Bolu Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Bolu Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Bolu iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Bolu’da kaliteli ve nitelikli hizmetler sunan Bolu Belediyesi, her sene yapısını büyütmektedir. Bünyesinde çok sayıda iştirak olup, çok sayıda projesi bulunmaktadır. Bu durumlar yılın değişik dönemlerinde, yeni personel gereksinimlerinin oluşmasına neden olmaktadır

Bolu Belediyesi personel alımı

Tabiatın kalbi Bolu sloganıyla hizmetlerine devam eden Bolu Belediyesi verdiği hizmetleri daha da ileri götürebilmek ve kaliteyi yükseltmek adına sene içerisinde farklı zamanlarda personel alımı yapıyor. Bağlı iştirakleriyle birlikte birçok alanda hizmet veren belediyenin bu bağlamda personel ihtiyacı da fazla oluyor. Bu ihtiyacı giderebilmek için sene içerisinde personel alım ilanı açan Bolu Belediyesine birçok vatandaş iş için başvuru yapabiliyor.

Bolu Belediyesi İş İlanları

Bolu Belediyesi bağlı şirketlerle birlikte birçok pozisyon için personel alımı yapıyor. Personel alımı için yayınlanan ilanlar belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanıyor ve duyuruluyor. Bu bağlamda iş ilanlarına başvuruda bulunmak için resmi internet sitesini takip etmek gerekiyor. Belediye ayrıca İŞKUR üzerinden de başvuru yapabiliyor. Başvuru tarihlerinde yapılan başvurular hızlı bir şekilde değerlendirilerek geri dönüş yapılıyor.

Bolu Belediyesi Personel Alımı

Bolu Belediyesi personel alımı yapıyor. Birçok hizmet ve yatırım için personel ihtiyacı olan belediye bu çerçevede birçok pozisyon için personel alımı yapıyor. Personel alımları belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarıyla yapılıyor. İş ilanlarını takip edenler ve ilanlarda belirtilen şartları sağlayanlar başvuruda bulunarak belediyede istihdam ediliyorlar. Bu noktada sene içerisinde zaman zaman belediyenin resmi internet sitesi ile birlikte Bolu Belediyesi iş ilanları için bizim sitemizi de takip etmek gerekiyor.

Bolu Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Bolu Belediyesi en çok engelli vatandaş istihdam eden belediyeler arasında yer alıyor. İlgili ve boş pozisyonlarda önceliği engelli vatandaşlara veren belediye personel alımlarının belirli bir yüzdesini bu vatandaşlara ayırıyor. Bu çerçevede belediyenin yayınlamış olduğu iş ilanları üzerinden engelli raporunu da ibraz eden vatandaşlar başvuruda bulunabiliyorlar. Değerlendirilen başvurular neticesinde belediyede farklı pozisyonlarda istihdam ediliyorlar.

Bolu Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Diğer belediyeler gibi Bolu Belediyesinin de en çok ihtiyaç duyduğu personeller işçiler oluyor. Senenin farklı zamanlarında işçi kadrosunu güçlendirmek için işçi alımı yapan Bolu Belediyesi bu işçileri sözleşmeli ve sözleşmesiz olarak istihdam ediyor. Özellikle Bolu ve çevresinde yaşayanların başvurdukları ilanlar neticesinde onlarca işçi Belediyenin farklı birimlerinde istihdam edilerek hizmet kalitesinin yükselmesine yardımcı oluyor. Bu noktada Bolu Belediyesi hem sözleşmeli hem de sözleşmesiz personellerin sosyal haklarını gözetiyor.

Bolu Belediyesi Zabıta Alımı

Bolu Belediyesinin en önemli birimlerinden olan Zabıta Birimi senenin farklı zamanlarında personel alımı yapıyor. En az lise mezunu olmak, Bolu’da ikamet etmek ve yüz kızartıcı suça bulaşmamak kaydıyla yapılan alımlara bu şartları taşıyan onlarca vatandaş başvuruda bulunabiliyor. Bu çerçevede zabıta alım ilanlarını takip ederek başvuruda bulunulabilir. Bu sayede zabıta biriminde zabıta memuru olarak istihdam edilmek kolaylaşabilir.

Bolu Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Bolu Belediyesinin personel alımı yaptığı bir diğer birim ise özel güvenlik birimi oluyor. Şehrin hemen her noktasında görev yapabilen özel güvenlik personeli için iş ilanı açan belediye ilanlarda belirli fiziki şartların taşınmasını istiyor. Bu noktada hem belediye binalarında hem de şehrin kamuya açık alanlarında görev yapan özel güvenlik elemanı alımı için başvuru şartlarını taşıyanlar rahatlıkla başvuruda bulunabilirler.

Bolu Belediyesi İş Başvurusu

Bolu Belediyesine iş başvurusunda bulunmak son derece kolay oluyor. Resmi internet sitesinden yayınlanan iş ilanında belirtilen şartları taşıyorsanız yine ilanda belirtilen yönlendirmeleri takip ederek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İş başvurusu ile ilgili her türlü ayrıntı ilanda belirtiliyor. Dolayısıyla ilanları takip etmek ve buna başvuru yapmak gerekiyor. İstenen evrakları zamanında belediyeye teslim etmek ve başvuruyu tamamlamak gerekiyor.

Bolu Belediyesi Duyurular

Birçok belediye yapmış oldukları hizmetleri, açılışları, devam eden yatırımları ve şehirde yaşayan vatandaşları ilgilendiren birçok bilgiyi internet sitelerinden duyurular sayfasından paylaşıyor. Ayrıca personel alımı yapan belediyeler de duyurular yoluyla iş ilanlarını duyurabiliyorlar. Bu noktada Bolu Belediyesi de duyurular bölümünden hem belediye hem de şehirle ilgili birçok bilgi paylaşıyor. Duyurular kısmını takip ederek iş ilanlarından haberdar olmak mümkün oluyor.

Bolu Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Bolu Belediyesinde çalışılacak birçok birim bulunuyor. Sene içerisinde bu birimlerde birçok pozisyonda boşluklar oluşuyor ve buna göre personel alımı yapılıyor. Bu birimler İtfaiye, temizlik işleri, su ve kanalizasyon, park ve bahçeler, zabıta, insan kaynakları, fen işleri, kültür ve sosyal işler vb. birimler oluyor. Bu noktada bu birimler için sene içerisinde belediye tarafından birçok personel alımı yapılıyor.

13 Comments

 1. Barış karabulut ben konya Ereğli belediyesinde fen işleri müdürü asvalt şantiyesinde tamirci ve bakım onarım ustası olarak 13 yıldır çalışmaktaydim şu an boş olduğum için iş başvurusu yapmak istedim

 2. Bolu belediyesinde temizlik işçisi, odacı, veyahut getir götür işleri yapacak eleman alımınız olursa talibim efendim Teşekkür ederim.

 3. İnşaat teknikeri yım sozlesmeli ihtiyacınız varsa çalışmak isterim 4 5 yıl kendi alanimda geçmişim var t.ederim dönüş yapmanızı bekliyorum

 4. Ziraat teknisyeniyim belediyenizde sözleşmeli olarak çalışmak istiyorum mesajıma geri dönerseniz sevinirim

 5. merhaba boluda yasiyorum bir kizim var ve ikinci evliligimi yaptimsuan calisiyorum ama vardiyali oldugu icin kizima bakamiyorum adliyemizde bir ay sureli calismistim avukat yaninda yanliz arkadasin biri cikarilmama malim olduadliye ortamini biliyorum o yuzden bana bi yardiminiz dokunursa cok sevinirim saygilarimla.

 6. 20.04.1981 bolu dogumluyum ortaokul mezunuyum bekarim 3 cocugum var calistigim isyerleri tansel a.s basoglu kablo ve sekreterlik yaptim ailemle kaliyorum cocuklarima bakmakla yukumluyum seyit mh.avsar sok. No 22.is ariyorum

 7. şırnak cizrede uzman cavus olarak gorev yapmaktayım 31.12.2014 tarıhınde sözleşmem bitimine mütakip durumuma uygun boş kadronuza atanmak ıstiyorm gereginin yapılmasını arz ederim
  iletişim:05325503642

 8. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 9. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

 10. çevre sağlık teknisyeniyim belediyenizde sözleşmeli olarak çalışmak istiyorum mesajıma geri dönerseniz sevinirim

 11. 27 YASINDAYIM BOLU DA İKAMET EDİYORUM. 3 YILA ASKIN UZMAN ÇAVUŞ GÖREVİNDE BULUNUP KENDİ İSTEĞİMLE FESH ETTİM. DURUMUMA UYGUN KADROYA ATANMAK İSTİYORUM. 532 713 39 38 İYİ ÇALIŞMALAR….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*