Tchibo Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Tchibo Personel Alımı

Tchibo personel alımı şirketin sadece kahve mağazalarında çalıştırılmak üzere değil, aynı zamanda gıda dışı birimlerinde de görev almak üzere gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle seyahat sektörüne de giren Tchibo işçi alımı çok sayıda yapılmaktadır. Ayrıca interneti satış kanalı olarak kullanan firma, web hizmetlerinin aralıksız devam edebilmesi için de personel almaktadır.

1949 yılında müşterilerine postayla kahve satışına başlayan Max Herz ve Carl Tchilling-Hiryan, aynı tarihte bugünkü Maxinvest grubun ilk yeri olan mağazalarını açtılar ve adını kahve çekirdeği ile Tchilling kelimelerinin birleşimi olarak Tchibo koydular. Şirket o yıllardan beridir önce Almanya’nın, sonra da tüm dünyanın en popüler kahvesi haline geldi.

Tchibo Personel Alımı

Tchibo Çalışma Şartları

Önce turizm sonra da finansal hizmetler sektörüne dâhil olan Tchibo çalışma şartları, hangi birimde ve pozisyonda görev aldığınıza göre değişkenlik göstermektedir. Mobil telefon piyasasına bile ürün sunan şirket, bünyesindeki her kuruluş için farklı maaş, sosyal ve yan haklar sunmaktadır.

Tchibo eleman alımı firmanın yıllık hedeflerini birlikte yakalamak adına yapılmaktadır. Bu nedenle çalışanlara girişimci ruhu kazandırabilmek için uygun ortam hazırlanmaktadır. Firma hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler sorularını, bilgi@tchibo.com.tr adresine e- posta gönderebilir ya da 09:00-19:00 saatleri arasında 444 2 826 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirler.

fatgpt

Tchibo İş İlanları

Tchibo personel kadrosunda eksiklik oluştuğunda ya da bünyesinde yeni bir kuruluş oluşturmak istediğinde, bunu Tchibo iş ilanları sayesinde kişilere duyurmaktadır. Şirket, kendi web sitesi üzerinden ilan yayınlamamakta ve duyurular için www.secretcv.com sitesini tercih etmektedir.

Tchibo başvuru sonrasında gelen formaları değerlendirerek, uygun olan adayları arar ve başvurusunun geçerli olup olmadığını analiz eder. Aday başvurusunun geçerli olduğunu bildirirse, şirketin İnsan Kaynakları birimi iş başvurusu işlemlerini başlatır.

Tchibo İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dünyaca ünlü bir şirket bünyesinde kariyer yapmak ve geleceğe güvenle bakmak istiyorsanız, Tchibo iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için firma Secretcv.com sitesini aracı olarak seçmiş bulunmakta ve başvuruların aşağıdaki link üzerinden gerçekleşmesine imkân vermektedir.

https://www.secretcv.com/firma/tchibo-is-ilanlari

Tchibo iş başvuru formu başka bir kanal üzerinden yayınlanmamaktadır. Bu nedenle şirket bünyesinde görev almak isteyen adayların, açık pozisyonları değerlendirmeleri ve kendi vasıfları doğrultusunda bir ilana başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Ayrıca aynı ilde 50’den fazla çalışanı olması durumunda Tchibo engelli alımı da yapılmaktadır. Şirketin engelli personel alımlarına dair güncel ilanı bulunmuyorsa; Kahve Dünyası, Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ve Yemen Kahvesi gibi aynı sektörde faaliyet gösteren diğer şirketlerin ilanlarını inceleyebilirsiniz…

fatgpt

1 Comment

  1. Eskisehirde oturmaktayim.tchibod calismak istiyorum.nereye basvurmaliyim.tesekkurler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*