Ardahan Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Ardahan Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Ardahan güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın.

Ardahan Belediyesi Personel Alımı

Ülkemizin küçük illerinden olan ve buna bağlı olarak da küçük bir belediye olan Ardahan Belediyesi Ardahan ili sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlara hizmet götürmek için eksik olan kadrolara personel alımı yapıyor. Hizmet verdiği bölgeye sağlam hizmetler sunmaya çalışan belediye bu hizmetlerin devam etmesi ve kalitesinin yükselmesi adına personel alımı yaparak işçi ve personel kadrosunu dinamik bir şekilde tutmak istiyor. Bu çerçevede belediye yılın farklı zamanlarında iş ilanları açarak personel alıyor.

Ardahan Belediyesi İş İlanları

Ardahan Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden iş ilanları yayınlıyor. Yayınlanan ilanlarda işe alınacak kişilerde aranan şartlar ve işin nitelikleri paylaşılıyor. Vatandaşlar ilanlarda paylaşılan bilgiler doğrultusunda gerekli şartları taşıdıklarını düşünüyorlarsa bu ilanlara rahat bir şekilde başvurabilirler. Bu çerçevede açılan ilanların çoğu belediyenin insan kaynakları birimi tarafından açılıyor ancak alımlar farklı birimler için gerçekleştiriliyor.

Ardahan Belediyesi Personel Alımı

Ardahan ilinde farklı yatırımlar yapmak ve bölge insanını daha da kalkındırmak için hizmet sunmaya çalışan Ardahan Belediyesi bu noktada ihtiyaç duyulan pozisyonlar için personel alımı yapıyor. İnternet sitesi üzerinden yapılan açıklamalarda yapılacak alımların temizlik işleri, şoför ve park bahçe birimi için yapılacağı ve bu noktada başvuruda bulunmak isteyenlerin başvuru formunu doldurması isteniyor.

Ardahan Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Ardahan Belediyesi engelli vatandaşlar için de kadro ayırıyor. Bu çerçevede özellikle engelli vatandaşların kamu kurumlarında istihdam edilmesine destek olan belediye açtığı personel alım ilanlarında engelli vatandaşlar için pozitif ayrımcılık uyguluyor. Bu çerçevede alınacak personelin en az yüzde dördünü engelli vatandaşlar oluşturuyor. Bu bağlamda ilanda belirtilen şartları karşılayan engelli vatandaşlar da iş ilanlarına başvuruda bulunabiliyorlar.

Ardahan Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Ardahan Belediyesi sunduğu hizmetlerin çoğunu taşeron işçiler vasıtasıyla gerçekleştiriyor. Bu bağlamda hizmetlerin aksamaması adına gerek duyulan zamanlarda hem sözleşmeli hem de sözleşmesiz olarak personel alımı yapıyor. İş ilanları üzerinden gerçekleştirilen başvurularla ihtiyaç duyulan birimlere senenin farklı zamanlarında alım gerçekleştiriliyor. Bu çerçevede bu ilanları kaçırmamak için belediyenin resmi internet sitesini takip etmek gerekiyor.

Ardahan Belediyesi Zabıta Alımı

Zabıta birimi belediyelerin olmazsa olmaz birimleri arasında yer alıyor. Bu noktada bu birim için gerektiği zamanlarda sık sık personel alımı yapılabiliyor. Birçok belediye zabıta alımı için özel bir ilan açmazken belediyeye yapılan bireysel başvurular dahilinde değerlendirme yapılıyor. Ancak Ardahan Belediyesi farklı zamanlarda zabıta alımı için ilan açıyor ve bu ilanlarda bazı şartlar sunuluyor. Bu şartları taşıyan birçok kimse bu ilanlara başvurabilir.

Ardahan Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Belediyelerin en çok personel alımı yaptığı pozisyonlardan biri de özel güvenlik birimi oluyor. Hem belediyeye bağlı şirketlerde hem diğer kamu kuruluşlarında ve ham de park ve bahçelerde görevlendirilen özel güvenlik elemanları bu noktada önemli bir görev üstleniyor. Ardahan Belediyesi de belediyenin güvenlik ihtiyacını karşılamak adına farklı zamanlarda personel alım ilanı açıyor. İlanda belirtilen şartlar dahilinde alınan başvurular hızlı bir şekilde sonlandırılıyor.

Ardahan Belediyesi İş Başvurusu

Ardahan Belediyesine iş başvurusunda bulunmak oldukça kolay oluyor. Bunun için belediyenin açtığı ilanları takip etmek ve ilanlarda ifade edilen bilgiler dahilinde başvuruyu tamamlamak yeterli oluyor. Genellikle ilanlarda başvuru için bir form oluyor. Bu formu dikkatli ve doğru bir şekilde doldurarak iş ilanlarına başvuru yapılabiliyor. Bunun yanında bazı başvurular için belediye ekstra evrak isteyebiliyor. Bunun için de istenen evrakları gerekli tarih aralığında belediyeye teslim etmek gerekiyor.

Ardahan Belediyesi Duyurular

Ardahan Belediyesi internet sitesi üzerinde duyurular bölümü bulunuyor. Bu bölümden iş ilanları ile ilgili bilgiler paylaşılıyor. Bu duyuruları takip ederek belirtilen tarih aralığında personel alım ilanlarına başvurmak gerekiyor. Bunun yanında resmi internet sitesi üzerinden paylaşılanlar doğrultusunda iş başvuru sürecini takip etmek gerekiyor. Yapılan başvurular belediye birimlerince hızlı bir şekilde değerlendirilerek sonuçlandırılıyor. Bu bağlamda şartları taşıyan herkes rahatlıkla başvuruda bulunabilir.

Ardahan Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Ardahan belediyesinde personel eksikliği olan birçok birim bulunuyor. İmar birimi, zabıta birimi, fen işleri, itfaiye birimi, temizlik işleri birimi vs. birimlerin her biri için personel alımı yapılabiliyor. Bu noktada duyurularda belirtilen işçi alımlarında tercih edilen pozisyon ve birim için başvuru formu üzerinden başvuru yapılabilir. Ayrıca belediyeye giderek de bu birimler için iş başvurusunda bulunmak mümkün.

9 Comments

  1. Askerden yeni geldim iş istiyorum zabıta seftikam da var yardımcı olursanız çok sevinirim 05343184239

  2. Ardahanlıyım kamu yönetimi lisans mezunuyum kpss 77 puanım var ayrıca bilgisayar işletmeni sertifikam var çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  3. Merhaba. Ardahanlıyım önlisans mezunuyum 2 yıldır iş arıyorum bulamıyorum ödemem gereken okul kredi borcum var. Lütfen yardımcı olur musunuz. Bu gençlerin seslerini duyun artık lütfen

  4. Merhabalar ;
    Öncelikle Ardahanlıyım İstanbul’da yaşamaktayım memleketim Ardahan’a geri dönmek istiyorum işletme önlisans mezunuyum aktif şöförlüğüm bulunmaktadır B sınıfı ehliyetim ve silahlı güvenlik kimlik kartım bulunmaktadır belediyede iş imkanı istiyorum saygılarımla

  5. merhaba bir ardahanlı olarak belediyemizde çalışmaktan gurur duyarım türk silahlı kuvvetlerinden kendi isteğim ile ayrılmak zorunda kaldım mesajımın dikkate alınmasını temenni eder saygılarımı sunarım. 05362963552

  6. Merhaba 6 yıl Uzman Çavuşluk yaptım. Kendi isteğimle istifa ettim şuan boştayım işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.0542 570 56 61 AYRICA SRC BELGEM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR.

  7. MERHABALAR ESKİŞEHİR DOĞUMLUYUM.OKULÖNCESİ EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİNDEN MEZUNUM.4 YIL ÖNCE BABAM VEFAT ETTİ.YAŞAMIMI İDAM ETTİRMEM İÇİN İŞE İHTİYACIM VAR.05071900303

  8. 2009 YILI GUVENLIK SERTIFIKASINA SAHIBIM AYRICA TURK SILAHLI KUVVETLERI KOMUTANLIGI DAGCI KOMANDO UZMAN CAVUSLUKTAN KENDI ISTEGIMLE ISTIFA ETTIM SIZINLE CALISMAKTAN GURUR DUYARIM TESEKKUR EDERIM…TEL0507 967 46 67

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*