Anadolu Bilişim Hizmetleri Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Anadolu Bilişim Hizmetleri personel alımı yapacak!

Anadolu Bilişim Hizmetleri iş başvurusu yaparak sizde Anadolu Bilişim Hizmetleri ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Anadolu Bilişim Hizmetleri personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Anadolu Bilişim Hizmetleri eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Anadolu Bilişim Hizmetleri insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İşe Alma ve Yerleştirme Sistemi

Her yılın başında yapılan “İnsan Gücü Planları” doğrultusunda, boş kadrolara uygun kişiler öncelikle şirket içinden ve Grup içinden temin edilmeye çalışılır. Şirket ve Grup içinden boş kadro ihtiyacı karşılanamadığı takdirde dış kaynaklara başvurulur.

Grup şirketlerimizdeki her bir pozisyon için, pozisyonun gerektirdiği nitelikler tanımlanmıştır ve işe alımlarda, adaylarda tanımlanan bu niteliklerin varlığı ve düzeyi aranmaktadır. İş tanımlarından hareketle pozisyona özel tecrübe, yabancı dil bilgisi gibi özellikler de değerlendirilmektedir.

Pozisyonun gerekliliklerinin yanında, adayların Anadolu Grubu kurum değerleri, kültürü ve yetkinlikleri ile ne ölçüde bağdaştığı incelenmekte, ve önemle göz önünde bulundurulmaktadır. Anadolu Grubu’nun tüm üyelerinin, kurum kültürümüze bağlı, ekip çalışmasına inanan, iletişime açık, gelişmeye önem veren, kültürlerarası çalışabilen, ürün kalitesini ve müşteri tatminini gözeten, katılımcı, girişimci ve yenilikçi bireyler olmaları beklenmektedir.

Anadolu Grubu İnsan Kaynakları Stratejileri

Anadolu Grubu, hedeflerine ulaşmasında en büyük kaynağının çalışanları olduğuna inanarak ; ilke ve değerlerini yansıtan sistemler yaratmakta; çalışanların iş ve özel hayat dengesini koruyarak iş yaşamlarını ve yetkinliklerini geliştirmek, zenginleştirmek  ve motivasyonlarını arttırmak için çabalamaktadır.

İnsan kaynakları politikasını oluştururken çalışanlarına karşı anlayışlı ve duyarlı, Grup şirketlerine karşı sorumlu ve paydaşlarına karşı saygılı olmayı önceliği olarak belirlemiştir.

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*