İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kordsa Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kordsa Personel Alımı Yapacak

Kordsa’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kordsa bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kordsa personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kordsa Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Türkiye’de popüler olan markalardan birisi olan Kordsa fiber, lastik, inşaat ve kompozit güçlendirme teknikleri ile endüstriyi yeniden şekillendiren bir dünya markasıdır.

Global anlamda önemli bir değere sahip olan bu marka ülkemizde de personel alımı yapacağını açıklamıştır. Kordsa bünyesinde çalışmak istiyorsanız deneyimli ve ilgili şartları taşıyan bireyler olmanız gerekmektedir. İş ilanlarında gerekli ayrıntıları görebilirsiniz.

İş arayanlara müjdeli haber veren Kordsa, bünyesine binlerce personel alımı yapacağını duyurdu. Hem bünyesindeki kadro açığını kapatmak hem de istihdama katkı sağlamak isteyen Kordsa personel ihtiyacı için uygun olarak iş ilanı yayınladı.

Yayınlanan iş ilanında personel alımı için gerekli şartlarda yer almaktadır.

Kordsa markasının personel alım ilanında yer alan detaylara göre mekanik teknisyen, elektrik teknisyeni ve üretim işçisi kadrolarına alım yapıldığı gözlemlenmektedir. İlgili kadrolarda dönemlik işçi olarak çalışmak mümkündür.

İşçiler asgari ücret ve üzerinde ödeme almaktadır. Aynı zamanda deneyimli veya deneyimsiz olmanız iş başvurusunda fark etmeyecek olan ayrıntılardan birisidir. Erkek adaylar için sözleşme süresince tecilli olması yeterlidir. Diğer şartlar ise klasik iş alımı şartları ile aynıdır.

Kordsa Mobilya İş İlanları

Kordsa tarafından yayınlanan iş ilanlarında gerekli şartları taşımanız ilk kuraldır. İş ilanlarına başvuru yapabilmek için bu alanda deneyimli olduğunuz belirten CV belgeniz ile ilgili sayfa üzerinden başvurunuzu göndermeniz gerekmektedir.

Bireysel başvurularda kapsamlı CV hazırlanması gerektiği belirtilmiştir. Kordsa bünyesinde çalışmak istiyorsanız bu ayrıntılara dikkat etmelisiniz.

Açık Pozisyonlar

 • Üretim İşçis
 • Ofis Destek Eleman
 • Ar-Ge Teknisyen
 • Pres Operatör
 • Kimya Teknisyeni

Kordsa İş Başvurusu Formu

Kordsa bünyesinde çalışmak isteyen kişiler uzun vadeli plan yapabilir. Ancak dönemlik işçi alımlarında kısa vadede çalışma yapma imkanınız bulunmaktadır. İlgili iş ilanlarına kariyer sayfası ve İŞKUR resmi sayfası üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bu sayfalarda başvuru şartlarını görebilirsiniz.

Kordsa bünyesinde çalışmak isteyen kişiler uzun vadeli plan yapabilir. Ancak dönemlik işçi alımlarında kısa vadede çalışma yapma imkanınız bulunmaktadır.

İlgili iş ilanlarına kariyer sayfası ve İŞKUR resmi sayfası üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bu sayfalarda başvuru şartlarını görebilirsiniz.

İş Başvuru için tıklayın.

7 Yorum

 1. Ercan 23 Nisan 2014

  Merhaba ford otosanda çalıştım.manevi sıkıntıdan dolayı ayrılmak zorunda kaldım.sizin bünyenizde çalışmaktan mutluluk duyarım.05413023836

 2. resul 24 Haziran 2014

  Merhaba daha önce çalışmış olduğum firma çalıştıramamış olduğu yeni kısımda daralma yoluna başvurunca biz son giren işçi olarak öncelikle çıkartıldık şu an iş aramaktayım. Kordsa global bünyesinde çalışmak isterim

 3. mitat 13 Kasım 2014

  Korfezden mitat sizin bunyenizde cslismak istiyorum numaram 5366697996

 4. mitat 13 Kasım 2014

  Sizinle calismak istiyorum korfezden numaram 5366697996

 5. Yusuf karaca 25 Aralık 2014

  Kocaeli bünyesinde çalışma isterim mekanik elektrik bünyesinde usta olarak yer almak tan mutluluk duyarım 05443689761

 6. isa 6 Ocak 2015

  Kocaeli bunyesinde calismak isterim meslek lisesi mezunuyum tel 05448329578

 7. Samet SEVİMLİ 4 Şubat 2015

  Kocaeli Yuvam Akarcada ikamet ediyorum.2 yıllık makina teknikerliğinden mezunum sizinle çalışmak isterim.0 554 461 22 20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir