İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bingöl Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Bingöl Belediyesi Personel Alımı

Cumhuriyetin ilanından sonra 1926 yılında Elazığ iline bağlanan Bingöl, 1929 senesinde Muş”a bağlanmış ve 1936 yılında çıkarılan bir kanunla il haline getirilmiştir.

Bingöl belediyesi işçi alımı

Bingöl Belediyesi İşçi Alımı

Taşeron işçilerin büyük bir çoğunluğunun belediye kadrosuna geçmesiyle birlikte birçok belediye gibi bazı alanlarda tekrar taşeron işçi kadrosuna ihtiyaç duyan Bingöl Belediyesi’nin ilerleyen dönemlerde ihtiyaç duyulduğu miktarlarda ve aralıklarda taşeron işçi ve sözleşmeli işçi alacağı öngörülmektedir.

Bingöl Belediyesi Personel Alımı

Ekonomisi genel anlamda tarım ve hayvancılığa dayanan Bingöl’de ekonomik faaliyetlerin çeşitliliğini arttırmaya yönelik yatımlar yapan ve bu bağlamda organize sanayi bölgesi kurarak bunu havalimanı ile desteklemeyi hedefleyen Bingöl Belediyesi, giderek arttırdığı yatırım alanlarında istihdam etmek üzere deneyimli/deneyimsiz çok sayıda personel alımı yapacak.

Bingöl Belediyesi İş İlanları

Bingöl Belediyesi’nin resmi internet sitesi üzerinden personel alımının ne zaman ve nasıl olacağı ile ilgili net bir iş ilanı yayınlanmamış olsa da belediye bünyesine temizlik işleri işçisi, zabıta ve engelli personel kadrosu başta olmak üzere diğer birimlerde de açılacak birçok kadroya personel alımı yapılacağı bilinmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Bingöl Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımı yapacağını genellikle internet sitesi üzerinden duyuran Bingöl Belediyesi’nin bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların internet sitesi üzerinden yayınladığı iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ya da İşkur bürolarına giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Yapılan bütün ön başvurular Bingöl Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilerek aranan kriterlere uygun olan adaylarla iletişim bilgileri üzerinden irtibat sağlanmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Bingöl  İş İlanları

Bingöl iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Bingöl iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Bingöl iş ilanları

 • Müşteri Hizmetleri Yetkilisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Bingöl iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Genç belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Solhan belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Karlıova belediyesi iş ilanları için tıklayın.

18 Yorum

 1. erdal uzun 22 Ocak 2014

  27 YASINDAYIM BİNGÖL DE İKAMET EDİYORUM. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

 2. ömer balat 5 Şubat 2014

  alımlar nezaman olacak ve hangi pozisyonlara alım olacak bilgilendirirseniz sevinirim

 3. cihan 22 Şubat 2014

  28 YASİNDAYİM MALATYA DA İKAMET EDİYORUM 4 YIL UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM ŞUAN BOŞUM BU DURUMA UYGUN BELEDYENİZDE BANA UYGUN BİR İŞTE ÇALİŞMEK İSTİYORUM. BİLİYORUM BOŞ YERE BAŞVURUYORUM BENİMKİSİ BİR UMUT İNŞALLAH OLACAK ALLAHİN İZNİYLE.05435941416 İYİ ÇALİŞMALAR

 4. bahar 22 Şubat 2014

  BEN MALATYA OTURUYORUM DİYARBAKİR DİCLE UNV MEZUNUM
  EVLİ BİR COCUK ANNESİYİN BELEDYENİZDE UYGUN BİR İŞTE CALİŞMAK İSTİYORUM ASLEN BİNGÖLLÜYÜM. SİZDEN GELECEK İYİ HABERİ BEKLİYORUM.05435941416 İYİ CALİMALAR

 5. cihan 22 Şubat 2014

  28 YAŞİNDA

 6. Ramazan arslan 14 Mart 2014

  Lise mezunuy um e ehliyetim var sertifikalarım çok bana göre ış varsa çalışmak isterim alımlar ne zaman olacak haberimiz olsun lütfen

 7. muhammet 5 Nisan 2014

  24 yaşındayım bingöl merkezde oturuyorum.Bingöl Meslek yüksekokulundan mezunum şuan açıköğretimden de kamu yönetimi okuyorum. Bana uygun iş varsa çalışmak isterim.

 8. veysi 8 Nisan 2014

  inşaat teknikeriyim bunyenizde calismak istiyorum

 9. veysi 8 Nisan 2014

  inşaat teknikeriyim sizinle calişmak istiyorum 05422104376

 10. veysel 5 Mayıs 2014

  Ben ortepedi engellisiyim lise mezunuyum ve anadolu kamu yönetimi okuyorum. belediyelerde iş olursa çalışmak istiyorum

 11. muhammed 8 Mayıs 2014

  Önlisan bilgisayar programcı mezunuyum bölümüme uygun iş imkanı var mı sizden ricam olduğu taktirde haber Verir misiniz ilginizden dolayı teşekkür ederim iyi günler.

 12. halil aslan 22 Mayıs 2014

  yüksek ziraat mühendisiyim sizinle çalışmak istiyorum….

 13. RESUL 23 Mayıs 2014

  Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 14. ALİ 30 Mayıs 2014

  MERHABALAR BEN ALİ BİNGÖL DE İKAMET ETMEKTEYİM AKSARAY ÜNİVERSİTESİ YEREL YÖNETİMLER MEZUNUYUM AYNI ZAMAN SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMÜ İKİNCİ SINIFTA OKUMAKTAYIM BİLGİSAYAR BELGEM VE KOSGEP KATILIM BELGEM VAR BELEDİYENİZİN BÜNYESİNDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.0536 939 34 83

 15. özgür çifçi 26 Haziran 2014

  23 yaşındayım bingöll’üyüm 15 yıldır istanbul da oturuyorum hep bingölüme gelir giderim kendi giyim mağazam vardı krizden dolayı kapattık şöförlük yaptım 4 sene 12 yaşımdan beride araba kullanırım b sınıfı ehliyetim var bu ay b+e yaptırıyorum ehliyetimi şöförlüğüm çok iyidir istanbulun trafiğinde araba kullanmak kolay değil kazasız belasız kullandım arabayı herzaman diksyonum çok iyidir ben bingöl de yaşamak ve bingöl belediyesinde çalışmak istiyorum sizlerle çalışmak çok güzel olucak benim için. kendimide size kanıtlamış olurum bekarım lise mezunuyum askerliğimi yaptım kendi memleketimde çalışmak ve memleketime yararlı biri olmak istiyorum bingölde vodafone baisinde 1 yıl çalıştım bilgi işlemde 0538 849 90 16 en kısa zamanda haberlerinizi bekliyorum 🙂

 16. ferat baysal 25 Temmuz 2014

  slm ben bingöl belediyesınde işçi olarak çalişmak isterım yardımçi olursaniz sevinirim ehliyetim de var E dir 5323646936

 17. GÖKHAN 14 Ağustos 2014

  23 yaşındayım bingölde doğdum ve halen ikamet etmekteyim. askerliğimi yaptığım bolu 2. komd. tugayından 12.02.2013’te terhis oldum satış danışmanlığını yaptığım teknoloji mağazasında diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyetim ile yönetici vasfında bulunan potansiyeliminde bulunduğunu beyan eder. Sizinle çalışmaktan onur duyarım.
  İYİ ÇALIŞMALAR…

 18. gamze 14 Kasım 2014

  ben kpssden 64 aldım 2,sınıf ünv okumaktayım siizn belediye ptt ve devlet bünyesinde çalışmak istiyorum yardımcı olurmuusnuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir