Atlas Global Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Atlas Global’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Atlas Global bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Atlas Global personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş tarafından kurulmuştur. İlk uçuşunu ise 1 Haziran 2001’de gerçekleştirmiştir. İç ve dış hatlarda tarifeli ve tarifesiz seferlerde yolcu ve yük taşımacılığı yapmaktadır.

Sefer sayılarını her gün artıran Atlas Global 1000’e yakın çalışanıyla beraber hizmet vermektedir.

Atlas Global İş İlanları

Havacılık sektöründe hizmet vermekte olan Atlas Global değişen ve gelişen şartlarla birlikte artık uçak seyahatlerinin giderek önem kazanmasıyla sektörde kendine önemli bir yer edinmiştir. Ülke içi ve ülke dışı birçok sefer düzenlemekte olup bu sefer sayılarını ise her geçen gün arttırmaktadır.

Gelişen bu şartlarla beraber şirketin iş yükü de artmakta bu da birçok yeni personel ve çalışana ihtiyaç duymasına neden olmaktadır. Atlas Global genişleyen ağıyla birlikte sürekli size iş başvurusu yapma ve çalışma imkânı sunmaktadır.

Müşterilerinin her türlü ihtiyacıyla ilgilenen şirket birçok alanda hizmet vermektedir. Mühendisinden hizmet sektörüne kadar her alanda ve pozisyonda kişiler tarafından şirkete başvuru yapılabilir.

Nasıl Başvurulur?

Şirket yıl içerinde sürekli iş ilanı başvuruları açmakta olup öncelikli olarak kariyer.net, secretcv.com, linkedin gibi sitelerden iş ilanlarına bakabilirsiniz. Şirket bu siteler sayesiniz iş başvurularını yayımlamakta olup sizde bu ve benzeri sitelere girip iş imkânı sunulan pozisyonlara bakıp gerekli nitelikleri taşıdığınız takdirde başvurunuzu yapabilirsiniz.

fatgpt

Yine çeşitli sitelerde de dönem dönem iş başvuruları açan şirkete internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İşe alımlarda öncelikli olarak endüstri mühendisliği, makine mühendisliği, sivil hava ulaştırma işletmeciliği bölümlerinden mezun olanları tercih etmektedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Mühendislik: Endüstri, makine gibi mühendislik bölümlerinden mezun olmuş ve makineler konusunda bilgili olan, bunlar üzerinde çalışmalar yapmış kişiler. Yine insan, makine ve malzemeden oluşan sanayi siteminin yönetiminden sorumlu
  • Operasyon: Makine ve ekipman tasarlayıp bunları test etme, mükemmelleştirme ve bunların bakımını sağlamaktan sorumlu.
  • Ulaştırma: Havaalanı, havaalanı yer hizmetleri, ikram ve ulaştırma gibi birçok alandan sorumlu.
  • Hizmet: Müşterilerle ilgilenecek ve onların her türlü ihtiyaçlarına yardım edip onları yönlendirmekten sorumlu.
  • Bakım/Onarım: Gerekli cihazların, makinenin, ekipmanın bakımı, onarımı veya değiştirilmesinden sorumlu.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri:  Hafta içi – Tam zamanlı

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul

Atlas Global Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

4 Comments

  1. Merhaba ben songul basvuruyu nasil cv nasil yapacagiz orta derece ing var saygilarimla

  2. Merhaba Ben Adelen lise mezunuyım 3 lisan var arapça fransizica ve turkşe daha once bu sektör çaliştım .er size oyugun olsa çalişmak istyorum buarada Asıl Cezayir. ama TC var.ikamet maletep 05395770169. oyugun bir pozisyon varsa sizinle çalişmak istyorum sayglar efendim

  3. nasıl başvuru yapacağız cv gönderebilecemiz adres veya baska alan varmı ana dilim rusça biraz ingilizce ve iyi türkçe biliyorum..sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*