İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Doğtaş Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Doğtaş Mobilya Personel Alımı

Türkiye’nin en güçlü mobilya & ev tekstil mağazalarından birisi olan Doğtaş, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir. Türkiye’nin pek çok ilinde bulunan mağazaları ile faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürebilmek için Doğtaş Mobilya personel alımı gerçekleştirmektedir.

Doğtaş Mobilya mağazalarında görev almak isteyen adayların; güler yüzlü, diksiyonu düzgün, işini seven, genel olarak ev düzeni, mobilyaları ve dekorasyonuna ilgi duyan personel olmalıdırlar.

Doğtaş Mobilya Personel Alımı

Doğtaş Mobilya Çalışma Şartları

Doğtaş Mobilya çalışma şartları, kurumun faaliyet politikası gereğince belirlidir. Günlük 8 saat mesai süresi olmaktadır. Bunun dışında personeller; sosyal güvencelerden ve izin hakları gibi diğer haklardan da faydalanabilmektedirler. Bu çalışma şartlarına ek olarak, görev aldığınız pozisyona göre saha yada mağaza içerisindeki ortam şartlarını da dahil etmelisiniz.

Çalışma şartlarınızı aynı zamanda başvuruda bulunacağınız pozisyon için ilan detayları kısmında da bulabilirsiniz. Doğtaş Mobilya başvuru aşamasında çalışma şartlarına dair çok daha fazla bilgi verilmektedir. Öte yandan maaş durumu ise işçi düzeyindeki personeller için en az asgari ücret düzeyinde olup, idari personeller için daha yüksek olmaktadır.

Doğtaş Mobilya İş İlanları

Doğtaş Mobilya eleman alımı güncel iş ilanlarını kariyer sitesinde bulabilirsiniz. Açılan ilanlarda mağaza birimlerinde görevlendirilecek işçi ve yönetim personeli statüsünde alımlar gerçekleştirilmektedir.

İşçi statüsü için açılan iş ilanlarında aranılan kriterler genel olarak adayların beden gücüne dayalı olmaktadır. Doğtaş Mobilya engelli alımı yapmamaktadır. Bu nedenle engelli adayların IKEA, Tekzen, Migros ve Kipa gibi şirketlerin alımlarını takip etmelerini ve incelemelerini öneriyoruz.

Doğtaş Mobilya iş ilanları Türkiye’nin farklı illerinde bulunan mağazalarda açık pozisyonlar doğrultusunda açılmaktadır. Bu sayede adaylar hem bulundukları illerdeki, hem de il dışındaki ilanlar için başvuruda bulunabilirler.

Doğtaş Mobilya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, başvurularını online başvuru yöntemleri ile bildirmelidirler. Bu nedenle adayların güncel bir şekilde internet üzerinden ilanları takip etmeleri gerekmektedir. Kullanmakta olduğunuz akıllı telefon yada bilgisayarınızdan kariyer web sitesi üzerinden ilanları takip edebilirsiniz.

Doğtaş Mobilya iş başvurusunda bulunmak için Kariyer ilanlarını takip ederek, ilanlarda bulunan  “başvuru yap” butonuna tıklayarak başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yapma aşamasında karşınıza Doğtaş Mobilya iş başvuru formu çıkacaktır.

Bu formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurularak başvurunuzu başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.  Doğtaş Mobilya işçi alımı da yapmakta olduğu için firma bünyesinde işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşların da, aynı form aracılığı ile müracaatta bulunması gerekmektedir. İşçi yada idari personel alımına yönelik kriterler farklılık göstermektedir.

Doğtaş’ta Kariyer

Yetkin personeli bünyesinde mutlu bir şekilde tutabilen kuruluşların rekabet avantajını da elde edeceklerini biliyoruz; bu farkındalıkta olan bir grup kimliğiyle teknolojiye yaptığımız büyük yatırımların yanında insan kaynağı açısından da kendimizi geleceğe hazırlıyoruz. 1972 yılında küçük bir aile olarak başladığımız başarı yolculuğuna, bugün artık sayısı 12.000 kişiyi aşan büyük bir aile olarak devam ediyoruz.

Şirketimizin hedeflerine ulaşmasının ve gelişmesinin en önemli unsurunun insan kaynağı olduğu bilincinden hareketle, insan kaynakları politikaları aşağıda özetlenen ilkelere dayanır.

 • Görevin yetkinliğine uygun nitelikte insan seçimini ve görevlendirilmesini gerçekleştirmek,
 • Şirketin büyüme hedefleri doğrultusunda ortaya çıkacak yönetici ihtiyacını içeriden karşılamaya yönelik insan kaynakları uygulamalarını geliştirmek,
 • Şirketteki mevcut insan kaynakları kalitesini arttırmak; yönetici ihtiyacında en az lisans mezunu ve yüksek lisans yapmış kişileri yönetici olarak sisteme kazandırmak, mavi yakalı personel ihtiyacında en az lise mezunu adayları şirkete kazandırmak,
 • Şirketteki mevcut insan kaynağının uluslararası alanda çalışma yapabilmeleri için ihtiyaç olan beyaz yakalı personellerin yabancı dil bilgilerini geliştirmek, işe alımlarda yabancı dil bilen adayları şirkete kazandırmak,
 • Tüm şirket çalışanlarına yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri çalışma ortamı sağlamak,
 • Şirket çalışanlarına şirketin hedefi ve personelin kariyer planına göre şirket içi ve şirket dışı eğitim ve gelişim olanaklarını sağlamak,
 • Şirket içinde iletişim ve ekip çalışmasına ortam sağlamak,
 • Başarıyı teşvik eden ve ödüllendiren sistemler geliştirmek ve uygulamak,
 • Yukarıdaki tüm uygulamalarda etik kurallar ve fırsat eşitliğinin istisnasız uygulanmasını sağlamak.

3 Yorum

 1. recep 14 Ocak 2014

  yedi yıl imalatta çalıştım

 2. Serdal celik 11 Eylül 2017

  Ben adana yuregirden serdar celik mobilya montaj ve koltuk iskelet ve her türlü mobilyaustasiyim evli 3 cocuk babasıyım ise çok ihtiyacım var

 3. Serdal celik 11 Eylül 2017

  Ben adana yuregirden serdar celik mobilya montaj ve koltuk iskelet ve her türlü mobilyaustasiyim evli 3 cocuk babasıyım ise çok ihtiyacım var5447855999

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir