Teksüt Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Teksüt’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Teksüt bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Teksüt personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Teksüt Personel Alımı ve İş İlanları

Teksüt Personel Alımı

Müstesna firmalar, müstesna çalışanlara ihtiyaç duyar. Hammadde seçimimizdeki özeni, mutlaka ki çalışan seçimimizde de gösteririz. Sorumluluk sahibi, vatanını seven, haklarının bilincinde ve tam güven içinde çalışan tüm personelimize, üretkenliğin hazzını yaşatacak çalışma koşullarını sağlamak için elimizden gelen her şeyi yaparız.

Çalışanlarımızın sosyal koşullarına, eğitimine ve gelişimine verdiğimiz değer, markamızın değerlenmesine temel katkıdır. Bu yüzdendir ki Teksüt ekibi her zaman, aynı tebessüm ve aynı aidiyet duygusuyla sizi karşılar, bu da markamıza yapılan en vazgeçilmez yatırımdır.

Teksüt İş İlanları

Yeni ürünler, değişik pazarlar, çeşitli tüketiciler olduğu müddetçe, yapılacak yeni ve çeşitli işler var demektir. Bunun için de iyi motive olmuş ve iyi donanımlı çalışanlara ihtiyacımız var. Teksüt ekibinde siz de yer almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak CV veritabanımıza kaydınızı yapın.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
İhracat Müdürü
Balıkesir
Başvur

Ayrıca Teksüt iş başvuru formunu doldurmak ve genel başvuru yapmak için buraya tıklayın.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*