Bellona Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Bellona’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Bellona bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bellona personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Mobilya, Ev Tekstili sektöründe köklü bir firma olan Bellona, 1997 yılından beridir hizmet vermektedir. 4000’e yakın işçi ve 250’yi aşkın idari personel ile Türkiye’de genelinde 700’ü aşkın mağaza noktalarında hizmet vermektedir.

Sektöründe dünyaca ünlü markalardan birisi olan Bellona personel alımı yaparak, mağazalarında istihdam edilmek üzere işçi ve idari personel kadrolarını tamamlamaktadır. Adayların alımları takip ederek, koşulları dikkate almalı ve bu doğrultuda başvurularını gerçekleştirmelidir.

Bellona Personel Alımı

Sektör Mobilya & Aksesuar
Kuruluş Yılı 1995
Çalışan Sayısı 2692
Web Sitesi https://www.bellona.com.tr/
Açık Pozisyon 1

Bellona Çalışma Şartları

Bellona’da çalışma şartları hangi pozisyonda göreve başladığınıza göre farklılık göstermektedir. İşçi düzeyinde görev yapan personeller, hem mağaza içerisinde hem de mağaza dışında çalışmakla yükümlü olmaktadırlar. Bellona işçi alımı sonrası göreve başlayan bireyler, genellikle beden gücü gerektiren işleri yaparlar.

İdari personeller ise genellikle mağaza içerisinde masa başında çalışırlar. Bu nedenle idari personeller için; güler yüzlü, ikna kabiliyetinin yüksek ve iletişim becerilerinde iyi olmak durumundadır. Aranılan başlıca özellikler de bu doğrultuda sıralandırılabilir.

Bellona eleman alımı sayesinde şirket bünyesinde çalışmaya başladığınızda, pozisyona göre en az asgari ücret düzeyinde sabit aylık bir gelire sahip olursunuz. İdari personel olmanız durumunda, alacağınız ücret miktarı daha yüksek olmaktadır.

Bellona İş İlanları

Bellona iş ilanlarını Boydak Holding resmi web sitesi “boydakkariyer” sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Özellikle de iyi bir kariyer yapmayı planlayan genç mezunlara öncelik tanıyan firma, hem idari personel, hem de Bellona engelli alımı ve işçi alımlarına dair ilanlarını boydakkariyer “iş ilanları” sayfası üzerinde güncel olarak yayınlanmaktadır.

Adayların bu ilanları güncel bir şekilde takip ederek, sahip oldukları niteliklere uygun oldukları düşündükleri pozisyonlar için başvuruda bulunmalıdırlar.

Bellona iş ilanları sadece idari personellere yönelik olmakla kalmayıp aynı zamanda işçi düzeyinde alımlar da gerçekleştirilmektedir. En az ilköğretim mezunu olan adayların, başvurabilecekleri farklı pozisyonlar bulunmaktadır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Bayi Yapılandırma Uzman Yardımcısı Kayseri

Bellona İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Boydak Holding resmi web sitesi üzerinden görüntüleyebileceğiniz iş ilanları için “başvuru yap” butonuna tıkladığınızda, karşınıza çıkacak olan Bellona iş başvuru formu doldurulmak suretiyle kolay bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız.

Pek çok kurumsal mağazada olduğu gibi Bellona da personel alımlarını artık internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu nedenle adayların güncel bir şekilde açık pozisyonları takip edebilmeleri ve açılan pozisyonlarla ilgili başvuruda bulunabilmeleri için kullandıkları akıllı telefon, tablet yada bilgisayarlarından Boydak Holding resmi web sitesinden başvuru işlemlerini gerçekleştirmelidirler.

Bellona başvuru sonucunun olumlu değerlendirilebilmesi, adayın başvuru şartlarını ne kadar sağlıyor olduğu ile alakalı olmaktadır. Bu nedenle başvuru koşullarına dikkat etmenizi ayrıca öneriyoruz. Şirket bünyesinde sahip olduğunuz niteliklere uygun pozisyon bulamadıysanız, aynı sektördeki İstikbal, Mondi ve Çilek gibi firmalar da müracaat edebilirsiniz.

3 yorum

  1. Kayserinin Yeşilhisar kazasında yaşamaktayım.Anadolu Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon bölümü mezunuyum.Bellonanın bir şubesinde çalışabilirim.

  2. Merhaba,ben Mehmet Ali,koltuk döşeme ustası yım, 1987 den beri bu il ile meşgulüm, 1971 Çankırı doğumlu evli ve3çocuk babası, boydak a.ş bünyesinde yurt dışında Ukrayna Rusya da çalışmak istiyorum. İlginize şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim…..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*