Doğtaş Kelebek Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Doğtaş Kelebek’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Doğtaş Kelebek bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Doğtaş Kelebek personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1972 yılında Çanakkale Biga’da kurulan Doğtaş, bu tarihten beri kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Doğtaş ise 1935 yılında kurulmuş olan Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biridir. Bu iki köklü firma 2012 yılında Doğtaş’ın kelebek Mobilya’yı bünyesine katmasıyla buluşmuş ve mobilya pazarının en önemli aktörlerinden olmuştur.

Doğtaş Kelebek Personel Alımı ve İş İlanları

Doğtaş Kelebek İş İlanları

Doğtaş Kelebek, Türkiye geneline yayılan hizmet ağı ile istihdam konusunda son derece önemli bir firmadır. Bu kapsamda 1300’ün üstünde kişiye iş imkanı sağlamaktadır. bu çalışanlardan 800’ün üzerinde bir sayı mavi yaka olarak ve hemen hemen 500 kişi de beyaz yaka olarak çalışmaktadır. 

2019 yılını 610 milyon TL ciro ile kapatan Doğtaş Kelebek, bu anlamda büyümeye devam etmektedir. Geniş hizmet ağı, çalışanlarına sunduğu imkan ve her geçen gün büyüyen yapısıyla Doğtaş Kelebek, iş arayanların ve işinden memnun olmayanların sürekli iş imkanı anlamında takip ettiği bir firmadır.

Endüstri Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
24 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Düzce
Tedarikçi Geliştirme Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
21 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa(İnegöl…
Kıdemli Ürün Yönetim Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
20 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Mağaza Müdürü
Son Başvuru Tarihi
18 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Mağaza Müdürü
Son Başvuru Tarihi
18 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asya)
Üretim Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
13 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Çanakkale(Biga)
Mimar
Son Başvuru Tarihi
28 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

Nasıl Başvurulur?

Doğtaş Kelebek bünyesinde çalışmak isteyenlerin iş ilanlarına başvuru işlemlerinin kariyer.net internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir. Bu internet sitesinde yer alan ilana başvuran ve gerekli özellikleri sağladığı düşünülen adaylar görüşme için çağrılmaktadır. Bu görüşmeler sırasında iş ilanındaki pozisyona göre bazı değerlendir araçları kullanılmaktadır. Bu araçlar;

 • Yetkinlik Envanter: Adayın ilgili pozisyon için yeteneklerini ölçen yöntem.
 • Kişilik Envanteri: Adayın söz konusu pozisyon ve firma içi hal, tavır ve davranışlar konusunda uygunluğunun ölçüldüğü yöntem.
 • Sözel ve Sayısal Yetenek Testleri: İlgili pozisyona uyum sağlanması ve işlemlerin hızlı şekilde tamamlanması adına ölçülen yeterlilik.
 • İngilizce Sınavı: İhtiyaç duyulması halinde İngilizce diline hakimliğin ölçüldüğü yöntem.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Sistem Destek Sorumlusu: Ürünlerin, teknik çizimlere ve ürün dosyasındaki bilgilere uygun olarak üretim aşamasına geçilmesini sağlayan, bu süreçte SAP programını verimli olarak kullanan çalışan.
 • Lojistik Uzmanı: Depo faaliyetlerini kontrol ve koordine eden, tedarikçilerle iletişi halinde olan, nakliye işlemlerinin aksamasının önüne geçmek üzere önlemler alan ve iyileştirme önerileri sunan sorumlu.
 • E-Ticaret Uzmanı: online siteler üzerinden servis ve ürünlerin pazarlanması, stok kontrollerinin sağlanması, pazarlama işlemleri gibi görevleri yerine getiren uzman.

Doğtaş Kelebek Benzer İş İlanları

6 Comments

 1. Merhabalar ben mobilya montajı ve imalatı olmak üzere 17 ülkede çalıştım Fransızca ve Senegal yerel dili biliyorum şu an da Senegalde ikamet ediyorum evli değilim 05300242252 WhatsApp.. senegaldeki fabrikada çalışmak isterim sizinle

 2. Merhabalar Adım Sergen 3 yıl Senegalde çalıştım Fransızca ve Senegal yerel dili. Biliyorum mobilya montaj ve imalat olmak üzere 17 ülkede çalıştım yaşım 27 evli değilim

 3. 44 yaşında 25 yıllık tecrübem var soft üretimi ye alakalı çalıştım her aşamasından görev yaptım kayseriden ağırlıklı çalıştım sizinle çalışmak isterim boş alanınız varsa

 4. Ben adana yuregirden serdar celik mobilya montaj ve koltuk iskelet ve her türlü mobilyaustasiyim evli 3 cocuk babasıyım ise çok ihtiyacım var5447855999

 5. Ben adana yuregirden serdar celik mobilya montaj ve koltuk iskelet ve her türlü mobilyaustasiyim evli 3 cocuk babasıyım ise çok ihtiyacım var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*