İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KFC Personel Alımı ve İş İlanları 2019

KFC Personel Alımı

KFC, %100 taze tavuk eti kullanma yaklaşımı ile 115 ülkede faaliyet göstermektedir. Türkiye’ye ilk olarak 1989’da Turkent A.Ş. tarafından getirilen KFC personel alımı gerçekleştirerek ülkemizde 104 restoran ağı kurmayı başarmıştır.

Marka, restoranlarında sunduğu hizmetin yanı sıra hazır gıda sektöründe evlere de servis hizmeti verdiği için sahada çalıştırılmak üzere de işçi alımı yapmaktadır. KFC eleman alımı detayları ve başvuru formu yazımızda bulunmaktadır.

KFC Personel Alımı

KFC Çalışma Şartları

İddialı büyüme hedefine uygun olarak personel alımı yapan KFC çalışma şartlarını uluslararası standartlara göre düzenlemiş olup, yasalar kapsamında çalışanlarına temel hakları vermektedir. Restoranların neredeyse tüm alanlarında vardiyalı çalışma sistemi mevcuttur.

Bu nedenle yeri gelir mutfakta, yeri gelir restoran içinde görev almak durumda kalabilirsiniz. Türk damak tadına uygun lezzetler üreten firma, şubelerinde oluşan açıklara bağlı olarak ilan vermekte ve ilan detaylarında pozisyona göre çalışma şartları detaylıca belirtilmektedir.

KFC işçi alımı başvurusunda bulunmadan önce ilanların detay kısımlarını dikkatlice incelemenizi öneririz.

KFC İş İlanları

Şirket bünyesinde çalıştırılmak üzere personel aranırken, duyurular çeşitli kanallar üzerinden gerçekleşebilmektedir. KFC başvuru için bu ilanları Kariyer.net, SecretCV.com ve Eleman.net üzerinden takip edebilirsiniz.

Firma genellikle motor kurye, part-time ve full-time restoran çalışanı, garson, aşçı ve kasiyer alımları yapmaktadır. Firmanın personel ihtiyaçlarını sosyal medya hesapları üzerinden de takip edebilir ve açılan ilanlara kısa sürede başvuru yapma şansını yakalayabilirsiniz.

KFC engelli alımı için aktif bir iş ilanı bulunmamaktadır. Engelli personel alımına dair dilerseniz McDonald’s, Burger King, Pizza Hut, Domino’s Pizza ve Popeyes şirketlerinin duyurularını da inceleyebilirsiniz…

KFC İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

KFC iş ilanları üzerinden vasıflarınıza uygun bir pozisyon bulamadıysanız, şirkete genel başvuruda da bulunabilirsiniz. Bunun için öncelikle aşağıda belirtilen linke tıklamanız ve KFC iş başvuru formunu dikkatlice doldurmanız gerekmektedir.

Özellikle zorunlu alanları doldurmadığınız taktirde, başvurunuz şirkete iletilmemektedir. Ayrıca hangi departmanda çalışmak istediğinizi “Başvurduğunuz Pozisyon” bölümünde, hangi şehir için başvuru yaptığınızı da “1. Şehir ve 2. Şehir Tercihi” bölümünde belirtmelisiniz.

Varsa bu alana dair iş tecrübelerinizi belirtmeniz, yoksa da önceki çalıştığınız yerleri yazmanız başvuru değerlendirme aşamasında avantaj yakalamanızı sağlayabilir.

https://www.kfcturkiye.com/insan-kaynaklari/

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir