Durmazlar Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Durmazlar personel alımı yapacak!

Durmazlar iş başvurusu yaparak sizde Durmazlar ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Durmazlar personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Durmazlar eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Durmazlar insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1956 Yılında Türkiye’de Ali Durmaz tarafından kurulan Durmazlar Makine; bu gün 5 kıtada, 70’in üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır. Durmazlar Makine, ihracat hacmi ve kalitesiyle kendini kanıtlamış bir firma olup; Türkiye’nin makine ihracat sektörünün lideridir. DURMA markasıyla, Dünyanın kabul ettiği normlarda iş güvenliğini dikkate alarak üretimini modern iş merkezlerinde gerçekleştiren uluslar arası bir isimdir.

Durmazlar Makine, firma olarak veya genel satıcıları kanalıyla her yıl bir çok ulusal ve uluslararası fuara katılarak ürünlerini sergilemekte, mevcut ve potansiyel müşterileriyle buluşarak; daima öncüsü olduğu yenilikleri onlarla paylaşmaktadır.

Durmazlar Makine’de, Sac işleme makineleri konusunda her türlü mekanik, hidrolik, pnomatik, CNC, NC vb. kontrollü makineler üretilmektedir. Mekanik Makaslar, Caka Kenet Makineleri , 6-20 mm sac kesme ve açılı kesim kapasiteli Hidrolik Makaslar ve 40-1500 Ton kapasiteli Apkant Presler, Kombine Makaslar ve Punch Makineleri üretilmektedir.

Durmazlar Makine ürünleri, otomotiv sektöründe, elektronik sanayiinde, ulaştırma araçlarının üretiminde, inşaat sektöründe, tekstil makineleri üretiminde, ısıtma-soğutma sanayiinde vb. üretimin önemli süreçlerinde yer almaktadır.

Durmazlar Makine, bu gün Bursa’da Ataevler ve Başköy’de toplam 55.000 m2 kapalı alanda kurulmuş iki üretim tesisi ile, sac işleme makineleri sektörünün Avrupa’daki ve Türkiye’deki en modern ve üstün teknoloji ile donatılmış firmasıdır.

VAR OLMA NEDENİMİZ

Müşterilerine global bir marka olarak kaliteli çözümü zamanında sunmaktır.

İLHAM KAYNAĞIMIZ

Durmazlar müşteri ihtiyaçlarını en iyi şeklide anlayarak uygun çözümü ileri teknoloji ile her seviye atelye ve fabrikanın kullanabileceği halde sunmaktır.

ŞİRKET DEĞERLERİ

 • En iyisi olmak vazgeçilmez hedefimizdir
 • Amacımız sürekli iyileşmedir
 • Süreçler içinde bulundukları çalışanlarımız tarafından iyileştirilebilir
 • Güvenilirlik ve dürüstlük ana prensibimizdir
 • Her iş çıktısı takım çalışması ile oluşur
 • Her müşterimiz kendisini bizim ek müşterimiz gibi hissetmelidir
 • Kapılarımız herkese açıktır
 • Çalışanlarımız en değerli varlıklarımızdandır
KALİTE

Kalite politikamız:

Ürün ve servisleri yüksek kalitede sunarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Durmazlar yönetimi olarak:

 • kalite sistematiğini bir yönetim aracı olarak kullanıyoruz.
 • Her sürecin verimliliğini sürekli iyileştirme için takip ediyoruz.
 • Tüm bunları yaparken iş ortaklarımızı süreç ve görüşlerini de süreçlere katıyoruz.

Açık pozisyonlar için tıklayın.

1 Comment

 1. mrb.1986 ankara doğumluyum.marketinizde kasiyer olarak görev yapmak istiyorum.durmazların elvankent şubesinde.6 yıllık çalışma hayatım oldu.1 yıl kadarda kasiyerlik yaptım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*