Alfemo Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Alfemo’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Alfemo bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Alfemo personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1997 yılında ilk olarak İzmir’de kurulan Alfemo, mobilya üretimleri ile hizmet vermektedir. Müşterilerineoturma odası, yatak odası, genç odası, yemek odası ve daha pek çok ev tekstil ürününü barındıran geniş ürün yelpazesi hizmeti sunmaktadır. Alfemo, üretim aşamalarında kullanılan makine ve ekipmanların son teknoloji ile donanımlı olması ve çevre kirliliğine duyarlı olması açısından da kaliteli ürünler sunmaktadır.

1998 yılından itibaren mağazalaşmaya süreci devam eden Alfemo, günümüzde ise Türkiye’de 100’ü aşkın mağazasında ve dünyada 5 kıtada 50’nin üzerindeki ülkeye hizmet vermeye devam etmektedir.

Alfemo Personel Alımı

Sektör Mobilya,  Mağazacılık
Kuruluş Yılı 1997
Çalışan Sayısı 750
Web Sitesi https://www.alfemo.com.tr/
Açık Pozisyon7 7

Alfemo İş İlanları

Alfemo, yıllık ortalama olarak 150 binin üzerinde takım üretebilecek kapasiteye sahiptir. Her geçen gün artan müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmek amacıyla farklı tarz ve farklı konseptlerde pek çok ürün üreten Alfemo, iş gücü ihtiyaçlarını karşılamak için de zaman zaman bünyesine yeni elemanlar katmaktadır.

Alfemo işe alım yapılacak olan pozisyonları 2 başlık altında toplamaktadır. Bu pozisyonlardan biri üretim departmanı ve diğeri de satış – pazarlama departmanıdır.Çalışanlarına uygun koşullar sunan Alfemo ’nun sağlamış olduğu bir başka avantaj ise çalışanlarına terfi imkânı sunmasıdır. Yöneticiler tarafından elemanlar üzerinde yapılan performans değerlendirilmetestleri ile hak eden elemanlar terfi ettirilerek daha çok haktan yararlanması sağlanmaktadır. Bu durum çalışanları motive ederken iş arayan bireylerinde ilgisini çekmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Alfemo eleman alımı yapılacak olan açık pozisyonları www.kariyer.net sitesindeki kendi sayfasından yayınlamaktadır. Linke tıkladığınızda açılan sayfada Alfemo markasını aratmanız halinde iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.  Bu iş ilanlarından size en uygun olanı seçip gerekli alanları doldurarak iş başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Eğer açık bir pozisyon görünmüyorsa Alfemo ’nun kendi resmi sitesi olan https://alfemo.com.tr/ adresine girerek “Kurumsal” butonuna ardından yeni açılan sayfadaki “İnsan Kaynakları” sekmesine tıklayınız. Bu sayfadaki gerekli alanları doldurarak öz geçmişinizi firmaya iletebilirsiniz. Böylece yeni bir işe alım pozisyonu olduğunda, değerlendirilecek adaylar arasına girebilirsiniz.

Ancak acil işe ihtiyacınız varsa açık pozisyonları değerlendirmeniz ya da mobilya sektöründeki diğer şirketin alımlarını incelemeniz gerekmektedir. Sektördeki diğer firmalar; Bellona, Çetmen Mağazaları, Merinos, Yataş, Mondi, Doğtaş Mobilya, İpek ve Çilek Mobilya’dır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Ürün Geliştirme Elemanı: Hem markanın pazar payının arttırılması hem de müşteri memnuniyetinin sağlanması için mevcut ürünleri yeniden tasarlayarak geliştiren kişilerdir.
 • Satış Danışmanı: Firmanın büyümesi ve kar edebilmesi için ürünlerin satışında etkin rol oynayan bireylerdir.
 • Ürün Yöneticisi: Firma tarafından piyasaya yeni sürülecek olan bir ürünün tasarımı, üretimi ve satışına kadar olan tüm aşamaları yöneten kişilerdir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Alım yapılacak olan pozisyona göre değişmektedir. Genellikle haftada 6 gün, 08:00 – 17:00 arası

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Kocaeli, İzmir, Ankara

Alfemo Benzer İş İlanları

10 Comments

 1. torbalı alpkentte ikamet ediyorum 6 yıllık mobilya dekorasyon baza başlık koltuk iskelet tecrübem var çıraklık ahşap doğrama mezunuyum bodrumda marangoz atölyede merinosta yatsanda polkimada çalıştım alfemodada çalışmak istiyorum 05388293562

 2. 1971 doğumluyum mobilya dekarasyon imalatçı ustasi yim fabrikasında çalışmak istiyorum

  • 1971 doğumluyum mobilya dekarasyon imalatçı ustasi yim izmir karabaglar da ikamet etmekteyim fabrikasında çalışmak istiyorum

 3. Iyi çalışmalar alfemo ordu magzasında çalışmaktayım ankara ya tasınmayı düşünüyorum ankara yetkılı Serviste de devam edebilirmiyim konu ile ilgili tarafıma dönüş yapmanızı rica ediyorum

 4. Teknik servis hizmeti vermekteyim 537 248 36 96 ucler goktas 1978 doğumluyum panel mobilya döşemeleden anlıyorum karabaglar izmir ikametgah adresim

 5. BURSA NİLÜFERDE İKAMET EDİYORUM MESLEĞİM MOBİLYA DEKARASYON MONTAJ ELEMANI OLARAK İŞ ARIYORUM 1973 DOĞUMLUYUM 0535 5070128

 6. Ben 10 yıldır mobılya montaj olarak calıştım calıştığım yerler bursam ipek konfor tl 05346328599

 7. muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.fabrikanızda bana uygun bir işte çalışmak istiyorum.ilgilenmenizi rica ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*