzaman diksyonum çok iyidir ben bingöl de yaşamak ve bingöl belediyesinde çalışmak istiyorum sizlerle çalışmak çok güzel olucak benim için. kendimide size kanıtlamış olurum bekarım lise mezunuyum askerliğimi yaptım kendi memleketimde çalışmak ve memleketime yararlı biri olmak istiyorum bingölde vodafone baisinde 1 yıl çalıştım bilgi işlemde 0538 849 90 16 en kısa zamanda haberlerinizi bekliyorum 🙂

 7. MERHABALAR BEN ALİ BİNGÖL DE İKAMET ETMEKTEYİM AKSARAY ÜNİVERSİTESİ YEREL YÖNETİMLER MEZUNUYUM AYNI ZAMAN SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMÜ İKİNCİ SINIFTA OKUMAKTAYIM BİLGİSAYAR BELGEM VE KOSGEP KATILIM BELGEM VAR BELEDİYENİZİN BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.0536 939 34 83

 8. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 9. Önlisan bilgisayar programcı mezunuyum bölümüme uygun iş imkanı var mı sizden ricam olduğu taktirde haber Verir misiniz ilginizden dolayı teşekkür ederim iyi günler.

 10. 24 yaşındayım bingöl merkezde oturuyorum.Bingöl Meslek yüksekokulundan mezunum şuan açıköğretimden de kamu yönetimi okuyorum. Bana uygun iş varsa çalışmak isterim.

 11. BEN MALATYA OTURUYORUM DİYARBAKİR DİCLE UNV MEZUNUM
  EVLİ BİR COCUK ANNESİYİN BELEDYENİZDE UYGUN BİR İŞTE CALİŞMAK İSTİYORUM ASLEN BİNGÖLLÜYÜM. SİZDEN GELECEK İYİ HABERİ BEKLİYORUM.05435941416 İYİ CALİMALAR

 12. 28 YASİNDAYİM MALATYA DA İKAMET EDİYORUM 4 YIL UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM ŞUAN BOŞUM BU DURUMA UYGUN BELEDYENİZDE BANA UYGUN BİR İŞTE ÇALİŞMEK İSTİYORUM. BİLİYORUM BOŞ YERE BAŞVURUYORUM BENİMKİSİ BİR UMUT İNŞALLAH OLACAK ALLAHİN İZNİYLE.05435941416 İYİ ÇALİŞMALAR

 13. 27 YASINDAYIM BİNGÖL DE İKAMET EDİYORUM. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*