Teksüt Personel Alımı ve İş İlanları 2021

teksut

Teksüt personel alımı yapacak!

Teksüt iş başvurusu yaparak sizde Teksüt’ın gücünden güç alabilirsiniz. Teksüt personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Teksüt eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Teksüt insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Müstesna firmalar, müstesna çalışanlara ihtiyaç duyar. Hammadde seçimimizdeki özeni, mutlaka ki çalışan seçimimizde de gösteririz. Sorumluluk sahibi, vatanını seven, haklarının bilincinde ve tam güven içinde çalışan tüm personelimize, üretkenliğin hazzını yaşatacak çalışma koşullarını sağlamak için elimizden gelen her şeyi yaparız. Çalışanlarımızın sosyal koşullarına, eğitimine ve gelişimine verdiğimiz değer, markamızın değerlenmesine temel katkıdır. Bu yüzdendir ki Teksüt ekibi her zaman, aynı tebessüm ve aynı aidiyet duygusuyla sizi karşılar, bu da markamıza yapılan en vazgeçilmez yatırımdır.

Başvuru formu

Yeni ürünler, değişik pazarlar, çeşitli tüketiciler olduğu müddetçe, yapılacak yeni ve çeşitli işler var demektir. Bunun için de iyi motive olmuş ve iyi donanımlı çalışanlara ihtiyacımız var.
Teksüt ekibinde siz de yer almak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak CV veritabanımıza kaydınızı yapın.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*