Bitlis Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Bitlis Belediyesi Personel Alımı

Tarihsel yapıların ağırlıkta olduğu bir vadi içinde kurulduğundan “Vadideki Güzel Şehir” diye anılan Bitlis, Cumhuriyet’in ilanından sonra il olmuştur.

Bitlis belediyesi işçi alımı

Bitlis Belediyesi İşçi Alımı

Bitlis Belediyesi kadrosuna alacağı memurlara genel olarak KPSS şartı getirirken, işçi statüsünde çalıştıracağı personellerini ise genellikle sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak kadrosuna dâhil etmektedir.

Bitlis Belediyesinde memurlar ile aynı mesai saatlerinde çalışan işçilerin belediye tarafından tanınan sosyal hakları da hemen hemen aynıdır.

Bitlis Belediyesi Personel Alımı

Ekonomisi genel olarak tarım ve hayvancılığa dayanan Bitlis, yer şekillerinin ve terör olaylarının etkisiyle uzun yıllar gelişme gösterememiştir.

Bitlis’i geliştirmek ve kalkındırmak için vatandaşlarının talepleri doğrultusunda hareket eden Bitlis belediyesi, tarım ve hayvancılığın yanı sıra sanayi faaliyetleri ile de kalkınmayı amaçlamıştır.

Bu anlamda Bitlis sınırları içerisinde fabrika kurmak isteyenlere çeşitli kolaylıklar sağlayan Bitlis Belediyesi ayrıca şehrin çehresini değiştirmek adına önemli yatırımlar da yapmaktadır.

Bitlis Belediyesi, iş gücüne gereksinim duyan bu yatırımların doğrultusunda çok sayıda deneyimli/deneyimsiz personel alımı yapacak.

Bitlis Belediyesi İş İlanları

Bitlis Belediyesi, bünyesinde çalıştırmak üzere bazı birimlerde ihtiyaç duyduğu personeller için internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınlamakta ve bu şekilde Bitlis Belediyesi kadrosunda çalışmak isteyen bütün vatandaşlarını bilgilendirmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Bitlis Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bitlis Belediyesi personeli olmak isteyenlerin, belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı duyuruları takip etmeleri ve kendi niteliklerine uygun olan çalışma birimleri için iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak müracaatlarını tamamlamaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Bitlis  İş İlanları

Bitlis iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Bitlis iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Bitlis iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Bitlis iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Tatvan belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Güroymak belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Ahlat belediyesi iş ilanları için tıklayın.

3 yorum

 1. slm ben hersan mahallasinden ikamet etmekteyim 15 yıllık şöförüm işsizim maddi sıkıntı çekiyorum kiradayım… sizden iş istiyorum yardımlarınızı bekliyorum

 2. ben 8 Agustus mahallesinde ikamet etmekteyim işsizim mobilya ve dekorasyon bölümünden mezun olmuşum maddi durumum iyi değil sizlerden iş yardımlarınızı bekliyorum yüzde kırk dört özürlüyüm eve ben kendim bakıyorum

 3. ben BİTLİS 8 ağustos mahallesinde ikamet etmekteyim. işsizim ven iki yıllık mobilya dekorasyon bölümünden mezun oldum maddi durumdan da sıkıntı çekiyorum özel sektörde olsa razıyım. sizlerden iş yardımlarınız bekliyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*