İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Alfemo Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Alfemo Personel Alımı

İş hayatınızda yeni bir sayfa açmak istiyorsanız, Alfemo personel alımı ilanlarını takip etmeniz ve başvuru tarihleri arasında müracaatınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Mobilya sektöründe öncü olmayı hedefleyen Alfemo eleman alımı yaparak, üretim ve pazarlama kapasitesini artırmak amacındadır.

İlk olarak 1989’da yatak pazarlama şirketi olarak kurulan Alfemo 1993 yılında da oturma grubu üretimlerine başlamıştır. Söz konusu dönemde modüler mobilya üretimi için yatırım kararı alması, şirketin vizyonunu genişletmiştir.

Özellikle 1998’dan bu yana mağazalaşma ve markalaşma süreci başlayan şirketin, bugün ülkemiz genelinde yüzlerce mağazası bulunmaktadır. Alfemo işçi alımı gerçekleştirerek, satış noktalarında ürünleriyle daha fazla tüketiciyi buluşturma amacındadır.

Alfemo Personel Alımı

Alfemo Çalışma Şartları

Yaşamın her anında insan mutluluğu ilkesi ile sektörde belirleyici olmak isteyen Alfemo çalışma şartları ile ilgili ilkelerini İnsan Kaynakları birimine hazırlatmaktadır.

Firmanın çatısı altında çalışmak isteyen adaylar, iki farklı alan için Alfemo iş başvurusu yapabilirler. Bunlardan ilki üretim, diğeri ise satış-pazarlamadır.

Şirketin personellerine sunduğu sosyal haklar ise haftada bir gün tatil ve sigorta yapılmasıdır. Pozisyona göre satış departmanında görev alan kişilere prim verilmekte ve araba tahsis edilebilmektedir.

Ayrıca şirket alt kademe çalışan bireylere, terfi imkânını da sunmakta ve performans değerlendirme testleri sonucunda yöneticilik pozisyonuna kadar gelinebilmektedir.

Alfemo İş İlanları

Alfemo iş ilanları, Kariyer.net üzerinden yayınlanmaktadır. Firmanın güncel iş ilanlarını incelediğimizde satış danışmanı pozisyonunda ciddi bir açık olduğu görülmektedir.

Bu nedenle en az lise mezunuysanız, ikna kabiliyetiniz yüksekse, güler yüzlü, pozitif ve insan ilişkilerinde başarılı biriyseniz satış danışmanı statüsü için başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayrıca bu görev için genellikle mağazacılık sektöründe deneyim kazanmış, kişisel bakım ile dış görünüşüne özen gösteren kişiler alınmaktadır.

Şirketin birçok ilde mağaza bulunmakta ve genellikle İzmir ilinde sıklıkla alım yapılmaktadır. Buna bağlı olarak da Alfemo engelli alımı ile ilgili araştırma yapan bireylerin, İzmir iş ilanlarını yakından takip etmelerini öneririz.

Açık Pozisyonlar

 • Bayi Geliştirme Müdürü
 • Mimar
 • Bakım Onarım Teknisyeni
 • Bakım Onarım Mühendisi
 • Mağaza Müdürü
 • Satış Müdürü
 • Mobilya Tasarımcısı

Alfemo İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Alfemo başvuru için Kariyer.net aracılığıyla yayınlanan güncel ilanları incelemeniz ve kriterlerinize uygun bir ilan bulduğunuzda, üyelik oluşturarak başvurunuzu belirtilen tarihler arasında iletmeniz gerekmektedir.

Şirketin resmi web sitesinde Alfemo iş başvuru formu yayınlanmadığı için dilerseniz mağazalara giderek de form doldurabilirsiniz.

Ancak acil işe ihtiyacınız varsa açık pozisyonları değerlendirmeniz ya da mobilya sektöründeki diğer şirketin alımlarını incelemeniz gerekmektedir. Sektördeki diğer firmalar; Bellona, Çetmen Mağazaları, Merinos, Yataş, Mondi, Doğtaş Mobilya, İpek ve Çilek Mobilya’dır.

5 Yorum

 1. AYŞE NUR 8 Mart 2014

  muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.fabrikanızda bana uygun bir işte çalışmak istiyorum.ilgilenmenizi rica ederim.

 2. yavuz ozdogan 30 Ağustos 2014

  Ben 10 yıldır mobılya montaj olarak calıştım calıştığım yerler bursam ipek konfor tl 05346328599

 3. AHMET PEKUYGUN 2 Eylül 2014

  BURSA NİLÜFERDE İKAMET EDİYORUM MESLEĞİM MOBİLYA DEKARASYON MONTAJ ELEMANI OLARAK İŞ ARIYORUM 1973 DOĞUMLUYUM 0535 5070128

 4. Üçler goktas 4 Eylül 2014

  Teknik servis hizmeti vermekteyim 537 248 36 96 ucler goktas 1978 doğumluyum panel mobilya döşemeleden anlıyorum karabaglar izmir ikametgah adresim

 5. İlkay 20 Haziran 2017

  Iyi çalışmalar alfemo ordu magzasında çalışmaktayım ankara ya tasınmayı düşünüyorum ankara yetkılı Serviste de devam edebilirmiyim konu ile ilgili tarafıma dönüş yapmanızı rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir