Naramaxx Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kurulduğu günden bu yana moda sektöründe hizmetlerine devam eden Naramaxx, birçok departmana sahiptir. İçerisinde çok sayıda personel olup, firma yerin ihtiyaçlarını iş ilanlarıyla karşılar.

Naramaxx İş İlanları

Naramaxx çok sayıda personeliyle hizmetlerine devam etmektedir. Firmada çalışan gereksinimi oldukça, daha iyi hizmet verebilmek adına alımlar yapılır. Bunlar yılın herhangi bir zamanında olabilir. Dolayısıyla başvurmak isteyenler, kariyer sayfalarını güncel olarak takip etmelidir. Bunlardan bazıları,

 1. SecretCV.com,
 2. Yenibiris.com,
 3. Kariyer.net,
 4. LinkedIn gibidir.

Naramaxx ilerleyen dönemlerde iş ilanlarını bu sitelerden herhangi birine verebilir. Bu durumda başvurular buradan yapılabilir.

Nasıl Başvurulur?

Naramaxx resmi sitesine girildiğinde bir iş formu da vardır. https://www.naramaxx.com/is-basvuru-formu-tr linki takip edilerek, buna hemen ulaşılabilir. Burada,

 1. Adınız Soyadınız,
 2. E-Mail Adresiniz,
 3. Telefon Numaranız,
 4. Fotoğraf,
 5. Adresiniz,
 6. Çalışmak İstediğiniz Departman,
 7. Kendinizden Bahseder Misiniz gibi alanlar vardır ve zorunlu yerler doldurularak başvuru yapılır.

Bunların içerisinde çalışmak istediğiniz departman kısmında şu seçenekler vardır;

 1. Merkez – İnsan Kaynakları
 2. Merkez – Tasarım Departmanı
 3. Merkez – Yazılım Departmanı
 4. Merkez – IT Departmanı
 5. Merkez – Güvenlik Görevlisi
 6. Merkez – Sevkiyat Departmanı 
 7. Merkez –  Üretim Alanı
 8. Merkez – Kalite Departmanı
 9. Mağazalar – Satış Personeli

Eğer firma ilerleyen dönemlerde iş ilanı verirse, başvurular buradan da yapılabilir. Burada ilk olarak ilgili kariyer sayfasında üyeliğe sahip olma zorunluluğu vardır. Zira aksi durumda işlemler yapılamaz. Kısa sürede bir hesap alındıktan sonra CV hazırlanır. Burada kişiler istenen bilgileri, doğru ve eksiksiz biçimde doldurmalıdır. 

Eski tarihlerde bir üyelik oluşturan kişiler ise bunların yerine başvuru işlemlerini, hesaba kullanıcı adı ve şifreyle yapması ardından yapabilir. Ancak öncesinde bilgilerin ne kadar güncel olduğu kontrol edilmeli, değilse yenilenmelidir.

Zira çevrimiçi kariyer sitelerinde iş başvurusu yapılınca bu dosya gönderilir. Eksik olması, kendinizi yeter kadar tanıtamamanıza neden olur. Bunlara dikkat edilerek başvuru yapılması ardından, firmadan haber beklenir. İlgili yetkililer başvuran kişileri bazı hususlara göre değerlendirdikten sonra, uygun görülen kişilerle iletişime geçer.  

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*