Ardahan Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Ardahan Belediyesi Personel Alımı

1924 yılında ilk kez il olarak kabul edilen Ardahan, 1926 yılında giderek azalan nüfusu sebebiyle il statüsünü kaybederek Kars iline bağlı bir ilçe olmuştur. 1992 yılında bölgede meydana gelen gelişmelerin ve halkın da yoğun talebinin etkisiyle Kars ilinden ayrılarak tekrar il statüsünü kazanmıştır.

Ardahan belediyesi işçi alımı

Ardahan Belediyesi Personel Alımı

Ardahan Belediyesi yoğun göç veren bir coğrafyada olmasına rağmen yaptığı yatırımlarla dikkat çekmektedir. Bu yatırımların asıl amacını Ardahan’ı geliştirmek ve şehir dışına göçü önlemek olarak belirten Ardahan belediyesi, yaptığı yatırımlarla hem il genelinde hem de belediye bünyesinde çok sayıda personel alımı yaparak istihdamı arttırmaya çalışmaktadır.

Ardahan Belediyesi İşçi Alımı

İnternet sitesinden yaptığı açıklama ile çok sayıda sözleşmeli işçi ve taşeron işçi alımı yapacağını belirten Ardahan Belediyesi, açıklamasında bu bağlamda açılacak olan kadronun büyük oranda temizlik işleri bölümüne ayrılacağına da değindi.

Ardahan Belediyesi İş İlanları

Ardahan Belediyesi resmi internet sitesinde yayınlanan iş ilanlarında belediye bünyesine alınacak adaylarda aranan özellikler olarak ilköğretim veya lise mezunu olmaları ve Ardahan il sınırları içerisinde ikamet etmeleri öncelikli şartlar olarak belirtildi.

Ardahan Belediyesi insan kaynakları birimi yaptığı açıklamada bu şartlara uygun olan adayların zabıta alımı ve temizlik işleri işçi alımı kategorilerine göre uygun oldukları pozisyonlara başvuru yapmaları gerektiği bilgisini de aktardı.

Ardahan Belediyesi Ticaret ve Fuar Alanı Projesi

Ardahan Belediyesi’nin başlatmış olduğu ticaret ve fuar alanı projesi Ardahan iline iş ve ticaret hacminde olumlu katlılarda bulunacaktır. Bu konu ile alakalı Ardahan Belediyesi ticaret ve fuar alanı projesi linkine tıklayarak gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Ardahan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ardahan Belediyesi personeli olmak isteyen Ardahanlı vatandaşların belediyenin internet sitesi üzerinden yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları ya da Ardahan Belediyesi insan kaynakları birimine giderek iş başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Ardahan  İş İlanları

Ardahan iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün. Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

No Pozisyon
1 Full Stack Developer
2 Customer Support & Call Center Agent / Home Office
3 Bireysel Tahsilat Temsilcisi
4 Tahsilat Temsilcisi
5 Tıbbi Satış Temsilcisi
6 Remote .Net Developer – Full Stack
7 Flemenkçe Inbound Müşteri Danışmanı Tüm Türkiye
8 Gündem Editörü & Akşam (Uzaktan Çalışma)
9 Almanca Bilen Havayolları Müşteri Temsilcileri
10 Stant Görevlisi
11 Full Stack Developer / Home Office
12 Tıbbi Ürün Tanıtım & Satış Temsilcisi(Tüm Türkiye)
13 Satış Mühendisi
14 .Net Yazılım Uzmanı
15 Teknoloji Danışmanı
16 Saha Destek Personeli – Tecrübeli
17 Pilates Eğitmeni
18 Mağaza Müdürü – Tüm Türkiye
19 Mağaza Satış Danışmanı
20 Almanca Bilen Müşteri Danışmanı (Part-Time)
21 Sigorta Saha Satış Uzmanı
22 Mağaza Müdürü (Tüm Türkiye)
23 Gayrimenkul Değerleme Uzmanı
24 Modelist – Elazığ
25 Müşteri Danışmanı – Full/Part Tüm Türkiye
26 Kalite Güvence Sorumlusu

Ardahan iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Ardahan iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Ardahan iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Göle belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Çıldır belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Hanak belediyesi iş ilanları için tıklayın.

6 Comments

 1. Merhaba. Ardahanlıyım önlisans mezunuyum 2 yıldır iş arıyorum bulamıyorum ödemem gereken okul kredi borcum var. Lütfen yardımcı olur musunuz. Bu gençlerin seslerini duyun artık lütfen

 2. Merhabalar ;
  Öncelikle Ardahanlıyım İstanbul’da yaşamaktayım memleketim Ardahan’a geri dönmek istiyorum işletme önlisans mezunuyum aktif şöförlüğüm bulunmaktadır B sınıfı ehliyetim ve silahlı güvenlik kimlik kartım bulunmaktadır belediyede iş imkanı istiyorum saygılarımla

 3. merhaba bir ardahanlı olarak belediyemizde çalışmaktan gurur duyarım türk silahlı kuvvetlerinden kendi isteğim ile ayrılmak zorunda kaldım mesajımın dikkate alınmasını temenni eder saygılarımı sunarım. 05362963552

 4. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

 5. MERHABALAR ESKİŞEHİR DOĞUMLUYUM.OKULÖNCESİ EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİNDEN MEZUNUM.4 YIL ÖNCE BABAM VEFAT ETTİ.YAŞAMIMI İDAM ETTİRMEM İÇİN İŞE İHTİYACIM VAR.05071900303

 6. 2009 YILI GUVENLIK SERTIFIKASINA SAHIBIM AYRICA TURK SILAHLI KUVVETLERI KOMUTANLIGI DAGCI KOMANDO UZMAN CAVUSLUKTAN KENDI ISTEGIMLE ISTIFA ETTIM SIZINLE CALISMAKTAN GURUR DUYARIM TESEKKUR EDERIM…TEL0507 967 46 67

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*