İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Marmarabirlik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Marmarabirlik Personel Alımı Yapacak

Marmarabirlik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Marmarabirlik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Marmarabirlik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Marmarabirlik iş başvurusu

Firma Hakkında

Sofra zeytinlerinin yetiştirilmesi, üretimi ve pazarlanması ile ilgili olarak hizmet veren Marmarabirlik iş arayanlara müjdeli haberi verdi. Marmarabirlik bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin ilgili alanda sunulan şartları yerine getirdikten sonra başvuru yapması yeterli olacaktır. Marmarabirlik bünyesine binlerce eleman alımı yapacağını resmi olarak açıklamıştır.

Ülkemizde önemli bir değer olarak görülen Marmarabirlik markasının bünyesinde tam zamanlı personel olarak görev alabilmek için ilgili alanda deneyimli olmanız sizin için artı puan olacaktır.

Pazarlama ve üretim kadroları için açılan yerlere binlerce personel alımı yapılacağından bu alanda deneyimli olmak işinizi kolaylaştıran en önemli unsur olacaktır.

Çalışma şartları bakımından personele birçok imkan tanıyan Marmarabirlik hem ekonomik anlamda hem de iş fırsatı anlamında önemli hizmetler sunabilmektedir. Asgari ücretin üzerinde maaş imkanı sunan Marmarabirlik, ortalama 1404TL ile 2000TL maaş vermektedir.

Aynı zamanda uzun dönem işçi alımı yapmaktadır. Tam zamanlı personel alım ilanlarında dikkat çeken şartlar; sicili temiz olmak, en az lise mezunu olmak, ekip çalışmasına uygun olmak vb. şeklinde belirtilmiştir.

Marmarabirlik İş İlanları

Marmarabirlik ile ilgili iş ilanlarına resmi web sayfası üzerinden ulaşmak mümkündür. Ayrıca insan kaynakları sayfasında yer alan duyuruları takip ederek alım yapılacak pozisyonlar ve kadro için gerekli olan şartları inceleyebilirsiniz. Birçok ayrıntıyı veren resmi sayfalar üzerinden başvuru yapmanızda mümkündür.

Marmarabirlik İş Başvurusu Formu

Marmarabirlik iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Marmarabirlik bünyesinde çalışmak isteyen bireyler resmi web sayfası, kariyer sayfası ve İŞKUR sayfası üzerinden en yeni ilanları takip edebilir. Buradaki ilk kaynak resmi sayfa üzerinden ulaşabileceğiniz duyurular ve insan kaynakarı sayfasıdır. İlanlara dair ayrıntılar bu sayfalarda yer almaktadır.

Başvuru için tıklayın.

İnsan kaynakları politikamızın en temel amacı; Marmarabirlik’in misyonu ve vizyonuna bağlı olarak oluşturulan stratejiler doğrultusunda İnsan Kaynakları politikası oluşturmaktır. Kurumumuzun sektördeki öncü pozisyonunu muhafaza edip daha da ilerilere taşıyacak doğru ve nitelikli insan gücünü bünyemize katmaktır.

Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine yardımcı olacak eğitim olanakları sağlamak, katılımcı bir yapı ile personelimizin yaratıcı fikirlerini değerlendirmek, hayata geçirmek, ödüllendirmek, çalışanlarımızı çevre ve iş sağlığı konusunda bilinçlendirmek, organizasyonel verimliliğimizi arttıracak huzurlu ve fonksiyonel bir iş ortamı hazırlamak hususları da politikamızın diğer temel taşlarını oluşturmaktadır.

Bir yorum

  1. demir kemal kir 4 Eylül 2014

    5 yildir. kirim sivastapol de yasamaktayim ,istanbul luyum buradaki ,novus atb vs gibi marketlere ve pazarlara gida vs pazarliyorum,herhangi bir firmaya bagli degilim,serbest calisiyorum,burasini ukraynadan rusya aldi ve sivastapoll rusya nin cok onem ve deger verdikleri sehirlerinden biri.su an burada sivastapol de ve kirim da gida sektorunde buyuk olanaklar var.ben burada sizin urunlerinizi marketlere pazarlamak istiyorum,bu konu ile ilgili bana ulasmak isterseniz +7978 007 84 71 VEYA 066 936 65 92 ULASABILIRSINIZ. Adim soyadim demir kemal kir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir