İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bellona Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Bellona Personel Alımı

Mobilya, Ev Tekstili sektöründe köklü bir firma olan Bellona, 1997 yılından beridir hizmet vermektedir. 4000’e yakın işçi ve 250’yi aşkın idari personel ile Türkiye’de genelinde 700’ü aşkın mağaza noktalarında hizmet vermektedir.

Sektöründe dünyaca ünlü markalardan birisi olan Bellona personel alımı yaparak, mağazalarında istihdam edilmek üzere işçi ve idari personel kadrolarını tamamlamaktadır. Adayların alımları takip ederek, koşulları dikkate almalı ve bu doğrultuda başvurularını gerçekleştirmelidir.

Bellona Personel Alımı

Bellona Çalışma Şartları

Bellona’da çalışma şartları hangi pozisyonda göreve başladığınıza göre farklılık göstermektedir. İşçi düzeyinde görev yapan personeller, hem mağaza içerisinde hem de mağaza dışında çalışmakla yükümlü olmaktadırlar. Bellona işçi alımı sonrası göreve başlayan bireyler, genellikle beden gücü gerektiren işleri yaparlar.

İdari personeller ise genellikle mağaza içerisinde masa başında çalışırlar. Bu nedenle idari personeller için; güler yüzlü, ikna kabiliyetinin yüksek ve iletişim becerilerinde iyi olmak durumundadır. Aranılan başlıca özellikler de bu doğrultuda sıralandırılabilir.

Bellona eleman alımı sayesinde şirket bünyesinde çalışmaya başladığınızda, pozisyona göre en az asgari ücret düzeyinde sabit aylık bir gelire sahip olursunuz. İdari personel olmanız durumunda, alacağınız ücret miktarı daha yüksek olmaktadır.

Bellona İş İlanları

Bellona iş ilanlarını Boydak Holding resmi web sitesi “boydakkariyer” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Özellikle de iyi bir kariyer yapmayı planlayan genç mezunlara öncelik tanıyan firma, hem idari personel, hem de Bellona engelli alımı ve işçi alımlarına dair ilanlarını boydakkariyer “iş ilanları” sayfası üzerinde güncel olarak yayınlanmaktadır.

Adayların bu ilanları güncel bir şekilde takip ederek, sahip oldukları niteliklere uygun oldukları düşündükleri pozisyonlar için başvuruda bulunmalıdırlar.

Bellona iş ilanları sadece idari personellere yönelik olmakla kalmayıp aynı zamanda işçi düzeyinde alımlar da gerçekleştirilmektedir. En az ilköğretim mezunu olan adayların, başvurabilecekleri farklı pozisyonlar bulunmaktadır.

Bellona İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Boydak Holding resmi web sitesi üzerinden görüntüleyebileceğiniz iş ilanları için “başvuru yap” butonuna tıkladığınızda, karşınıza çıkacak olan Bellona iş başvuru formu doldurulmak suretiyle kolay bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız.

Pek çok kurumsal mağazada olduğu gibi Bellona da personel alımlarını artık internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu nedenle adayların güncel bir şekilde açık pozisyonları takip edebilmeleri ve açılan pozisyonlarla ilgili başvuruda bulunabilmeleri için kullandıkları akıllı telefon, tablet yada bilgisayarlarından Boydak Holding resmi web sitesinden başvuru işlemlerini gerçekleştirmelidirler.

Bellona başvuru sonucunun olumlu değerlendirilebilmesi, adayın başvuru şartlarını ne kadar sağlıyor olduğu ile alakalı olmaktadır. Bu nedenle başvuru koşullarına dikkat etmenizi ayrıca öneriyoruz. Şirket bünyesinde sahip olduğunuz niteliklere uygun pozisyon bulamadıysanız, aynı sektördeki İstikbal, Mondi ve Çilek gibi firmalar da müracaat edebilirsiniz.

3 Yorum

  1. Mehmet Ali 16 Mayıs 2014

    Merhaba,ben Mehmet Ali,koltuk döşeme ustası yım, 1987 den beri bu il ile meşgulüm, 1971 Çankırı doğumlu evli ve3çocuk babası, boydak a.ş bünyesinde yurt dışında Ukrayna Rusya da çalışmak istiyorum. İlginize şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim…..

  2. Feride Handan Kızılyazı 2 Aralık 2014

    Kayserinin Yeşilhisar kazasında yaşamaktayım.Anadolu Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümü mezunuyum.Bellonanın bir şubesinde çalışabilirim.

  3. Serdal celik 11 Eylül 2017

    Ben adana yuregirden serdal celik mobilya montaj koltuk iskelet ustasının her türlü mobilya işlerinden anlarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir