İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eskişehir Eski Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Eski Personel Alımı Yapacak

Eski’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Eski bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Eski personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Eskişehir Eski personel alımı

Firma Hakkında

ESKİ, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak Eskişehir sınırları içerisinde su ve kanalizasyon hizmetlerinin yönetilmesi amacıyla kurulmuştur.

Eskişehir sınırları içerisinde yaşayan vatandaşların içme, kullanma ve endüstri suyunu ilgili yasal mevzuata uygun olarak temin ederek, kullanıcılara ulaştıran kurum faaliyetlerine kesintisiz bir şekilde devam edebilmek adına personel alımı yapacak.

Hafta içi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayan ESKİ, çalışanlarına faaliyet gösterdikleri birime göre değişmek şartıyla asgari ücret ile 4.500 TL arasında maaş vermekte ve herhangi bir sebeple mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan çalışanlarına ek mesai ücreti ödemektedir.

Eski İş İlanları

Ana faaliyet alanı kapsamında hizmet anlayışında ve uygulamasında ülke çapında örnek ve öncü kuruluşlardan biri olmak hedefinde olan ESKİ, bunun için ilk olarak müşteri memnuniyetini yüksek tutmaya çalışmaktadır. Bu bağlamda müşterilerinin taleplerini daha kısa sürede karşılamak amacıyla personel alımı yapacak olan kurum, konuyla ilgili bütün detayları internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanı ile duyurdu.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Temizlikçi
  • Veznedar
  • Güvenlik Görevlisi

Eski İş Başvurusu Formu

ESKİ personeli olmak isteyenlerin kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı  açık pozisyonları takip etmeleri ve kendilerine uygun pozisyonlar için iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

ESKİ insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurulardan kurum şartlarına uygun görülen adaylara geri dönüş yapılarak mülakata davet edilmekte ve mülakatı başarı ile tamamlayan adaylar oryantasyon sürecine alınır ve işe alım süreci başlatılır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir