Enza Home Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Yataş Grup’un bir markası olan Enza Home, Türkiye genelinde hizmet veren bir firmadır. Ülkemizde birçok kişi tarafından tercih edilen bir marka olup, Enza Home iş ilanları da zaman zaman açılmaktadır.

Eğer bunlara başvurmak istiyorsanız, Yataş Grup markası olması nedeniyle bu firmanın ilanlarına bakmanız gerekir. Bunlar incelendiğinde Enza Home personel alımı için uygun ilanların bulunduğu görülmektedir.

Kariyer.net üzerinde olan söz konusu ilanlara, bu platformu kullanarak Enza Home iş başvurusu işlemleri yapabilirsiniz. Eğer değerlendirme sürecini de geçerseniz, kısa süre içerisinde başvuru işbaşı yapabilirsiniz.

Sektör Mobilya ve Mağazacılık
Kuruluş Yılı 1979
Çalışan Sayısı 1952
Web Sitesi https://www.enzahome.com.tr/
Açık Pozisyon 10

Enza Home Personel Alımı Yapacak

Enza Home, Türkiye içerisinde birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Bu bakımdan her gün büyümekte olup, bu hızı karşılayabilmek adına personel alımları yapmaktadır. Teknolojinin imkânlarından yararlanan marka, ilanları online bir şekilde vermektedir.

Eğer Kariyer.net platformunda araştırma yaparsanız bu ilanlara uygun olup, olmadığınızı değerlendirebilir, herhangi bir sorun görülmüyorsa başvuru yapabilirsiniz.

Enza Home İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde bulunan Yataş Mağazacılık iş ilanları incelendiğinde, bunların bir kısmının Enza Home için olduğu görülür. Bunlar şöyledir;

  1. Mağaza Satış Temsilcisi: Minimum lise tercihen üniversite mezunu olma, satış ya da mağazacılık tecrübesi bulunma, takım çalışması yapabilme, insan ilişkileri güçlü olma, diksiyonu düzgün olma ve enerjisi yüksek olma gibi nitelikler aranmaktadır.
  2. İç Mimar Satış Temsilcisi: Üniversitelerin iç mimarlık bölümlerinden mezun olma, müşteri memnuniyetine önem verme, zaman yönetme hususunda başarılı olma, mağaza içerisinde satış yapmaya, mağaza ortamında görev almaya yatkın olma gibi niteliklere sahiptir.
Mağaza Satış Temsilcisi/Dudullu Divanev Başvur İstanbul(Asya)(Ümraniye, Ataşehir)
İstanbul Cevahir- Mağaza Satış Temsilcisi Başvur İstanbul(Avr.)(Kağıthane, Sarıyer, Şişli)
İzmir – Satış Temsilcisi Başvur İzmir
Kayseri Kumsmall Avm Satış Temsilcisi Başvur Kayseri
İç Mimar Satış Temsilcisi Başvur Nevşehir
Mağaza Satış Temsilcisi Başvur Ankara
İç Mimar Satış Temsilcisi Başvur İstanbul(Asya)(Tuzla)
Mağaza Satış Temsilcisi Başvur İstanbul(Asya)(Kartal)
İç Mimar Başvur Ankara
Mağaza Satış Temsilcisi Başvur İstanbul(Avr.)

Enza Home yılın farklı dönemlerinde ilan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak istediğiniz zaman yeni ilanlar olabilir. Aynı zamanda ilanların kapanma tarihleri de vardır. Eğer baktığınız zaman ilanların başvuru zamanları geçmişse, yeni ilanlar beklenmelidir.

Bu nedenle Kariyer.net platformunu sürekli olarak kontrol ederseniz, fırsatları kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Enza Home İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enza Home bünyesine katılmak için önce ön değerlendirmeyi, ardından da mülakat sürecini geçmeniz gerekir. Görüşmeyi geçebilmek için ön değerlendirmeye girme şart olup, bunun için şu işlemler yapılmalıdır;

  1. https://www.kariyer.net/is-ilanlari/?ckw=Yatas%20Magazacilik&hc=T&is=1 linkine giriş yapın.
  2. İş ilanlarını inceleyerek, Enza Home ile ilgili olanlara tıklayın ve inceleyin.
  3. Başvurma isterseniz, hesabınızda oturum açın. Üye değilseniz de giriş yapın.
  4. Eğer pozisyon yeteneklerinizle uyum sağlıyorsa, başvur butonunu kullanın.

Tüm bunları sağladıktan sonra özgeçmiş bilgileriniz Enza Home yetkililerine iletilir. Ardından yapılan ön incelemede başarılı ve uyumlu bulunursanız telefon ya da e-mail yoluyla irtibat kurularak, mülakat sürecine dair gerekli bilgiler verecektir. Bunu da geçerek, meslek hayatınıza başlayabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*