Winsa Personel Alımı ve İş İlanları 2023

winsa

Winsa personel alımı yapacak!

Winsa iş başvurusu yaparak sizde Winsa ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Winsa personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Winsa eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Winsa insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Winsa markalı ürünler, Kocaeli Sarımeşe’de bulunan 34.000 m²’si kapalı alan olmak üzere toplam 40.000 m² arsa üzerinde kurulu son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda, büyük bir titizlik ve profesyonellikle üretilmektedir.

Hammaddenin geliş aşamasından, sevkiyat aşamasına kadar tüm üretim süreçleri uluslararası standartlardaki kalite yöntemleri ile test edilmekte ve uzman ekipler tarafından kontrol edilmektedir.

Her geçen gün artan yatırımlarını, daha iyi bir çevre, daha ekolojik ürünler, daha yenilikçi tasarımlar, yüksek verimlilik sağlayan kaliteli ve dayanıklı ürünler yaratmak üzerine kurgulayan ve gerçekleştiren markamız, sektörüne öncülük ederek sürekli olarak yeni pek çok ürünü ve uygulamayı müşterilerine sunmaktadır.

Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri 250’ye varan üretici bayisi ve 550’ye yakın satış noktası ile Türkiye’nin her noktasında tüketicinin kolayca markasına ulaşmasını sağlamaktadır. Kurumsal kimliğine uygun fark edilir showroom yapısı, bayilerinin güleryüzlü ve kaliteli hizmeti, sadece satış odaklı değil, satış sonrası hizmetlerinde de başarılı yapısı Winsa’yı rakiplerinden ayrılan en önemli yönlerinden sadece birkaçıdır.

Açık pozisyonlar

Pozisyon                                      Şehir
Production Team Leader            Kocaeli
Proses Mühendisi                         Kocaeli
Elektrik Bakım Teknisyeni         Kocaeli
Pazarlama ve Satış Uzmanı        Ankara
SPK Raporlama Uzmanı             İzmir
Muhasebe Uzmanı                       İzmir
Mekanik Bakım Mühendisi        İzmir
Kalite Kontrol Teknisyeni           Kocaeli
Üretim Operatörü / Teknisyeni Kocaeli
Forklift Operatörü                       Kocaeli
Personel Özlük İşleri Uzmanı    İzmir
İnsan Kaynakları Yöneticisi       İzmir

İş başvurusunda bulunmak için tıklayın.

1 Comment

  1. Pvc sektörün de 27 yıllık bir tecrübem vardır. Satış pazarlama ölçüm ve bilgilendirme konusunda bilgiliyimdir. Vinsa pvc eğitimi aldım. Abs grup evciler gibi firmalar da çalıştım. Sakarya’daki vinsa pvc eğitimlerin de bulundum. Satış pazarlama işinize talibim. Ankara da ikametgah etmekteyim. Ankara pvc sektöründe tecrübelerime. Luse mezunuyum. 01/11/1977 dogumluyum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*