Yonca Gıda Personel Alımı ve İş İlanları 2022

yonca-gida-personel-alimi

Yonca Gıda personel alımı yapacak!

Yonca Gıda iş başvurusu yaparak sizde Yonca Gıda’ın gücünden güç alabilirsiniz. Yonca Gıda personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Yonca Gıda eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Yonca Gıda insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Yonca Gıda’nın üretim faaliyetlerini sürdürdüğü 3 fabrikası bulunmaktadır… Şirket Ana Ofisimiz, içinde Yonca Gıda Yağ İşletmeleri Fabrikası’nın da bulunduğu Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmetlerini sürdürmektedir. Ayrıca, Yonca Gıda konserve işletmeleri Manisa’nın Karaağaçlı ve Saruhanlı beldelerindeki iki tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yonca Gıda Sanayi A.Ş. Bitkisel Yağ İşletmeleri 1981 yılında Onursal Başkanımız Hasan Türek tarafından Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. İlk kurulduğunda günde 50 ton çekirdek kırma kapasitesine sahip olan bitkisel yağ üretim tesisimiz 2009 yılında, günlük 700 ton yağlı tohum işleme ve 450 ton rafinasyon kapasitesine sahip bir gıda şirketi haline gelmiştir.

Yeni fiziksel rafineri tesisi ile tüm bitkisel sıvı yağ ürünlerini fiziksel olarak rafine eder hale gelen Yonca Yağ İşletmeleri, rafine işlemi ile bitkisel sıvı yağları üretim aşamalarında oluşan yabancı maddelerden uzaklaşmakta, böylece tüketime uygun hale gelmesini sağlamaktadır. Bu işlem, vakum altında yüksek sıcaklıkta yapıldığından rafine edilmiş yemeklik yağ, daha fazla direnç kazandırılıp yağın tüketiciler tarafından kullanımı sırasında ısıya karşı daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Tüm işlemlerin el değmeden ve tamamen bilgisayar kontrollü gerçekleştirildiği rafineride, son olarak dolum ve ambalajlama yapılarak rafine edilmiş Yonca markalı yağlar tüketicilere sunulmaya hazır hale gelmektedir.

“Önce sağlık” anlayışını benimsemiş olan Yonca AR-GE laboratuvarlarında insan sağlığına en uygun yağ değerleri araştırılmaktadır. Tüketicilerin talepleri doğrultusunda sağlığın ve lezzetin bir arada olduğu ürünleri bu araştırmalar sonucunda üretmektedir. Kurulduğu günden itibaren kaliteden ödün vermeden kendi standartlarını oluşturan Yonca, hammadde girişinden ürünün tüketici ile buluştuğu son aşamaya kadar ürünlerini titizlikle kalite kontrol aşamalarından geçirmektedir.

İnsan Kaynakları

Çalışanlarımız… En büyük yatırımımız!

Şirketimiz, gelişen pazar, teknoloji ve insani değerlere paralel olarak insan gücünün geliştiği, işine, çevresine dolayısı ile temelde kendisine saygı duyan bireylerin çalışmaktan mutlu olabileceği, yaklaşan problemlerin önceden fark edilerek zamanında önlemlerin alındığı, stresten uzak bir çalışma ortamı oluşturmayı öncelikli amaç olarak değerlendirilmiş ve programının ilk sırasında bu amaca yer verilmiştir. Bu amaçla kurulduğumuzdan bu yana en büyük yatırımımızı İnsan Kaynağımıza yapıyor, sürekli gelişimin, mutlu ve başarılı personel olacağına inanıyoruz.

Uzun yıllar çalışan personelimizin sayısının her geçen gün artması ve 25 yıla ulaşan çalışanlarımızın varlığı en büyük mutluluğumuz. Biz büyük bir aileyiz ve birlikte güçlüyüz!

Özgeçmişinizi e-mail ile info@yoncagida.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

3 Comments

  1. İse ihtiyacim var.forklift operatoruyum 5yillik sertifikam var.boru fabrikasında calistim GSM:0 545 229 9394

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*