Sette Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Sette Mobilya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Sette Mobilya bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sette Mobilya personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1996 yılından bu yana hizmet veren Kıral Mobilya, 2008 senesine geldiğinde marka çalışmalarını hızlandırdı. Faaliyetlerini de Sette Home Garden Office adıyla sürdürdü. Firmanın içerisinde çok sayıda personel olup, dönem dönem iş ilanları açılmaktadır.

Sette Mobilya İş İlanları

Sette Mobilya ile çalışmak, personeli olmak istiyorsanız ilanlar her gün takip edilmelidir. Bunun için internette bulunan kariyer sitelerine önem verilmelidir. Zira birçok firma, kariyer sayfalarını ilan vermede yoğun olarak kullanır. Bu bakımdan,

  1. secretcv.com,
  2. yanibiris.com
  3. LinkedIn,
  4. kariyer.net,

Gibi adresler her gün incelenmelidir. Sette Mobilya, yılın farklı dönemlerinde ihtiyaçlarına göre ilan verebilir.

Nasıl Başvurulur

Sette Mobilya içerisinde çok sayıda departman vardır. Bu durum pozisyonların da farklılaşmasına neden olur. Bunların herhangi birinde gereksinim olursa, firma iş ilanlarını adaylar ile paylaşır. Böylece başvuru da yapılabilir. Bu durumda adaylar kariyer sitelerinden iş ilanlarına nasıl başvuracağını da bilmelidir.

Burada öncelikle ilan verilen sitede üyelik açılır. Zira aksi halde işlemlere devam edilemez. Bu 2-3 dakika gibi kısa sürecek bir aşamadır. Ardından da CV hazırlanır. Çünkü başvuru yapıldığında, firma bu bilgileri inceler ve uyumlu adaylara karar verir.  Bu da tamamlanınca adaylar Sette Mobilya tarafından açılan ilanın sayfasına gelerek, müracaat edebilir.

Ancak hazır bir hesabınız varsa kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak girebilirsiniz. Bu durumda ikinci bir hesap açmanıza gerek yoktur. Bununla beraber özgeçmişin mutlaka kontrol edilmesi önerilir. Zira eski bir hesabın CV’si de güncel olmayabilir. Böylece yolladığınız bilgiler, sizi tam olarak temsil etmez.

Ayrıca başvuru öncesinde ilanın nerede açıldığı, hangi niteliklerin istendiği de önemli bilgilerdir. Zira alım açılan şehre gidemeyecekseniz, mülakata davet almanız durumunda sorun ortaya çıkabilir. İş ilanlarında her pozisyon farklı nitelikleri gerektirebildiği için, adaylar bunu da kontrol etmelidir.

Bundan sonra tek yapılması gereken başvuru butonunu kullanmadır ve ardından beklenir. Çünkü Sette Mobilya yetkilileri, adayları bir değerlendirme sürecinden geçirir. Bunun sonucunda uyumlu görülen kişiler ile irtibat kurularak, bilgi verilir.

Sette Mobilya Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*