Doğtaş Kelebek Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Doğtaş Kelebek iş başvurusu

Doğtaş Kelebek Personel Alımı Yapacak

Doğtaş Kelebek’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Doğtaş Kelebek bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Doğtaş Kelebek personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Doğtaş Kelebek iş başvurusu

Firma Hakkında

Mobilya sektöründe faaliyetlerini sürdüren ve kendi alanında Türkiye’deki liderlerden biri olan Doğtaş Kelebek, vermiş olduğu çok sayıdaki iş ilanı ile birçok kişi için iş imkanı sağlayacak. Engelli personel alımı , satış departmanı sorumlusu alımı ve satış elemanı alımı gibi birçok farklı pozisyon için alımlar yapılacak. Ayrıca şirket güvenlik alımı da yapacak.

Doğtaş kelebek personel alımı yapacak ve birçok kişiyi, farklı pozisyonlarda çalışmak üzere kadrosuna katacak. İhtiyaç duyulan pozisyonlara göre personel alımı ve işçi alımı yapılmak üzere iş ilanları verilmiştir. Doğtaş kelebek mobilyanın yapacağı eleman alımı sonrasında siz de bu firmanın çalışanı olmak istiyorsanız hemen başvuru yapmalısınız.

Doğtaş Kelebek şirketindeki maaşlar asgari ücretten başlayıp, personelin çalıştığı mevkiye göre artmaktadır. Şirketin çalışma saatleri 8:00 ile 17:30 arasındadır. Ayrıca şirket, çalışanlarına sosyal ve yan hak olarak yemek kartı verip, ulaşım için de servis sağlar.

Doğtaş Kelebek İş İlanları

Doğtaş Kelebek iş ilanları, şirketteki eleman açığına göre farklılıklarda verilmektedir. Şirketin insankaynakları bölümünün aradığı özelliklere sahip olan kişilerin, başvurusu onaylanır ve bu kişiler şirketin kadrosuna dahil edilir. İş başvurusu onaylanan kişiler, tam zamanlı veya yarı zamanlı sistemlerde çalışmaya başlar.

Doğtaş Kelebek Açık Pozisyonlar

  • Satış Danışmanı
  • Servis Takip Sorumlusu
  • Finans Yöneticisi
  • SAP Uzmanı
  • Mobilya Montaj Elemanı
  • Mağaza Müdürü
  • Mağaza Sorumlusu
  • Genel Başvuru
  • Muhasebe Elemanı

Doğtaş Kelebek İş Başvurusu Formu

Doğtaş Kelebek iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Doğtaş Kelebek iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

Şirketimizde işe alım sürecinde en önemli kriterlerimiz pozisyonun gerektirdiği öğrenim durumu, teknik bilgi ve beceriler, tecrübe ve yetkinliklerdir.
Tüm işlerimizde ve ilişkilerimizde yol gösterici olan “Değerlerimizi” işe alım sürecinin de merkezinde tutmakta, ortak değerlerimize sahip olan, kültürümüze uyum sağlayabilecek adayları tercih etmekteyiz.

İşe alım süreci doğrultusunda yürütülen işe alım faaliyetlerinde yeni mezun veya deneyimli adaylarımız için pozisyon gerekliliklerine göre çeşitli değerlendirme araçları kullanılabilmektedir.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*