Marmarabirlik Personel Alımı ve İş İlanları 2022

1954 yılında kurulan Marmara Birlik kaliteli zeytin yetiştirilmesi,  hasadı ve pazarlanması için kurulmuştur. Günümüzde 30,000 üretici ortağı vardır. 300 üzerinde ürünü mevcut olup, 43 ülkeye ihracatı vardır.

Marmarabirlik İş İlanları

Marmara Birlik kapsamında çalışmak istiyorsanız, öncelikle iş ilanlarını her gün takip etmeniz önerilir. Bunun için kariyer sayfaları, kendi sitesi ve marmarabirlikakademi.com adresi kontrol edilmelidir. Zira işe alım süreçlerinin ilk adımı duyuruları bulmadır. Bu yapılmadığı takdirde başvuru imkânı da kalkar.

Dolayısıyla her aday ilerleyen tarihlerde ilan verilmesi ihtimalini göze alıp, bu kaynakları dikkatlice incelemelidir. Ayrıca bir ilan çıktığında tüm detaylarına bakılmalıdır. Zira her pozisyonun iş tanımları ve gereksinimleri vardır.  Adaylar kendi bilgi ve tecrübesinin, bunlarla uyumlu olduğundan emin olmalıdır.

Nasıl Başvurulur?

Marmarabirlik işe alım süreci esnasında ilgili personel için boş kadroların tespitini yapar. Ardından da ilanlar duyurulur. Ardından eğitim durumu, pozisyonun istediği yetkinlikler, sektörel ve kurum kültürüne uyum gibi hususlara bakılarak, aday listesi hazırlanır. Sonrasında ise adaylara ve işin gereklilik durumuna göre, gerektiğinde profesyonel yardımlar da alınıp,

 1. Yazılı Sınav,
 2. Mülakat,
 3. Ölçme – Değerlendirme, 

Yapılır. Sonrasında iş talep formu hazırlanır. Sonrasında yapılan işlemler doğrultusunda işe alım gerçekleşir.

Adaylar bu nedenle iş alımlarını her gün kontrol etmelidir. İlan verildikten sonra kariyer sitesine verilmişse buraya kayıt olunur. Ancak kaydınız varsa bu işlem gerekmez. Yeni üyeler ardından CV doldurur. Burada bilgi ve yetenekleriniz, doğru şekilde aktarılmalıdır. 

Eğer mevcut profilinize girmişseniz de başvuru öncesinde özgeçmiş kontrol edilmelidir. Zira eskimişse ve yeni bilgileriniz girilmemişse, bu şekilde düzeltilebilir. Ardından ilana gelinerek, başvuru yapılır.

Marmarabirlik hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, marmarabirlikakademi.com ziyaret edilebilir. Burada eğitim ve geliştirme programları altında bulunan,

 1. Stajyer Eğitim Programı,
 2. İşe Giriş Eğitim Programı,
 3. Çalışan Gelişim Programları,
 4. Kişisel Gelişim Programları,

Size firma hakkında daha detaylı bilgiler sağlar. İnsan kaynakları ve kariyer sekmesinde ise,

 1. İnsan Kaynakları Politikası,
 2. İşe Alım Süreci,
 3. Kariyer Yönetimi,

Bulunur. Bu ve diğer sekmelerin kontrol edilmesi, firma için ayrıntılı bilgileri size gösterir.

2 Comments

 1. 5 yildir. kirim sivastapol de yasamaktayim ,istanbul luyum buradaki ,novus atb vs gibi marketlere ve pazarlara gida vs pazarliyorum,herhangi bir firmaya bagli degilim,serbest calisiyorum,burasini ukraynadan rusya aldi ve sivastapoll rusya nin cok onem ve deger verdikleri sehirlerinden biri.su an burada sivastapol de ve kirim da gida sektorunde buyuk olanaklar var.ben burada sizin urunlerinizi marketlere pazarlamak istiyorum,bu konu ile ilgili bana ulasmak isterseniz +7978 007 84 71 VEYA 066 936 65 92 ULASABILIRSINIZ. Adim soyadim demir kemal kir

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*